DomůAkční nabídkaGeniální stroj: Špičkový naviják na kapry DAIWA pro daleké nahazování a vyvážení!...

Geniální stroj: Špičkový naviják na kapry DAIWA pro daleké nahazování a vyvážení! Za super cenu!  

- Reklama -

Na rybářském e-shopu HIKI.cz je konečně k dostání značkový naviják DAIWA, který si milovníci kaprů okamžitě oblíbili pro jeho obrovskou kapacitu cívky. Tento perfektní kaprový naviják se vyznačuje obrovskou kvalitou, skvělým zpracováním a výbornými vlastnostmi při lovu. A hlavně! Na rybářském e-shopu HIKI.cz je tento kvalitní kaprový naviják výrazně levnější než na jiných e-shopech. Ušetřené peníze se pak násobí, pokud si koupíte 2 nebo 3 navijáky, což milovníci kaprů obvykle dělají. Neutrácejte zbytečně více a ušetřete pořádný balík peněz, za který si můžete koupit další vybavení…

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

Rychlá doprava: Zásilky z rakouského e-shopu HIKI.cz vozí spolehlivý přepravce PPL. Zásilky tak chodí mnohem rychleji a doručení je spolehlivější!

 

Naviják DAIWA Emblem 45 SCW QD OT

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Geniální kaprový naviják, který nabízí opravdu dokonalé vlastnosti. Tento naviják ocení zejména ti milovníci kaprů, kteří loví na rozlehlých jezerech, kdy vyváží nástrahy stovky metrů daleko. Tento model navijáků totiž nabízí náhradní cívku o kapacitě 530 metrů vlasce o průměru 0,35 mm. Tohle je fakt luxusní zásoba. Jinak, na navijáku je cívka s kapacitou 300 metrů vlasce o průměru 0,35 mm, což je plně dostačující na drtivou většinu tuzemských vod.

Na tomto navijáku milujeme jeho geniálně hladký chod. Ten má „na svědomí“ 6 ložisek, které se starají o to, aby naviják šlapal jako švýcarské hodinky. Převodový poměr je 4,9:1, takže na jedno otočení kličkou navinete 104 centimetrů. Znova: Tohle prostě oceníte na velkých vodách! Zdvih cívky je 45 mm, navíc naviják nabízí pomalé křížové navíjení vlasce Slow Cross Wrap, díky čemuž se silon na cívku ukládá tak, aby vznikalo při nahození (při odvíjení) co nejmenší tření. Takže tento naviják je vhodný i pro daleké hody! Luxus!

Na tomto navijáku od firmy DAIWA naleznete špičkový brzdný systém QUICK DRAG, který se vyznačuje vynikajícími vlastnostmi při zdolávání. Brzda okamžitě reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře, takže zdolávání i divokého kapra je maximálně komfortní. Navíc, díky rozměrnému ovladači se brzda velmi pohodlně ovládá, a to i v tom případě, kdy má rybář mokré ruce.

Pokud hledáte nový stroj na kapry, na který se chcete spolehnout i v těch nejtěžších podmínkách a na těch nejtěžších vodách, pak se určitě podívejte právě na tento naviják. Nabízí skvělý chod, vynikající brzdu, obrovskou kapacitu a další dokonalé vlastnosti. Tohle je naviják, který vás nikdy nenechá na holičkách. Navíc, na e-shopu HIKI.cz je k dostání za podstatně lepší cenu, takže můžete navíc ušetřit i zajímavé peníze…

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Naviják DAIWA Emblem 45 SCW QD

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Na rybářském e-shopu HIKI.cz je už konečně zase naskladněný i klasický model Emblem od renomované společnosti DAIWA. I tento naviják nabízí TOP vlastnosti při lovu kaprů – precizní navíjení, skvělou brzdu, obrovskou kapacitu. Tento naviják je ale k dostání v matně černém designu, který některým rybářům vyhovuje prostě více. Záleží jen na vás, po jakém modelu navijáku na kapry DAIWA Emblem sáhnete. Nezapomeňte, že i tento naviják je na HIKI.cz k dostání za podstatně nižší peníze než jinde…

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro. Dopravu zajišťuje spolehlivý dopravce PPL.

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -