DomůAkční nabídkaGeniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299...

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

- Reklama -

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud totiž rybář vybere nekvalitní navazovací materiál, pak to může naprosto zbytečně skončit ztrátou životní ryby. A to přece nikdo nechce! Ale na druhou stranu: Neznamená to, že rybář musí kupovat ty nejdražší kaprové vlasce. To rozhodně ne! Na rybářském trhu jsou i spolehlivá kaprová vlákna za super nízké ceny. Velmi zajímavé produkty nabízí i české značky, které dodávají fakt suprové silony na kapry za pár korun. Pojďme si je ukázat blíže…

 

Levný vlasec na kapry Extra Carp Infinity Camou

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle vlákno patří k nejvíce populárním kaprovým vlascům na česko-slovenském trhu. Těch důvodů, proč rybáři mají tento silon tak rádi, je více. Zaprvé: Vlasec na kapry Carp Infinity Camou je skvělý pro daleké hody. Díky nízké průtažnosti vlasec skvěle přenáší sílu rybáře do montáže, takže ta tak letí skutečně daleko. K dlouhým hodům pak přispívá téměř nulová paměť, díky které se na vlákně nevytváří žádné nerovnosti, které by „dřely“ při hodu v očkách prutu. Perfektní!

Rybáři na tento vlasec velmi rád spoléhají i proto, že nabízí fakt skvělou pevnost a odolnost. Takže i když budete s tímto vlascem rybařit na těžkých terénech, tak to nevadí. Tento vlasec vydrží i rybaření na kamenitém dně, anebo v blízkosti překážek, o které se například při zdolávání někdy „otře“. Super! Pevnost vlasce rybáři ocení i při vázání uzlů, protože právě pevnost v uzlu je velmi silnou stránkou tohoto vlákna. Super!

Levný vlasec na kapry Extra Carp Infinity Camou je k dostání ve 3 průměrech. Rybáři si mohou vybrat vlákno o průměru 0,28 mm (10,9 kg), 0,30 mm (12,7 kg) a 0,33 mm (13,9 kg). My nejvíce doporučujeme to nejhrubší vlákno o průměru 0,33 mm, které je perfektní do těžkých podmínek, ale se kterým se i perfektně nahazuje. Tento silon na kapry je opravdu povedený!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Levný vlasec na kapry Giants Fishing Carp Master Camu Green

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejlevnějších vlasců na kapry na trhu! A přitom jeho kvalita je fakt zajímavá. No ano! Vlasec na kapry od české značky Giants Fishing je vyroben s pomocí moderní japonské technologie. Díky tomu má toto vlákno opravdu suprové vlastnosti – jako například nízkou paměť nebo vysokou odolnost proti oděru.

Skutečně! S tímhle silonem na kapry můžete rybařit i na těžkých lokalitách, na kterých je velké množství potopených překážek. Protože tento levný silon na kapry vydrží i kontakt s potopenou překážkou. Super! Ruku v ruce s odolností jde i vysoká pevnost v uzlu. Při vázání bižuterie na levný kaprový vlasec Carp Master Camu Green dosáhnete luxusní pevnosti. Fakt velký palec nahoru!

VIDEO: Jak vypadá levný vlasec na kapry Carp Master Camu Green? 

Jak už samotný název tohoto silonu napovídá, tak toto vlákno má nenápadné camo zbarvení. Krásně maskáčové zbarvení nejde vidět na (téměř) žádném povrchu, takže ani zkušený nebo opatrný kapr nerozpozná zradu. Proto rybáři toto vlákno rádi používají například na silně pochytávaných vodách, kde je citelný rybářský tlak.

Pokud hledáte levný silon na kapry, pak se rozhodně podívejte na tento vlasec od české značky Giants Fishing. Kaprový vlasec Capr Master Camu Green je k dostání už od 199 korun za 1200 metrů, což je fakt nepřekonatelná cena. Bomba!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -