Domů Akční nabídka Chytání kaprů na pampelišky: Tajná zbraň na ty největší a nejzkušenější kapry!

Chytání kaprů na pampelišky: Tajná zbraň na ty největší a nejzkušenější kapry!

- Reklama -

Pampeliška. Výrazně žluté zbarvení a jemně nasládlá vůně. Tohle je ideální kombinace pro jarní lov opatrných kaprů. Ano, právě výrazné, „pampeliškové“ zbarvení jde na mnohdy tmavém jarním dně velice dobře vidět. I možná proto jsou žluté nástrahy s příchutí pampelišky na jaře tolik účinné. Navíc, nasládlá chuť těchto nástrah je pro kapry neodolatelná. Ten, kdo někdy tuto nástrahu už vyzkoušel, tak ví. Kapři se mohou po nástrahách s příchutí pampelišky prostě utlouct…

Příkladem úspěšné nástrahy z pampelišky je docela nové boilies od firmy MIKBAITS – boilies Fluo Mirabel. Jedná se o geniální kombinaci výborné směsi do studené vody, výrazného zbarvení a vynikající příchutě. Výsledek? Perfektní nástraha, která při jarním lovu kaprů funguje vskutku geniálně. Ano, taky jsme nevěřili. Pak ale přišly naše (ne)oblíbené únorové a březnové výpravy za kapry. A výsledek byl vskutku famózní! Podle našeho skromného úsudku je boilies Fluo MIrabel s příchutí pampelišky jedněmi z nejlepší kuliček pro jarní lov kaprů v ledové vodě.

kucera

 

boilies_pampeliskaBoilies MIKBAITS Fluo Mirabel

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť pusť za nejnižší cenu na trhu!

Boilies MIKBAITS Fluo Mirabel je kompletní řada perfektního boilies. Ale my se teď budeme zabývat jedinou příchutí – pampeliškou. Právě pampeliška je naprosto unikátní a jedinečnou příchutí v rybářském světě. A možná i proto tato nástraha při jarním lovu kaprů tak skvěle funguje. Věřte nebo ne, ale tohle jsou skutečně perfektní kuličky!

Začněme směsí. Právě směs je asi největší trefou do černého. Michal Kučera dokázal boilies_detailvšechny suroviny skloubit tak, že toto boilies spolehlivě „pracuje“ především ve studené vodě. A je opravdu až neuvěřitelné, jak tyto kuličky dokážou v ledové vodě kapry zaujmout. Kapři je s velkou chutí přijímají, berou na ně vskutku spolehlivě. Takové výsledky, jaké jsme v loňském lednu, únoru, březnu nebo dubnu měli, jsme už dlouho nezaznamenali. Takže i proto tyto kuličky tolik milujeme!

boilies_fluoSamotné složení směsi je pochopitelně velkým tajemství. Pokud ale kuličky Fluo Mirabel rozpůlíte, pak si všimnete tmavé barvy uvnitř kuliček. Navíc, opravdu zvláštní „perníková“ vůně je excelentní. Za sebe musíme říci, že s podobnou směsí jsme se dlouho nesetkali. Za tohle si firma MIKBAITS zaslouží velký respekt a uznání!

boilies_mikbaits_pampeliskaNa těchto kuličkách jde vidět, že si s nimi lidé z firmy MIKBAITS skutečně vyhráli. Krásně žluté zbarvení boilies MIKBAITS Fluo Mirabel s příchutí pampelišky prostě nejde přehlédnout. A zase – díky tomuto fluo zbarvení jdou kuličky vidět na tmavém jarním dně, na kterém ještě chybí hustá vegetace. Pokud kolem této kuličky poplave nějaký kapr, nemůže ji minout. Zdá se to jako naprostá samozřejmost, ale prostě na těchto kuličkách jde vidět, že výrobce uvažuje hlavou…

Geniální je i průměr, ve kterém je toto boilies dodáváno. Kuličky MIKBAITS Fluo Mirabel jsou dodávány v 12 mm průměru. A tato velikost je prostě naprosto ideální při lovu kaprů na jaře. Super! Na jaře s velkou oblibou používáme menší háčky, pod které tyto drobné kuličky nastražíme. Funguje to skvěle!

mikbaits_boiliesI ostatní příchutě této řady boilies MIKBAITS Fluo Mirabel jsou perfektní. Ale ona pampeliška je jenom jedna. Jestli se tedy chystáte na jarní výpravy za kapry, tu pampelišku si opravdu pořiďte. Je to vynikající boilies, které vám přinese obrovskou spoustu krásných kaprů. Milujeme pampelišku! A věřte nám, že po jejím vyzkoušení ji budete milovat také!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

ČTĚTE TAKÉ:

Recenze: Boilies MIKBAITS Mirabel Pampeliška

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -