skingbranding-banner

WCC 2018: Fantazie! Karel Nikl je průběžně první! Češi mají už 3 bodované ryby!


Karel Nikl a jeho tým chytli parádní začátek! Naši závodníci už nyní mají 3 bodované ryby a momentálně vévodí celému prestižnímu závodu ve Francii na jezeře Madine! Chlapi, výborně! Ale neusínat na vavřínech! Českému týmu je v patách celá smečka ostřílených kaprařů. Například druzí Belgičané na Karla Nikla a spol. ztácí necelých 5 kilo. Výborně to mají rozjeté i závodníci z Nového Zélandu, kterým na průběžné 4. místo zatím stačily „pouze“ dvě bodované ryby…

Tohle je začátek jako hrom! Po vylosování lovného místa bylo dobré nálady pomálu. A není se čemu divit! Karel Nikl, Jan Dadák a Jakub Kumšta při prvních prohlídkách lovného místa zjistili, že budou chytat na mělčině. Na pořádně zarostlé mělčině! Ale tihle závodníci už od začátku závodu jasně ukazují, že prostě patří k TOP týmům v kaprařském světě.

Ještě včera byli Češi okolo 5. místa. Dneska je ale už všechno jinak! Karel Nikl a jeho tým předvádějí fantastickou jízdu. A už mají na kontě hned 3 bodované kapry! Celkový součet? Rovných 50 kilogramů! Tohle je famózně rozjetý závod! Tým Karla Nikla tak velice vážně útočí na celkový úspěch. Je důležité ale neusnout na vavřínech. Teď by se hodilo ulovit nějakého skutečného mohykána, který by celkový součet „vytunil“. Držte českým závodníkům palce!!!

České trio stíhá celá řada týmů. Na průběžném druhém místě jsou momentálně Belgičané. I tito závodníci mají na kontě 3 bodované kapry o celkové hmotnosti 45,6 kilogramů. Belgičané tak na Čechy ztrácí pouhých 4,4 kilogramů. Tohle je těsné! Na třetím místě jsou potom Francouzi, kteří také mají 3 bodované ryby o celkové hmotnosti 42,7 kilo.

Skutečné „hrozby“ pro český tým ale číhají hlouběji ve výsledkové listině. Například 4. Novozélanďané mají na kontě „pouze“ 2 bodované kapry, jenže jejich výsledná hmotnost je téměř 40 kilo! Stačí ještě jedna slušnější ryba a zrodí se velice vážný útok na čelo závodu…

Geniálně to mají rozehrané i Holanďané na 6. a 7. místě. Šestý tým v pořadí má na kontě kapra o hmotnosti 25,2 kilo. Velice slušný základ! A sedmí Holanďané mají uloveného kapra o váze 24,6 kilogramů. Pozor na ně!

Letošní ročník WCC 2018 na Madine nabízí opravdu famózní podívanou. Skvělou zprávou je, že závod ještě nabídne několik nocí, takže o kapitální úlovky určitě nebude nouze! Hlavně ať se daří českým barvám! ČEŠI, DO TOHO!!!

 

WCC 2018 Madine: Pořadí TOP 5 (19. 9. 2018, 12:00)

1) Karel Nikl, Jan Dadák, Jakub Kumšta (CZE) – místo 40 – 3 kapři – 18,7, 18,7 a 12,6 – součet 50 kilogramů

2) Frederic van Rysseghem, Christian Gilbart, Laurent Mortellet (BEL) – místo 82 – 3 kapři – 18, 14 a 13,6 – součet 45,6 kilogramů

3) Julien Kehlert, Jonathan Rothe, Michel Rothe (FRA) – místo 24 – 3 kapři – 19,5, 11,6 a 11,6 – součet 42,7 kilogramů

4) Marius Koekemoer, Jacques Niehaus, Thomas Thibaud (NZL) – místo 76 – 2 kapři – 21,8 a 17,9 – součet 39,7 kilogramů

5) Jasmine Schuster, Rene Jauker (AUT) – místo 50 – 2 kapři – 19,3 a 14,4 – součet 33,7 kilogramů

Zdroj: World Carp Classic

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

VIDEO: Obrovský sumec albín si udělal z potopeného deštníku úkryt!

admin | přečteno: 393x | 26.02.2021 | Žádné komentáře

Děláte to taky tak? Aby rybář pochopil chování dravých ryb …

Rybáři dostanou až 150 miliónů korun za škody po kormoránech! Netýká se svazových vod

admin | přečteno: 145x | 26.02.2021 | Žádné komentáře

Velké vítězství si připsali rybáři, kteří dokázali na půdě Senátu …

Začátek konce rybaření? Evropští úředníci chtěli zákaz rybolovu na území, které je pětkrát větší než Česko!

admin | přečteno: 9757x | 25.02.2021 | Žádné komentáře

Jakoby toho na rybáře nebylo málo! Nedávno Evropská agentura pro …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.