DomůAkční nabídkaZaujalo nás: Konečně pořádný podběrák na velké kapry, který nepraskne! Tenhle je...

Zaujalo nás: Konečně pořádný podběrák na velké kapry, který nepraskne! Tenhle je fakt boží!

- Reklama -

Sehnat kvalitní rybářský podběrák za rozumnou cenu, je docela kumšt. Když už se vám podaří sehnat nějaký za libové peníze, pak většinou po docela krátkém čase „prdne“ ve středovém kříži, anebo se na něm minimálně rozedře jemná siťka. To je k zbláznění! Naštěstí ale česká značka Giants Fishing přichází se zcela novým podběrákem, který nabízí robustní zpracování, které vydrží i „nehezké“ zacházení. Tohle je fakt pecka! Pojďme se na tento zajímavý podběrák na kapry podívat blíže…

 

Podběrák Deluxe Landing Net Rubber (2x rukojeť)

Výrobek je dostupný na e-shopu HOBBY-G za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový podběrák na velké kapry od české značky Giants Fishing! První, co na tomto podběráku každého rybáře zaujme, je jeho masivní středový „kříž“. Ten je vyroben z opravdu bytelné oceli, takže rybář má jistotu, že ani velký a těžký kapr tento podběrák nerozštípe jako suché větve. Bomba! Konečně to někoho napadlo!

Ceníme jednu věc: Tento podběrák je dodáván se dvěma rukojeťmi. První rukojeť má délku 105 až 180 centimetrů, takže se s podběrákem dostanete i před zatopenou vodní vegetaci při zdolávání ze břehu. Tohle oceníte zejména na hodně zarostlých vodách, třeba na slepých ramenech. Druhá rukojeť má pak délku od 60 do 100 centimetrů, a díky této krátké délce je rukojeť naprosto dokonalá pro manipulaci na lodi. Tohle fakt oceníte právě při tomto zdolávání, kdy nemusíte „zápasit“ s dlouhou rukojetí. Luxus!

Rozměry podběrákové hlavy jsou 85 x 75 centimetrů, takže se do ní vleze pohodlně i hodně velká ryba. Hloubka síťky je 75 čísel. Hlava není úplně monstrózní, což je ale výhoda, protože se s podběrákem mnohem pohodlněji manipuluje, pokud si rybář rybu podebírá sám, a nikdo mu nemůže pomoci. Tohle fakt v těchto krizových situacích hodně oceníte!

Co se týče podběrákové hlavy, tak je vyrobena z odolného materiálu. Prasknutí pod tíhou velkého kapra tak opravu nehrozí! Jasně, musíte podběrák používat „s rozumem“, ale pokud se k němu budete chovat normálně, pak podběráková hlava i rukojeť vydrží opravdu hodně. I když podběrák působí skutečně robustně, má nízkou váhu – váží jen 1,57 kila!

Ještě k té síťce: Ta je zhotovena z pogumovaného materiálu, což je luxusně praktické. Zaprvé: Pogumovaný materiál nesaje tolik pachy rybiny, takže v momentě, kdy síťka uschne, nevydává tolik silný zápach rybiny (tak jako klasické síťoviny). Další velkou předností pogumovaného materiálu je to, že strašně rychle schne. Takže rybáře nemá ani po krátkém čase například mokry (a páchnoucí) kufr od auta. Perfektní nápad! A hlavně: Hrubší pogumovaná síťka se tolik nezachytává o ploutve ulovených ryb…

Tento podběrák je konečně tím produktem, po kterém milovníci kaprů tak dlouho volali. Podběrák je krásně lehký, přitom bytelný a odolný. A najdete na něm hned několik zajímavých vychytávek, díky kterým je používání tohoto podběráku opravdu maximálně komfortní. Prostě pecka!

Výrobek je dostupný na e-shopu HOBBY-G za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: HOBBY-G

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -