skingbranding-banner

Extra odolné návazce na kapry: Špičková pletená šňůrka na kapry z Anglie pevnější než ocel!


Návazec na kapry kolikrát rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu při lovu kaprů. A ono se není čemu divit! Právě návazcem kapry „držíme“ celou rybu na prutu, takže pokud je návazec nekvalitní a praskne, pak o rybu logicky přicházíme. A to žádný rybář nechce! Kvalitu návazce neprověří jen velikost lovených ryb, ale také například i těžké lokality. Ano! Pokud chytáme někde v blízkosti potopených překážek, anebo „jen“ na kamenitém terénu, tak tady všude dostává náš návazec pořádně zabrat! Z čeho ho tedy navázat, aby vydržel i ty nejtěžší podmínky?  

Tu situaci zná každý rybář: Najdeme lovné místo poblíž potopených překážek, někde u zatopeného pařezu či stromu, u kterých se sama od sebe zachytává přirozená potrava. Navíc, poblíž těchto překážek je tvrdý podklad, takže tady není smrduté bahno. Tohle je ideální místo! A kapři nebudou daleko! Protože tam, kde je chutná potrava, budou i ryby…

A taky že jo! Po chvíli čekání přichází záběr! Háček „sedne“ přesně do koutku tlamy kapra. A začíná nefalšované eldorádo! Prut je ohnutý jako namožená záda a brzda navijáku bzučí jako roj včel. Ale najednou! Prásk! Ryba je volná! Co to bylo? Stahujeme utržený vlasec, na kterém zůstala jen zátěž. Návazec na kapry je ale kaput. Nevydržel! Důvodů může být více – kontakt s ostrou překážkou, špatné materiály ve šňůrce, anebo cokoliv jiného. Nestalo by se to, kdyby rybář použil kvalitní šňůrku. Třeba tuhle od anglické firmy NASH…

 

Návazcová šňůrka NASH Braided Shock Leader

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální navazovací šňůrka od renomované společnosti NASH, která nabízí milovníkům kaprařiny TOP vlastnosti. Největší předností tohoto prvotřídního navazovacího materiálu je jeho „základ“. Ten tkví v supermoderních PE vláknech, která jsou až 15krát silnější než ocel pro svůj průměr! Pevnost šňůrky je dána jak vlákny, tak ale i stylem splétání, díky kterému je tato šňůrka neuvěřitelně pevná.

Návazcová šňůrka NASH Braided Shock Leader kromě pevnosti nabízí i neuvěřitelnou odolnost. Ano! Toto vlákno je totiž potažené teflonovým povlakem, který zaručuje dokonalou odolnost i při lovu v těch nejtěžších podmínkách. I když bude rybář chytat poblíž potopených překážek, anebo třeba na kamenitém dně, je to jedno! Tohle všechno toto vlákno vydrží! I proto jej rybáři tak rádi používají na těch nejtěžších vodách, kdy záleží i na těch nejmenších detailech.

Nadupané šňůrky NASH Braided Shock Leader se dodávají v 25 metrových návinech. Někteří rybáři tyto šňůrky používají pro vázání koncových návazců na kapry, jiní z nich dokonce vytváří super odolné předvazy (tzv. forfach). Co se týče nosností, tak tyto šňůrky jsou dodávány v nosnostech 13,6 (30lb) nebo 22,7 (50lb) kilo. Tohle jsou vlákna stvořená pro lov těch největších ryb. Bomba!

Pokud hledáte super spolehlivou návazcovou šňůrku na kapry, pak se rozhodně podívejte na tuto. Tyto šňůrky od špičkové anglické firmy NASH nabízí neuvěřitelnou pevnost a odolnost. Takže i když budete zrovna chytat kapry na těch nejtěžších vodách, tak s těmihle vlákny tam budete úspěšní! Návazcové šňůrky NASH Braided Shock Leader jsou přesně ta vlákna, na která se můžete vždycky spolehnout…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

TOTÁLNÍ VÝRPODEJ: Nadupané kaprové navijáky za super nízkou cenu! Obrovská zásoba cívky!

admin | přečteno: 274x | 18.01.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS leží poslední kusy nadupaných …

Tajný trumf na kapry do ledové vody: Geniální tekutina z Anglie, která pracuje i v mrazivé vodě!

admin | přečteno: 9098x | 16.01.2021 | 2 komentáře

Lov kaprů ve studené vodě není úplně jednoduchou disciplínou. Důvod …

Rybářské firmy zešílely? TOP navijáky na kapry, které by mohly stát půl výplaty, ale nestojí

admin | přečteno: 3325x | 14.01.2021 | Žádné komentáře

Některé navijáky na kapry budí zvláštní emoce! Co tím myslíme? …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.