DomůAkční nabídkaFantazie! Rybář chytil na české svazovce gigantického kapra o délce 102 centimetrů...

Fantazie! Rybář chytil na české svazovce gigantického kapra o délce 102 centimetrů a váze 25,20 kilogramů!

- Reklama -

České svazové revíry jsou v letošní sezóně opravdu štědré. I v tomto týdnu se totiž na rybářském internetu objevila celá řada fotografií s gigantickými kapry. Jedním z nejzajímavějších úlovků je kapr, jenž přesáhl neuvěřitelnou hranici 25 kilogramů! Paráda! Ale tohle nebyla jediná ryba. I další úlovky stojí za to. Podívejte se na fotografie nádherných kaprů…

kapr_supinacSVAZOVKA ČR: Délka 102 centimetrů a váha neskutečných 25,20 kilogramů. Tak přesně takové parametry měl ulovený kapr na české svazové vodě. Šťastný lovec Lukáš Foriš na webu MIKBAITS napsal: „Díky Mikbaits! Vaše boilies G2 jezdí! Byl jsem u vody 10 dní. Chytil jsem 7 kaprů v rozmezí od 4 do 12 kilogramů. A k tomu ještě tohle nádherné monstrum. Ještě jednou díky!“ Onen kapitální šupináč vypadá na přiložené fotce vskutku nádherně. Tohle je ryba, která si zaslouží obrovský respekt a úctu! Lukášovi k tak nádhernému úlovku gratulujeme!

kaprSVAZOVKA ČR: Další svazovka v České republice a další kapr, který s přehledem přesáhl váhu 20 kilogramů! Tenhle „pupkáč“ rozhodně stojí za to! Tohohle skvostného šupináče ulovil Jaroslav „Bary“ Barinec. Perfektní ryba! „Když kamarád složil podběrák a začal ho s kaprem zvedat, uslyšel jsem, jak praská síť. Hned mi bylo jasné, že tenhle kapr nebude malý!“ napsal na webu MIKBAITS šťastný rybář. Výsledná váha? Úctyhodných 22,2 kilogramů a délka byla parádních 97 čísel! A nástraha? MIKBAITS G2 v průměru 24 mm a CC Moore Citrus Zest POP-UP.

kapr_vltavaVLTAVA: I řeka Vltava v posledních dnech vydala jeden ze svých klenotů. David Lédl na této těžké řece chytil parádního lysce o váze 19,8 kilogramů. Pro tohoto rybáře byl tento krásný kapr novým osobním rekordem! Gratulujeme! A úspěšná nástraha? „Kapr zabral na boilies Equinox s plovkou broskev/pepř. Pro mě to byl jediný záběr této 48 hodinové výpravy,“ napsal David na webu MIKBAITS.

supinac_kaprSVAZOVKA ČR: A máme tady ještě jednoho nádherného šupináče, kterého ulovil Petr „Ťuťa“ Kostka. Váhu a délku tohoto kapra můžeme sice jen odhadovat (lovec míry neuvádí), ale i tak jde o nádherný úlovek. Krásná stavba těla a zdravý vzhled této ryby je vskutku perfektní! „Po prvotní smůle, kdy jsem přišel o velmi silnou rybu kvůli slávkám, jsem přitvrdil – zesílil jsem a prodloužil šokový silon a vše jsem takto naservíroval na lovné místo. Pak se karta otočila a já večer navedl do podběráku tuto macatou maminu. Boilies šlapalo jako Švýcary a dopomohlo mi k toužebnému úlovku,“ napsal Petr na stránky MIKBAITS. Úspěšná nástraha? Boilies MIKBAITS G7…

 

mikbaits_gangsterBoilies MIKBAITS Gangster

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající boilies, které má letos na kontě celou spoustu kapitálních kaprů. Vždyť zmíněný 25 kilogramový mohykán byl uloven taktéž na tyto kuličky. Boilies MIKBAITS Gangster prostě jezdí! V čem je tato nástraha tak unikátní? Jednoznačně ve složení. Kuličky MIKBAITS Gangster obsahují obrovský podíl prvotřídních rybích mouček, atraktorů a extraktů. Tato nástraha je jedinečná v tom, že neobsahuje objemové přísady. Ne! Jen ty nejkvalitnější suroviny, které kapři milují! Právě díky tomuto perfektnímu složení je boilies MIKBAITS Gangster tolik účinné při lovu těch největších kaprů.

Boilies MIKBAITS Gangster je silně slané a má intenzivní masový odér. Díky tomu je chuť i vůně ve vodním prostředí opravdu výrazná! Tomuhle žádný kapr neodolá! Toto boilies má ve vodě opravdu dlouhou výdrž – pod háčkem vydrží až 2 dny! A právě tohle při lovu těch největších kaprů potřebujeme! Tyhle kuličky z dílny špičkového kapraře Michala Kučery jsou vynikající!

Boilies MIKBAITS Gangster je k dostání v několik průměrech a příchutích. My osobně nejvíce doporučujeme kuličky s příchutí losos, kaviár a černý pepř. Tahle kombinace je opravdu brilantní a kapři na ni spolehlivě reagují snad na každé vodě! Pecka!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu! 

Ilustrační foto: MIKBAITS a Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -