Domů Akční nabídka Halibutové krmné boilies za pár korun: Lepší než pelety? Geniální návnada, kterou...

Halibutové krmné boilies za pár korun: Lepší než pelety? Geniální návnada, kterou kapři milují!

- Reklama -

Halibutové složky patří k nejpoužívanějším surovinám při výrobě nástrah a návnad na kapry. Ale ono se není čemu divit. Právě na halibuta kapři velice dobře reagují a s velkou chutí jej sbírají. Proto halibutové boilies nebo pelety patří k tomu nejpopulárnějšímu na trhu! Halibut prostě jezdí! Na trhu se nyní objevilo hodně povedené krmné boilies z halibuta od Carp Only. Toto boilies obsahuje kvalitní suroviny z halibuta, které této návnadě dávají jedinečné vlastnosti…

Proč kapři mají halibuta tak rádi? Odpověď je jednoduchá: Jedná se o masovou surovinu! A právě „maso“ kapři milují, protože věrně „napodobuje“ přirozenou potravu kaprů – nejrůznější bezobratlé živočichy. Ano, právě tuto potravu kapři s velkou chutí vyhledávají, však také proto filtrují bahnité nánosy na dně, ve kterých po těchto živočiších pátrají.

Halibutové složky (moučky, tekuté atraktory) jsou v nástrahách účinné zejména proto, že obsahují atraktivní masové látky. Ty tak dávají této nástraze/návnadě jedinečný „šmrnc“, na který kapři zaručeně reagují. Ti, kdo používají halibutové nástrahy/návnady, nám dají jistě za pravdu. Navíc, halibutové boilies nebo pelety ve vodním prostředí vytváří velmi koncentrovanou pachovou stopu, která dokáže přilákat kapry i z větší vzdálenosti. Super!

Velmi zajímavé halibutové produkty nedávno představila renomovaná firma Carp Only, která vyrábí kvalitní nástrahy a návnady na kapry. O co jde?

 

Krmné halibutové boilies Carp Only Frenetic A.L.T.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Výborné krmné kuličky, které obsahují prvotřídní halibutové složky. Díky tomu toto boilies obsahuje atraktivní látky, které ve vodním prostředí skvěle pracují, a které kaprům moc chutnají. Na tomto halibutovém boilies Carp Only nejvíce oceňujeme jejich zajímavou vůni, která dokáže ve vodním prostředí vytvořit opravdu nádherně koncentrovanou pachovou stopu. Super!

Toto boilies je k dostání ve velkém, 5 kilogramovém balení. A to je velká výhoda! Díky většímu balení může výrobce cenu tohoto kvalitního halibutového boilies nastavit opravdu nízko. Takže po rozpočítání vychází kilo boilies na hodně rozumné peníze! Za nás palec nahoru! A pořád je nutné mít na mysli, že toto boilies obsahuje opravdu kvalitní suroviny, ve vodě skvěle pracuje, a vytváří koncentrovanou pachovou stopu. To vše za luxusní cenu!

Jak s tímto boilies pracovat? Rybáři nejčastěji hází celé kuličky na lovné místo. Co být ale trochu nápaditější? Jak to myslíme? Část kuliček nakrájejte na menší kousky, část jich rozemelte pomocí krushe, a poslední část nechte v celku. Pak vše zalijte atraktivním boosterem (viz níže). Díky tomu vznikne TOP krmení na kapry! Pozor!

Tuto taktiku nepraktikujte tam, kde je přemnožená bílá ryba! Pokud chytáte na vodách, kde je hodně cejnů nebo plotic, pak nechte toto boilies vysušit (ideálně v pytli na boilies) – kuličky luxusně ztvrdnou (proces urychlí přidání soli), a takto jsou geniálně připravené na ty největší kapry (tvrdou kouli nesebere malý kapr nebo „bílá ryba“).

Za nás je toto boilies opravdu hodně povedené! Jedná se o jedno z nejlevnějších halibutových boilies na trhu, přitom obsahuje kvalitní suroviny. A ve vodě skvěle pracuje! Za nás určitě dáváme palec nahoru…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Halibutový sirup Carp Only Frenetic A.L.T.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Halibutový sirup od Carp Only je vynikajícím tekutým atraktorem pro vylepšení krmného boilies nebo pelet. Tento sirup je koncentrovaný roztok, který dá návnadě mnohem lepší vlastnosti (především pak zesílí pachovou stopu). Díky tomu tak návnada mnohem efektivněji láká kapry na lovné místo. Super! Tento sirup obsahuje velké množství halibuta, díky čemuž má silnou, masovou vůni a obsahuje celou řadu TOP atraktivních látek.

Jak tento sirup z halibuta používat? Vezměte krmné boilies, vložte jej do kbelíku (celé, nakrájené, nadrcené) a vše zalijte TROCHOU tohoto sirupu. Poté je naprosto ideální nechat celou návnadu odležet – alespoň na 1 hodinu.

Díky tomu se tekutý atraktor do boilies nebo pelet luxusně vsákne, takže pachová stopa se bude z návnady uvolňovat mnohem delší dobu. Takže boilies nebo pelety budou účinné mnohem, mnohem déle. Ideální je také namočené pelety nebo boilies ještě „pocukrovat“ method mixem, díky čemuž se pak bude na lovném místě „vznášet“ krmný mrak z jemných částic – zase, nepoužívejte na revírech, kde je silné zastoupení bílé ryby.

Tento sirup z halibuta je pro zatraktivnění návnady jako dělaný! Doporučujeme ho používat s krmným boilies, které jsme si představili výše. Za rozumné peníze dostanete TOP návnadu – hodně návnady!!!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -