DomůAkční nabídkaZaujalo nás: Nejlevnější zavážecí loďka na ryby? Tuhle seženete za rozumné peníze!

Zaujalo nás: Nejlevnější zavážecí loďka na ryby? Tuhle seženete za rozumné peníze!

- Reklama -

Zavážecí loďky na ryby patří k velmi populárním společníkům při lovu kaprů. Proč? Je to jednoduché! Zavážecí loďky na ryby dokážou přepravit nemalé množství krmení, díky kterému vytvoříme atraktivní lovné místo. Přitom ale zavážecí lodičky mají příjemné transportní rozměry, takže není nutné tahat s sebou velký člun pro rybáře, abychom si rozkrmili lovné místo. Hodně rybářů má v paměti zafixováno, že zavážecí loďky na krmení jsou cenově nedostupné. To ale už dávno neplatí! Na rybářském trhu jsou k dostání i levné zavážecí loďky na ryby, které jsou dostupné za hodně rozumné peníze. Pojďme si jednu takovou ukázat…

 

Zavážecí loďka na ryby Sportcarp Baiting 500

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Levná zavážecí loďka na ryby od české značky Sportcarp, která je dostupná za hodně zajímavou cenu. A právě díky ceně je tato zavážecí lodička na krmení jedna z nejpopulárnějších na rybářském trhu. Rybáři si totiž za rozumnou cenu mohou obstarat spolehlivého parťáka, díky kterému si na „jakékoliv“ vodě připraví atraktivní krmné místečko, anebo si budou zavážet nástrahy tam, kam potřebují. Velký palec nahoru!

Velkou předností této zavážecí lodičky na krmení je jednoznačně použitý materiál. Lodička je zhotovena z odolného materiálu, který zaručuje dlouhodobé a bezproblémové používání i v těžkých podmínkách. Plastový trup má délku 535 mm, takže loďka je nádherně skladná. Rybář tak lodičku bez nejmenších obtíží dá do kufru automobilu a pohodlně ji donese až na lovné místo. Tohle je důležitá vlastnost, se kterou klasické čluny nemůžou vůbec soupeřit. Kapacita zásobníku na krmení je 500 gramů.

VIDEO: Jak vypadá levná zavážecí loďka na ryby Sportcarp Baiting 500?

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

Dalším velkým plusem je naprosto jednoduché ovládání. Rybář se tak během několika málo okamžiků stane zkušeným „kapitánem“. Za velmi krátkou dobu se rybář s lodičkou sžije, a bude s ní na hladině pracovat přesně tak, jak potřebuje. Tohle je super například na zarostlých lokalitách, na kterých je zapotřebí pohotově manévrovat.

I když tato zavážecí loďka na krmení patří k těm nejlevnějším na trhu, tak přesto nabízí spoustu vychytávek. Velmi příjemným prvkem jsou LED světla v přední i zádní části loďky pro noční plavbu. Ano! I když je hluboká noc, tak rybář přesto může se zavážecí loďkou jednoduše pracovat, protože ji vidí naprosto luxusně. Tohle je paráda! Další vychytávkou je třeba zakrytování pohonných lodních šroubů, aby se předešlo poškození. Takže díky tomu rybář může tuto loďku používat i na vodách s velkým výskytem překážek na hladině a ve sloupci. Hodně šikovné!

Co se týče vlastností při plavbě: Rychlost vpřed je 1m/s, což je plně dostačující na velkou drtivou většinu tuzemských revírů. Zajímavý je i dosah ovládání, který je okolo 200 metrů. Tahle vzdálenost je pak plně dostačující na obrovskou část našich revírů. Výdrž baterie se při popojíždění počítá na nějaké 4 hodiny. Super vychytávkou jsou LED signalizace nízkého napětí, takže se nestane, že by loďka byla najednou vybitá. Rybář prostě dostane upozornění!

Pokud si právě kladete otázku, jakou zavážecí loďku na krmení vybrat, pak se rozhodně podívejte na tuto od české značky Sportcarp. Levná zavážecí loďka na ryby Baiting 500 nabízí fakt hodně zajímavé vlastnosti, které oceníte na drtivé většině tuzemských lokalit. A přitom je tato šikovná pomůcka k dostání za hodně rozumnou cenu.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Se na ni musíš kouknout na parys. Je to v Článku já mám loďku z aliexpressu za 3litry už 3 sezónu a valí zbytečný za to dávat Takový love

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -