Domů Akční nabídka Geniální přístřešek do deště na krátké vycházky! Tenhle postavíte za pár okamžiků

Geniální přístřešek do deště na krátké vycházky! Tenhle postavíte za pár okamžiků

- Reklama -

Jarní vycházky k vodě bývají často ve znamení propršených dní. Je prostě normální, že rybáře kolikrát u vody přistihne silná průtrž, která promočí úplně celou výbavu. Jak se proti těmto dešťovým srážkám co nejefektivněji bránit? Samozřejmě, ideální je nějaká střecha nad hlavou! Hodně rybářů si například nemůže vynachválit rybářské deštníky, ovšem velmi zajímavou variantou jsou i levné rybářské přístřešky. Ty totiž nabízí velký prostor pod střechou, jednoduchou konstrukci pro rychlé postavení, a jsou k dostání za super nízké peníze. Pojďme si levný přístřešek pro rybáře teď ukázat…

 

Levný přístřešek pro rybáře MIVARDI Premium XL (+ přední panel)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tenhle rybářský přístřešek od české značky MIVARDI je už zaběhnutou stálicí na rybářském trhu. Rybáři si tento přístřešek zamilovali díky několika významným přednostem, které z tohoto přístřešku dělají TOP produkt pro rybáře. V čem je tenhle přístřešek pro rybáře tak zajímavý?

Musíme začít rozměry! Pod střechou levného rybářské přístřešku MIVARDI Premium XL je prostor o rozloze 260 x 180 x 140 centimetrů. Pod střechu se tak s naprostým přehledem vlezou dvě rybářský křesílka i s nutnou rybářskou batožinou, kterou je nutné mít po ruce. Toho místa je fakt dostatek! Přístřešek MIVARDI Premium XL někteří rybáři používají i pro přespání na lehátku na jednu noc. Je fakt super!

VIDEO: Jak vypadá levný rybářský přístřešek MIVARDI Premium XL? 

Zcela zásadní předností tohoto přístřešku je jeho konstrukce. Jak to myslíme? Konstrukce je vymyšlena tak, že přístřešek postavíte a zase sbalíte během krátké chviličky. Ta stavba je fakt rychlá! Velkým plusem konstrukce je i vhodný „tvar“ do silného větru – díky aerodynamice má přístřešek stabilitu i na místech, kde silně fouká. Super! K velké odolnosti a výdrži přispívají masivní trubky z kvalitních materiálů.

Jelikož tento levný přístřešek pro rybáře velmi rychle postavíte, tak je vhodný i na několikahodinové vycházky k vodě, když prší. Ano! Na přístřešku je plášť z materiálu 210D s vodním sloupcem 5000 mm, který se vyznačuje skvělou voděodolností. I když bude u vody silně pršet, tak přesto bude rybář neustále v suchu. Tohle je prostě paráda!

K častému využívání i na několikahodinových vycházkách pak přispívají i nízké transportní rozměry. Ty jsou pouhých 110 x 20 x 20 centimetrů, takže přístřešek se velmi pohodlně nese i dále od auta. Samozřejmě, velmi chváleným kladem je i nízká hmotnost 4,6 kila. Díky tomu se přístřešek nepronese! A proto jej rybáři tak rádi používají i na velmi krátké (a propršené) vycházky k vodě.

Pokud si kladete tu častou otázku, jaký přístřešek na ryby vybrat, pak se rozhodně podívejte na tento od české značky MIVARDI. Je dostupný za super nízké peníze, přitom ale nabízí TOP vlastnosti, jako například jednoduchou konstrukci, nízkou váhu, skvělý plášť a hromadu prostoru pod střechou. Tohle všechno se počítá!  

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Levný camping pro rybáře MIVARDI nejlevněji na Chyť a pusť!

Na rybářském e-shopu Chyť a pusť je na výběr celá řada levného campingu od české značky MIVARDI. Hledáte levné křeslo, levné lehátko, anebo třeba bivak za rozumné peníze? Pak se rozhodně podívejte na širokou nabídku campingu od české značky MIVARDI, který seženete na rybářském e-shopu Chyť a pusť za nejnižší ceny!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Levný camping MIVARDI je dostupný na e-shopu Chyť a pusť

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -