DomůAkční nabídkaCenový masakr! Exkluzivní anglické hlásiče DELKIM o tisíce korun levněji!

Cenový masakr! Exkluzivní anglické hlásiče DELKIM o tisíce korun levněji!

- Reklama -

Kapraři pozor! Na rybářském e-shopu HIKI.cz jsou momentálně dostupné exkluzivní rybářské hlásiče DELKIM. Tyto rybářské hlásiče od věhlasné anglické společnosti patří k TOP signalizátorům na rybářském trhu. Nyní si můžete tyto bezchybné stroje pořídit za naprosto luxusní peníze! Rybáři obvykle nakupují více hlásičů, a pokud to uděláte i v tomto případě, pak je výsledná cena o tisíce korun nižší! Vsaďte na obrovskou kvalitu a spolehlivost! Vsaďte na DELKIM…

Upozornění: HIKI.cz je rakouský rybářský e-shop, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

 

Signalizátor DELKIM TX-i Plus Bite Alarm

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Jedny z nejpopulárnějších rybářských signalizátorů na rybářském trhu! Tyto signalizátory od anglické firmy DELKIM si u rybářů vydobyly výsadní postavení především pro jejich obrovskou kvalitu a spolehlivost. Hlásiče DELKIM jsou například pověstné tím, že vydrží používání i ve velice náročných podmínkách – v silném dešti nebo mrazu. Signalizátory DELKIM prostě nabízí skutečnou kvalitu, spolehlivost a TOP vlastnosti.

Asi největší předností hlásičů DELKIM je jejich unikátní citlivost. Tyto hlásiče dokážou rozeznat i ty nejjemnější záběry od opatrných ryb. Samozřejmě, záběr je indikován jak zvukovým tónem, tak i světelnou signalizací. Rozsah tónů je opravdu široký, a je jen na rybářovi samotném, jaký zvolí. Velkou předností hlásičů DELKIM TX-i Plus je i dlouhodobá výdrž baterie. Tohle je hodně pohodlné…

Hlásiče DELKIM TX-i Plus je možné si obstarat s různě barevnými diodami. Je jen na vás, kterou barvu máte nejvíce v oblibě. K hlásičům lze používat i příposlech. Ten si můžete obstarat buďto rovnou ve výhodné sadě, anebo si jej pořídit později. Podobná sada hlásičů s příposlechem je opravdu TOP sestavou pro chytání kaprů, která nabízí výborné vlastnosti.

Vše se ovládá s pomocí rozměrných ovládacích koleček, se kterými se velice dobře manipuluje, a která jsou pro hlásiče DELKIM tak charakteristická. A právě i design je jedním z důvodů, proč mají rybáři z celé Evropy tyto signalizátory tolik v oblibě. Hlásiče DELKIM mají „duši“, jsou prostě krásné!

Signalizátory DELKIM TX-i jsou na HIKI.cz k dostání za opravdu nepřekonatelnou cenu. Pokud máte v plánu si obstarat více hlásičů, pak v tomto případě ušetříte tisíce korun – stačí si srovnat cenu těchto hlásičů na HIKI.cz s jinými e-shopy. Nakupujte chytře!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -