skingbranding-banner

WCC 2018: Tvrdý útok na zlato! Tým z Nového Zélandu má obrovský náskok! Nikl zatím stříbrný!


Tak tohle je hodně tvrdý „direkt“! Tým z Nového Zélandu zachytal famózně a momentálně má na kontě hned 3 kapry o váze 20 a více kilogramů! Tihle závodníci tak velice vážně zaútočili na celkové prvenství, neboť momentálně mají velmi pohodlný náskok. Skvělou zprávou je, že Karel Nikl a jeho tým zatím drží průběžné stříbrné pozice. Jenže! Hned za nimi jsou namačkané další týmy. Nic není jistého! Tohle bude ještě pořádný souboj…

Kapry o váze 27,2, 21,8 a 20 kilogramů mají na kontě závodníci z Nového Zélandu. Neskutečné úlovky! Součet těchto vah činí téměř 70 kilogramů, což „protinožcům“ zatím zajišťuje opravdu pohodlné vedení. Nebude nic lehkého toto novozélandské trio dohonit, ale na házení flinty do žita je ještě opravdu moc brzy.

Výbornou zprávou je, že tým Karla Nikla zatím statečně drží 2. pozici. Čeští závodníci dokázali oproti včerejšku ještě navýšit celkové skóre, které je aktuálně 52,2 kilogramů! Naprosto skvělou zprávou pak je, že čeští závodníci mají na svém místě i krásné kapry, protože dokázali ulovit i rybu o váze 20,9 kilo! Super! Teď je zapotřebí ještě dvě takové ryby přidat. Bojujte, chlapi!

Na český tým velice nepříjemně dotírají další závodníci. Například 3. Francouzi mají na kontě úplně stejně „bodů“ jako Karel Nikl a spol. Ano, i Francouzi mají na kontě 52,2 kilo (mají ale menšího největšího kapra, proto jsou zatím třetí). Čtvrtí Němci a pátí Belgičané na český tým neztrácejí ani 10 kilo, i tyhle týmy budou ještě nepříjemně kousat…

Velký pozor je nutné dávat i na 6. Němce a 7. Angličany. Tyhle týmy mají na kontě zatím „jen“ dvě bodované ryby, ale i tak jim jejich součty zajišťují velmi zajímavé pozice v tabulce. Pokud tyhle mančafty dokážou ulovit ještě jednu slušnější rybu, pak zaútočí na bednu! Pozor na ně!

Závod World Carp Classic na jezeře Madine ve Francii nabízí opravdu skvělou a napínavou podívanou! Uvidíme, co přinesou další hodiny – hlavně dnešní noc. Snad se bude českým barvám i nadále dařit a udrží naděje na cenné medaile. Češi, do toho!!!

 

WCC2018 Madine: Pořadí TOP 5 (20. 9. 2018, 12:00)

1) Marius Koekemoer, Jacques Niehaus, Thomas Thibaud (NZL) – místo 76 – 3 kapři – 27,2, 21,8 a 20 – součet 69 kilogramů

2) Karel Nikl, Jan Dadák, Jakub Kumšta (CZE) – místo 40 – 3 kapři – 20,9, 18,7 a 12,6 – součet 52,2 kilogramů

3) Julien Kehlert, Jonathan Rothe, Michel Rothe (FRA) – místo 24 – 3 kapři – 19,5, 18,1 a 14,6 – součet 52,2 kilogramů

4) Franz Rettenbacher, Patrick Buhr, Uwe Shore (GER) – místo 51 – 3 kapři – 18,8, 16 a 13,7 – součet 48,5 kilogramů

5) Frederic van Rysseghem, Christian Gilbart, Laurent Mortellet (BEL) – místo 82 – 3 kapři – 18, 14 a 13,6 – součet 45,6 kilogramů

Zdroj: World Carp Classic

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

NASAZOVÁNÍ: Rybáři nasazují do svazových revírů poslední tuny ryb! Kde si chytit vánočního kapra?

admin | přečteno: 129x | 2.12.2020 | Žádné komentáře

Rybářská sezóna 2020 se pomalinku polehounku chýlí ke svému konci. …

VIDEO: Naštvaný rak versus hladový kapr! Kdo z nich získá tuhle lákavou kuličku boilies?

admin | přečteno: 1671x | 1.12.2020 | Žádné komentáře

Svět pod vodní hladinou je prostě fascinující místo. A to …

Skvělá zpráva! Nedaleko Prahy se otevře nová svazová voda! Kde ji rybáři najdou?

admin | přečteno: 491x | 1.12.2020 | Žádné komentáře

Místní organizace z Příbrami přináší pro všechny milovníky rybaření naprosto úžasnou …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.