skingbranding-banner

Firma LK Baits rozdává NUTRIGO zdarma! „Chceme poděkovat rybářům!“ říká firma


Letošní rok byl pro českou firmu LK Baits skutečně přelomový! Společnost uznávaného kapraře Lukáše Krásy uvedla na trhu revoluční nástrahu na kapry NUTRIGO, která rybářskou veřejnost zaujala například tekutým středem. Kromě tohoto charakteristického znaku ale NUTRIGO nabízí celou řadu výrazných předností, díky kterým je tahle novinka až 50x úspěšnější než klasické boilies. To, že firma LK Baits jde správným směrem, ukazuje i zájem o NUTRIGO, které se okamžitě stalo nejprodávanější nástrahou nejen na česko-slovenském trhu. A teď chce česká firma LK Baits poděkovat všem rybářům za jejich přízeň. Proto spustila suprovou akci…

„Je vidět, že si užíváte podzimní rybařinu a moc vám děkujeme za fotky. Na našich facebookových stránkách se rozjela diskuze okolo projektu NUTRIGO a my jsme moc rádi, že tento patentově chráněný projekt tvoříte společně s námi. Jste to právě vy – rybáři – kteří přicházejí s nápady, jak by měla vypadat další cesta NUTRIGO,“ píše firma LK Baits na sociálních sítích.

„NUTRIGO se letos stalo jednoznačně nejprodávanější nástrahou na rybářském trhu a my vám za to moc děkujeme! Jako poděkování jsme si pro vás na konci sezóny připravili akci 2+1, kdy při libovolném výběru 2 ks kelímků NUTRIGO obdržíte nejoblíbenější příchuť MANGO zcela zdarma! Kód MANGO zadejte v košíku a dárek se vám do něj vloží,“ děkuje firma LK Baits rybářům, díky kterým se NUTRIGO stalo neuvěřitelným hitem letošního roku.

 

LK Baits NUTRIGO Mango

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Absolutní hit letošní sezóny, který naprosto ovládl rybářský trh! NUTRIGO Mango je opravdu luxusní nástraha, která nabízí hned několik špičkových vlastností. Zaprvé: NUTRIGO Mango má zcela unikátní vůni, která se těžko k něčemu přirovnává. Jedná se o koncentrovaný, sladký odér se zvláštním „citrusovým“ ocasem. Nic podobného na rybářském trhu není! Díky tomu tak má rybář jistotu, že nástraha ve vodním prostředí vytvoří fakt silnou pachovou stopu. Pecka!

Další obrovskou výhodou je výrazná barva NUTRIGO Mango. Tyhle kuličky mají vyřvané, zelené zbarvení, díky kterému jdou vidět na (téměř) jakémkoliv povrchu. Ať už budete chytat na zarostlém, zaneseném, bahnitém, kamenitém, pískovitém, jílovitém dně – je to jedno! NUTRIGO Mango tady půjde vidět, takže kapr si nástrahy ihned všimne.

No, a samozřejmě nemůžeme zapomenout ani na celkové chování této nástrahy. NUTRIGO má opravdu velmi rychlý rozpad i ve studené vodě, díky čemuž tato nástraha okamžitě vysílá silné potravní signály. Takže kapr okamžitě ví, že v jeho blízkosti se nachází chutná potrava, kterou prostě nemůže nechat ležet. S nástrahou NUTRIGO Mango si perfektně zachytáte i v tom nejhnusnějším počasí…

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

 

Časté otázky na NUTRIGO

Proč je uvnitř tekutina: Někteří rybáři tvrdí, že kapr necítí tekutinu uvnitř – naprostý nesmysl! Když vezmeme v potaz, jak vyvinutý čich kapr má, vždy bude upřednostňovat šťavnaté sousto od suchého. Stejně tak jako kráva na pastvě bude upřednostňovat čerstvou trávu od suché, pes šťavnaté maso od suchých granulí, pták čerstvou borůvku od suchého plodu, anebo my šťavnatý steak od suchého masa. A to je ještě zapotřebí brát v potaz to, že ryby mají dokonale vyvinutý čich, který při hledání potravy hraje nemalou roli.

Proč se nástraha rychleji rozpadá: Je nutné říci, že rychlejší rozpad kuliček je jedním z principů této nástrahy, která je díky tomu mnohem atraktivnější. Navíc! Zkušení kapraři moc dobře ví, že ti největší kapři kolikrát seberou „lentilku“, která zbude po dlouhém namáčení ve vodním prostředí. A právě to NUTRIGO „imituje“, jen není zapotřebí čekat dlouhé hodiny. Rychlý rozpad slouží k tomu, aby na vlasu zůstala pecička  – kostra nástrahy. Ta je mazlavá přesně tak, jako boilies, které necháte ve vodě X hodin až dní.

V čem je NUTRIGO jiné? Při vývoji návnad se vždy snažíme co nejvíce přizpůsobit přirozené potravě ryb. V našem obecném případě nejčastěji chytanou rybou je kapr, který doslova miluje šťavnatá sousta. Kolik šťávy má plankton, patentka nebo slávičky?  Kapři je rádi „louskají“, aby z nich dostali bohatou výživu, která jim nejen pomáhá trávit, ale je nutričně velmi bohatá. Kapři šťavnatá sousta vyhledávají a co víc, pokud jedinec v hejnu žere – „louská“ například patentky – vodou se nese potravní signál, který láká další ryby. Nad tímto zamyšlením vznikl nápad vylepšit rybářské návnady a nástrahy.

Co NUTRIGO nabídne v budoucnu? NUTRIGO je v plenkách, tím se netajíme a víme, že při chytání v řekách nebo při vysokých teplotách je dobré ho kombinovat s jinou tvrdou nástrahou, abychom měli jistotu, že nám zůstane něco pod háčkem. Pokračujeme dále a sortiment NUTRIGO čekají další inovace! Rybáři si moc přejí mít tvrdé nástrahy ještě s větším obsahem tekutiny – rybáři se mají brzy na co těšit! Jsme ve fázi posledního testovaní a co více, chystají se další novinky v patentově chráněném projektu NUTRIGO!

Ilustrační foto: archiv

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Teplo v -20 stupních Celsia? TOP rybářský oblek (bunda+kalhoty) za super nízkou cenu

admin | přečteno: 1363x | 27.11.2020 | Žádné komentáře

Rybářské obleky pro rybáře, které kombinují jak kvalitní rybářskou bundu, …

CENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Nadupaný stojan na pruty za pár stovek! Platí jen do tohoto pátku!

admin | přečteno: 442x | 26.11.2020 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS můžete nyní sehnat luxusní …

BRUTÁLNÍ SLEVA: Nadupaný spacák do silného mrazu! V tomhle vám bude pořád teplo!

admin | přečteno: 1265x | 25.11.2020 | Žádné komentáře

Kvalitní spacák pro rybáře je základem pro pohodlný pobyt u …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.