skingbranding-banner

Dokonalé navijáky z Anglie: Špičkové kaprové navijáky, které vydrží „celý život“! Obrovská kvalita


Navijáky na kapry patří k nejvíce vytíženým součástem rybářské výbavy. Tyhle stroje musí vydržet těžké síly, které vyvíjí třeba zdolávané ryby. Hodně rybářů už pochopilo, že je někdy lepší investovat do navijáků na první pohled větší částku. Proč? Kvalitní navijáky zaručují to, že budou sloužit podstatně delší dobu, a že se ty peníze vlastní „vrátí“, protože rybář nemusí neustále měnit levnější modely pořád dokola a dokola. Jenže! Jak v této nekonečné nabídce kaprových navijáků najít takové stroje, které vydrží opravdu hodně dlouhou dobu? Teď si ukážeme jedny hodně zajímavé navijáky, které slibují obrovskou kvalitu. Není se co divit – jedná se o spolehlivé stroje od anglické firmy…

 

Kaprové navijáky ESP Onyx Compact Big Pit

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Geniální navijáky na kapry, které jsou ale ve stínu marketingově známějších značek. A to je fakt velká škoda! U anglické společnosti ESP, která patří k legendárním firmám na Ostrovech, není žádnou frází, když se o jejich produktech mluví jako o „nesmrtelných strojích“. Ano! Už to, že KAŽDÝ NAVIJÁK prochází důkladnou kontrolou před „puštěním“ na trh, o něčem svědčí. Šance, že tyto navijáky na kapry se porouchají, je prostě „mikroskopická“.

Anglická společnost ESP opravdu maximálně dbá na kvalitu a spolehlivost. O tom svědčí i to, že tato firma produkuje jen několik málo modelů, které jsou ale léty osvědčené. A o kterých je skálopevně přesvědčena, že vydrží „cokoliv“. ESP prostě nejde cestou kvantity, ale kvality! Pokud tedy hledáte opravdu kvalitní naviják na kapry, který vám vydrží extrémně dlouhou dobu, pak nastražte uši.

VIDEO: Jak vypadá naviják ESP Onyx Compact Big Pit? U videa lze zapnout české titulky

Kaprový naviják ESP Onyx Compact Big Pit každého rybáře zaujme už jeho elegantním vzhledem. Naviják má krásně matné zbarvení, které sice „nebije“ do očí, ale rybář už na první pohled pozná, že má v rukou něco exkluzivního. Celkový dojem z nádherného designu pak podtrhuje i dřevěná klička, která je opravdovou lahůdkou.

Tento naviják na kapry pochopitelně nabízí naprosto hladký chod. K tomu dopomáhají i NEREZOVÁ ložiska (7+1), která zaručují geniální práci i v těch nejtěžších podmínkách. Co se týče „vnitřností“ navijáku, ty jsou také zhotoveny z prvotřídních materiálů, které slibují obrovskou výdrž. Ještě k tomu chodu: Převodový poměr je 4,8:1, takže na jedno otočení kličky rybář navine 95 čísel navazovacího materiálu.

Další věcí, do které se u těchto navijáků doslova zamilujete, je jejich brzda. Na navijáku jsou dvě výměnné matice brzdy – FD (Fine Drag/jemná brzda), která slouží k postupným změnám odporu. Druhá matice má označení RL (Rapid Lockdown), která zajišťuje extrémně rychlou změnu brzdy z volné cívky na utaženou. Tahle možnost výběru je fakt naprosto super!

A ještě k cívce navijáku: Rybář si může volit mezi dvěma provedeními cívek. První cívka (ultra-mělká) má kapacitu 300 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,33 mm. Druhá cívka (mělká) má kapacitu 300 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,37 mm. Obojí cívky mají perfektní tvar, který napomáhá k bezproblémovému odvíjení vlasce při nahazování, což napomáhá k delším hodům.

Pokud si právě kladete tu otázku, jaký naviják na kapry vybrat, pak se rozhodně podívejte na tento od anglické firmy ESP. Tento naviják nabízí dokonalé vlastnosti – skvělý chod, vynikající brzdu, velkou odolnost nebo nádherný design. Tato investice do nového navijáku se jednoznačně vyplatí, protože tyhle stroje budou bezproblémově sloužit opravdu hodně dlouhou dobu. Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: ESP

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Levné kaprové děličky z karbonu, které váží jen 290 gramů! Skvělá akce blanku

admin | přečteno: 718x | 14.04.2021 | Žádné komentáře

Kaprové dělené pruty jsou díky svým vlastnostem velmi populárními udice …

Dokonalá práce českých vývojářů: Inteligentní rybářské hlásiče, které reagují na okolí! Co nabízí?

admin | přečteno: 4981x | 13.04.2021 | 1 komentář

Rybářské hlásiče jsou oblíbenou součástí rybářské výbavy. Právě tato rybářská …

VÝPRODEJ: Nadupaný stojan na pruty od německé značky! Nyní za super nízkou cenu!

admin | přečteno: 3119x | 12.04.2021 | Žádné komentáře

Stojany na pruty patří k velmi populárním součástem rybářské výbavy. Právě …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.