Domů Akční nabídka Chytání na feeder na začátku sezóny: TOP 3 vlasce do čisté vody...

Chytání na feeder na začátku sezóny: TOP 3 vlasce do čisté vody za super ceny!

- Reklama -

Lov ryb na feeder patří k oblíbeným rybářským kratochvílím na začátku sezóny. Ono se není čemu divit! Feeder je jako stvořený pro chytání ryb v zimě a v časném jaře. Proč? Při této disciplíně používáme krásně jemné vybavení, které je naprosto ideální pro lov ještě pasivních ryb. Velkou roli při chytání ryb na feeder na začátku sezóny může hrát i vlasec. Je důležité, aby naše navazovací vlákno bylo co nejméně vidět – hlavně co se týče návazců. Jaké vlasce feeder se nám nejvíce líbí pro chytání na začátku sezóny? Pojďme se na ně podívat…

 

Vlasec na feeder Trabucco T-Force Tournament Tough

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Z našeho pohledu jeden z nejvíce nedoceněných vlasců na feeder. Možná je to tím, že tento vlasec na feeder je k dostání za naprosto lidovou cenu, a proto se na něj rybáři bojí vsadit. Jenže to je chyba! Tohle čiré vlákno se vyznačuje neuvěřitelnou pevností a odolností. Super! Vlasec velice dobře snáší i chytání na těžkém terénu, kde je velké množství potopených překážek.

Na tomto vlákně milujeme jeho průhlednost. Jedná se o čirý vlasec, který je i v té nejčistší vodě hodně špatně rozpoznatelný. Tohle je velké plus! Ryba tak nebude „větřit“ žádnou zradu. Tohle je zásadní například při vázání návazců na feeder! Další obrovskou předností je pak to, že tento vlasec je k dostání v obrovské škále průměrů – od 0,106 po 0,40 mm. Každý si vybere!

Nesmíme zapomenout ani na to, že tento silon je navíjen na cívky paralelně, což zajišťuje to, že vlákno se nebude kroutit. Luxus! Díky tomu se tak na vlákně netvoří nepříjemné obloučky, které znepříjemňují lov – například při nahození, kdy obloučky vytváří nadměrné tření v očkách prutu, takže montáž neletí tak daleko. Tento vlasec za pár korun fakt doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Vlasec na feeder Giants Fishing Specialist Carp Feeder             

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Další méně známý vlasec tentokrát od české značky Giants Fishing, který by ale rybáři neměli přehlížet. Jedná se o velmi dobré vlákno zejména při lovu větší ryb, třeba kaprů. Silon se dodává v průměrech 0,18 mm, 0,25 mm a 0,28 mm. Tohle jsou ideální průměry pro těžší feeder! Super je to, že tento vlasec se dodává v cívkách o délce 3000 metrů. To výrazně snižuje výslednou cenu za metr silonu! Navíc, taková cívka vám vydrží několik let!

Při výrobě tohoto vlasce byla použita moderní, německá technologie výroby. Díky tomu je tento vlasec velmi pevný v uzlu. A je nesmírně odolný proti oděru. I když budete chytat na těžkých terénech, kde je kamenité dno, anebo hodně podvodních překážek, nevadí to! Tenhle vlasec to vydrží! Další super vlastností je téměř nulová paměť, takže na vlákně se netvoří nepříjemné obloučky.

Tento vlasec od české značky Giants Fishing se vyrábí v hnědém zbarvení, takže díky tomu je velice dobře maskován na (téměř) všech typech povrchů. Ať už budete chytat na bahnitém, kamenitém, anebo zaneseném dně, tak tento vlasec nepůjde vidět. A to je super!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Vlasec na feeder SEMA Feeder

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je taky hodně zajímavý vlasec na feeder. Toto vlákno každého rybáře zaujme například jeho nízkou cenou. Za pár korun dostanete silon, na který se můžete spolehnout. A který si můžete vybírat hned v několika průměrech. Na výběr je od průměru od 0,16 mm do 0,28 mm. Možností je opravdu hodně! I tento vlasec má hnědé zbarvení, takže ryba si ho na dně jen tak nevšimne. Paráda!

Na tomto vlákně máme rádi to, že má velmi dobrou pevnost v uzlu, takže i když taháte větší rybu, vlasec to vydrží. Zajímavá je i odolnost vlákna proti oděru. Silon vydrží i kontakt s kamenitým dnem, anebo s potopenou překážkou. Dobrou vlastností je i optimální pružnost, která je důležitá při zdolávání, aby se ryba u břehu nevyřízla. Tohle je super!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -