DomůNovinkyGigantický kapr z Česka: Váha ryby neskutečných 31,7 kilogramů! TOP úlovek letošního jara!

Gigantický kapr z Česka: Váha ryby neskutečných 31,7 kilogramů! TOP úlovek letošního jara!

- Reklama -

Tak tomuhle se říká TOP jarní úlovek letošního roku! Úspěšný rybář na oblíbené pískovně Štít dokázal ulovit nefalšované „monstrum“! Tenhle šupináč totiž s přehledem překonal magickou hranici 30 kilogramů! Ryba přesně vážila 31,7 kilo. Tohle je jarní úlovek, ze kterého se tají dech! U vážení byli hned dva správci této populární lokality na Hradecku.

Takový jarní úlovek by si nechal líbit asi každý rybář! Šťastnému lovci se povedlo z jezera Štít vytáhnout nefalšovaného velikána. A jelikož tento kapr překonal magickou hranici 30 kilogramů, tak se šťastný rybář zařadil na (zatím) krátký seznam rybářů, kteří dokázali na území České republiky zdolat kapra přesahující 30 kilo.

„Dva měsíce zámrz, potom zákaz a teď velmi omezený režim rybolovu. Na břehu tak máme v letošním roce sotva 10 kaprů. Ovšem! Mezi nimi se z ničeho nic ukázalo tohle monstrum s vahou 31,7 kg! Oba přítomní správci rybu převážili a stali se svědky nového rekordu Štítu!“ uvedl provozovatel jezera Štít.

Anglická dokonalost: TOP navijáky na kapry, které vydrží „celý život“! Dokonalý chod 

Samotný úlovek pak musela podtrhnout i zajímavá atmosféra na Štítě, protože i na začátku rybářské sezóny není na březích moc lidí, za což mohou aktuální opatření. „Opět se ukazuje, že všechno zlé je pro něco dobré. A těch pár rybářů, kteří se k nám dnes dostanou, si můžou užít neopakovatelně liduprázdný Štít s modrou oblohou nad hlavou a famózními rybami ve vodě. Šťastnému lovci od srdce gratulujeme!“ dodali rybáři ze Štítu.

Jezera Štít: Tvoří tři na sebe navazující jezera (pískovny) o celkové výměře 62 ha (44,4 ha, 10 ha a 7,6 ha), která se nacházejí v příjemném prostředí borového lesa, nedaleko Chlumce nad Cidlinou, mezi obcemi Pamětník a Štít. Průměrná hloubka je kolem 2,5 metru s maximem až 4 metry.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Jezera Štít

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -