DomůAkční nabídkaDárky pro rybáře na Vánoce: TOP 5 dárků pro rybáře, kterými vždy...

Dárky pro rybáře na Vánoce: TOP 5 dárků pro rybáře, kterými vždy potěšíte!

- Reklama -

Vánoce se nezadržitelně blíží! Nyní nastává období shonu, kdy člověk kolikrát ani neví, čím by udělal blízkému rybářovi radost. Klasické otázky, co by vlastně daný rybář potřeboval, jsou již zaběhnutým koloritem. Proto jsme pro vás připravili seznam věcí, které se u vody VŽDY hodí, a kterými nikdy žádného rybáře neurazíte. Podívejte se, co ocení každý rybář pod stromečkem!

Největším problém při vybírání rybářských dárků je to, že člověk kolikrát neví, jakým způsobem daný rybář nejraději loví. A to je problém, protože každý rybář potřebuje rozdílné vybavení. Přesto! Existuje několik rybářský potřeb, které potřebují VŠICHNI rybáři. Jde o praktické věci, které jsou užitečné, a které potřebuje každý rybář. O jaké věci se jedná?

 

Čelovka FOX Halo 200 Headtorch

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Čelovka je praktickým a velice vděčným dárkem, který využije každý rybář. Tato pomůcka je mnohem komfortnější než klasická baterka, poněvadž díky čelovce má rybář obě ruce volné. Ale jakou čelovku vybrat? Máme pro vás zaručený tip! Sáhněte po této perfektní čelovce FOX Halo 200 Headtorch! Proč zrovna po ní?

Firma FOX patří k předním producentům rybářského vybavení. Tato anglická společnost je vyhlášená kvalitními produkty, které dlouhodobě a bezproblémově fungují. Potíží někdy je, že výrobky od firmy FOX jsou finančně nákladnější. Ne ale tato čelovka! Jedná se o špičkový produkt, který je i cenově dostupný. Muvíme z vlastní zkušenost, neboť tuto čelovku rádi používáme. Je opravdu vynikající! Nádherně svítí, je odolná proti dešti nebo mrazu, pohodlně se nosí (nikde netlačí, popruh je krásně pevný a neroztahuje se) a tato čelovka ani „nežere“ baterie, díky čemuž dlouho vydrží! Toto je perfektní čelovka, za přijatelnou cenu!

 

Rybářské nože Rapala

V rybářském světě není moc firem, které by měly takové jméno, jako společnost RAPALA. Tento celosvětově uznávaný producent rybářského vybavení je vyhlášený díky špičkové výrobě umělých nástrah! Jenže! Tato společnost produkuje i exkluzivní nože, které mají mezi rybáři obrovskou oblibu. A není se čemu divit. Nože RAPALA patří k těm nejostřejším a nejspolehlivějším nožům vůbec. Je radost s nimi pracovat! Z nabídky nožů této společnosti doporučujeme hlavně 2 nože, které sami máme, a do kterých jsme se zamilovali!

Nůž RAPALA BPFNFSF Superflex Fillet 6: Nádherný nůž! Tohle je krásný dárek pro každého rybáře! Už jenom ten design prozrazuje, že tohle je kvalitní nůž. A taky že je! Tento „fileťák“ má extrémně ostré ostří, se kterým bez nejmenších problémů vyfilujete kteroukoliv rybu. Nůž je tak ostrý, že čepel projede i tuhými kostmi velké ryby. Tohle je prostě bomba! Ale! Jelikož se jedná o velmi ostrý nástroj, myslel výrobce i na bezpečnost. Rukojeť nože neklouže ani v mokré ruce, je odolná proti vlhku nebo nárazům. Navíc, k tomuto noži dostanete i nádherné pouzdro. Tímhle nožem uděláte radost každému rybáři! Tyto nože jsou dodávány ve dvou velikostech. Všechny jsou dostupné na rybářském e-shopu PARYS.cz.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Nůž RAPALA SFM Middle Folding Knife: Výše jsme si představili nůž, který je filetovací, a který je výborný pro kuchání nejrůznějších druhů ryb. Rybáři pak ale ještě velmi často využívají druhý typ nožů – kapesní. Jeden z nejlepších kapesních nožů pro rybáře je tento od firmy RAPALA. Tento nůž má velmi ostré ostří, které si dokáže poradit s nejrůznějšími předměty. Ostří nože je vyrobeno z vynikajících materiálů, které zaručují dlouhodobé a bezproblémové používání. I tento nůž se dodává v praktickém pouzdru na opasek, díky kterému jej má rybář vždy okamžitě po ruce.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Nahazovací echolot Deeper

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tento nahazovací echolot je v rybářském světě obrovským hitem! A není se čemu divit. Jedná se o velmi důmyslné zařízení, které rybářovi okamžitě ukáže, co se skrývá pod hladinou. Nahazovací echolot Deeper jednoduše připojíte na chytrý telefon, který slouží jako displej. Pak už jenom stačí echolot nahodit do vody a pozorovat, jaké dno se před rybářem nachází, a zdali se na daném místě vyskytují i ryby. Jedná se o velmi šikovného pomocníka, kterého si oblíbí každý rybář! Nyní je tento echolot dostupný i v limitované vánoční edici s čelovkou! Na PARYS.cz je dostupný tento echolot i v klasickém balení.

 

Plyšové ryby

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Nádherné polštáře, které jsou vyrobeny ve tvaru sladkovodních, ale i mořských rybích druhů. Jedná se o zajímavou a neotřelou dekoraci (například v dětském pokoji), ale i o oblíbenou hračku. Tyto polštáře jsou pochopitelně i velmi vhodné pro spaní. Polštáře jsou vyrobeny z příjemných materiálů, a jsou vycpané měkoučkou výplní. Pokud bychom měli doporučit jeden rybí druh, pak to bude okoun! Právě tento polštář je vizuálně jeden z nejkrásnějších! A navíc, tvar tohoto polštáře je krásně objemný, takže se na něm i velmi pohodlně spí. Okouna doporučujeme!

 

Dárkový poukaz na nákup

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS!

Pokud jste si ani z tohoto seznamu produktů nevybrali, pak máte zřejmě poslední možnost. Zakoupit vašemu blízkému rybářovi dárkový poukaz. Jedná se o velmi oblíbený dárek, protože darující nemá starosti s tím, jestli vybral vhodný dárek. A obdarovaný dostane příležitost si vybrat přesně ty produkty, které k rybařině potřebuje. Dárkové poukazy jsou na PARYS.cz k dostání v hodnotách 500, 1000, 1500, 2000 a 3000 korun.

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -