Domů Akční nabídka DOPRODEJ: Likvidace skladu! Nadupané gumové nástrahy na candáty a okouny za pár...

DOPRODEJ: Likvidace skladu! Nadupané gumové nástrahy na candáty a okouny za pár korun!

- Reklama -

Teď by měli zpozornět všichni příznivci přívlače! Právě oni si nyní mohou obstarat velice populární gumové nástrahy od firmy RELAX! Tyto gumové nástrahy, které skvěle fungují například při lovu candátů a okounů, jsou nyní k dostání na e-shopu PARYS za velice nízké ceny! Ještě aby ne! Právě na e-shopu PARYS momentálně dochází k likvidaci skladových zásob gumových nástrah RELAX. Proto upozorňujeme, že další gumové nástrahy od této firmy se už nebudou naskladňovat! Nepropásněte šanci na výhodný nákup!

Gumové nástrahy RELAX jsou mezi rybáři široce rozšířené zejména díky velice nízké ceně. Přesto, i když jsou tyto nástrahy cenově dostupné, nabízí velice zajímavé vlastnosti! Jaké? Na gumových nástrahách RELAX máme velice v oblibě použité materiály – díky nim mají tyto nástrahy krásný pohyb, který dokáže vyprovokovat k útoku i zkušené a opatrné dravce. Navíc, tyto nástrahy jsou k dostání v nepřeberném množství zbarvení! Stačí si jen vybrat…

 

Twistery RELAX

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Není větší klasiky! Twistery od firmy RELAX patří k nejpopulárnějším nástrahám mezi tuzemskými rybáři. Důvodů je hned několik! Zaprvé: Tyto twistery jsou oproti jiným výrobcům opravdu cenově dostupné. Zadruhé: I přes nízkou cenu mají tyto nástrahy skvělý chod. Naprosto dokonalé jsou „klasické“ twistery (viz přiložené obrázky), které mají luxusně měkký ocásek, který skvěle pracuje i za pomalého vedení.

Jaké twistery od firmy RELAX doporučujeme? Jak už jsme řekli – máme nejraději klasické twistery, které mají nádherně měkké tělíčko a ocásek. Tyto nástrahy skvěle fungují při lovu candátů nebo okounů. A jaké zbarvení si vybrat? Nejlepší je bílé! Pak také reflexivní, anebo reflexivní s červeným ocáskem. Tohle při lovu dravců na přívlač skvěle funguje!

Využijte jedinečné příležitosti! Obstarejte si super twistery, které jsou cenově dostupné, a na které candáti a okouni spolehlivě berou. K dostání je nepřeberné množství typů, tvarů, velikostí a barev. Ale pozor! Zásoby se rychle tenčí a nové twistery RELAX už nebudou na skladě!!!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Rippery (kopyta) RELAX

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Další legendární nástraha, která má na kontě nespočet obrovských candátů, okounů, ale i štik. „Kopyta“ od firmy RELAX velice dobře napodobují nástražní rybičku (tvar tělíčka), přitom ale mají i mohutný ocásek, který ve vodním prostředí vytváří opravdu silné vibrace. Není možné, aby si této nástrahy dravci nevšimli!

Rozhodně doporučujeme klasická bílá „kopyta“, která patří k TOP nástrahám na podzim. A to zejména proto, že za horší viditelnosti (podzimní zakaboněné počasí) jdou perfektně vidět. To samé ale můžeme říct i o reflexně zbarvených „kopytech“. Tyto nástrahy nesmí v krabičce vášnivých milovníků přívlače rozhodně chybět! A kor ve chvíli, kdy jsou tyto nástrahy dostupné za fakt luxusní ceny!!!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -