DomůAkční nabídkaDOKONALOST: TOP umělé nástrahy na kapitální dravce! Tyhle nástrahy vypadají jako živé!

DOKONALOST: TOP umělé nástrahy na kapitální dravce! Tyhle nástrahy vypadají jako živé!

- Reklama -

Přívlač teď má ty správné „grády“. Klesající teploty, intenzivnější přeháňky a čím dál větší zima nutí dravce častěji lovit. Musí si totiž vytvořit dostatečné tukové zásoby na nehostinné chvíle. Takže teď mají rybáři mnohem větší šanci na krásný úlovek. A berou i kapitální dravci! Abyste přelstili skutečně zkušeného predátora, je třeba lovit na věrohodné nástrahy. Teď si představíme nástrahy, které vypadají jako živé ryby. A na které rybí predátoři spolehlivě berou! Tohle jsou TOP produkty!

 

Gumová nástraha Savage Gear 4D Rattle Trout

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je dokonalost! Mistři ze světoznámé společnosti Savage Gear vytvořili skutečně mistrovské dílo! Tenhle gumový pstruh vypadá jako živý! Jedná se o geniální nástrahu, zejména pak na ty největší štiky. Naprostá genialita této nástrahy netkví ale pouze v jejím zbarvení. Ne. Při výrobě této nástrahy byly použity ty nejmodernější výrobní postupy. Co to znamená? To znamená, že na povrchu této nástrahy je nanesena lákavá směs z krevet a mořské soli, která zaručeně dráždí dravce k záběru. Ano, tahle gumová nástraha voní jako přirozená kořist rybích dravců. A proto tak výborně funguje!

Tento umělý pstruh má nádherně kolébavý pohyb, takže ve vodním prostředí „vysílá“ silné vibrace, které dravci mnohem lépe detekují. A navíc! V ocasu této nástrahy najdeme chrastítko, jež při pohybu vydává zvuk. Takže další „zbraň“ na dravce, jež číhají ve svém úkrytu a chystají se na útok! Tato nástraha od Savage Gear nabízí celou řadu předností, kterým nemůže žádný dravec odolat! Na rybářském e-shopu PARYS je tato nástraha k dostání i v jiných barevných variacích. Například v provedení pstruha duhového albína a dalších.

Umělý pstruh je k dostání ve 3 velikostech. Nástraha měří a váží 20,5 centimetrů a 120 gramů, 17 centimetrů a 80 gramů nebo 12,5 centimetrů a 35 gramů. Jedná se o geniální nástrahu pro lov velkých štik z lodi, ale i ze břehu. Pokud se chystáte na Orlík, Lipno, Slapy nebo Labe, tohohle pstruha si přibalte s sebou. Je to geniální nástraha, která vám pomůže posunout vaše dosavadní rekordy!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Špičkové nástrahy Savage Gear za nejlepší cenu na e-shopu PARYS!

Na rybářském e-shopu PARYS naleznete obrovské množství produktů od renomované společnosti Savage Gear. Pokud chcete přelstít kapitálního dravce, sáhněte po nástrahách od této společnosti. Jsou opravdu božské! Našlapaný sortiment od Savage Gear si prohlédněte ZDE

 

FOX Rage Replicant Realistic Roach

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Perfektní napodobenina jedné z nejoblíbenějších kořistí velkých štik – plotice. Geniální tvar a nádherné zbarvení přesně kopíruje velké plotice, jež jsou prostě velmi účinnou nástrahou na kapitální predátory. Na této nástraze milujeme její kolébavý chod, jenž „vysílá“ silné vibrace, které dokážou vydráždit k útoku i trofejního dravce.

Tato nástraha je skutečně fantastická při lovu štik! Robustní ocas dokáže z úkrytu vylákat nejedno „zubaté torpédo“ a donutit ho k útoku. Na této nástraze jsou chytře rozmístěny háčky (jeden háček, jeden trojháček), takže úspěšnost záseku je opravdu vysoká. Tato gumová nástraha je vynikající pro chytání velkých štik, ale i candátů nebo sumců například z lodi. Tohle doporučujeme!

Gumová nástraha FOX Replicant Realistic Roach je na PARYS k dostání v několika barevných variacích. Na těchto nástrahách se nám líbí jejich přirozené zbarvení, které věrohodně kopíruje přirozenou kořist dravců. Tohle je ideální volba pro podzimní lov těch největších a nejzkušenějších dravců v našich vodách!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Savage Gear a PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -