skingbranding-banner

INFISH.CZ DOPORUČUJE: Revoluční nástraha na kapry za super cenu!


Pelety na kapry patří v poslední době k nejúčinnějším nástrahám. Jenže rybářský trh v současnosti nabízí v drtivé většině pelety na kapry, které nastražíte pouze pod háček. Naštěstí firma KAPRPRO přišla s revoluční novinkou! Firma nyní vyrábí perfektní měkčené peletky, které lze nastražit rovnou na háček! Měkčené peletky jsou k dostání na InFish.cz.

Velkou výhodou je, že měkčené peletky od firmy KAPRPRO jsou vyráběné v drobných průměrech. Díky tomu na ně můžete ulovit celou škálu kaprovitých ryb – od kaprů, až po cejny, líny, plotice nebo perlíny. Měkčené peletky KAPRPRO jsou malé, měkčené nástrahy se zajímavou „gumovou“ konzistencí. Díky jedinečnému složení tak měkčené peletky vydrží na háčku velice dlouhou dobu!

mikropeletymikropelety_KAPRPROFirma KAPRPRO je renomovaným distributorem prvotřídních rybích mouček. A právě z těchto surovin vyrábí i měkčené peletky. Spojením těch nejkvalitnějších rybích mouček a důmyslných výrobních postupů vznikla perfektní nástraha, jejíž účinnost na kaprovité ryby je až obdivuhodná. Měkčené peletky jsou k dostání hned v 6 příchutích – halibut, játra/česnek, švestka/krab, scopex/kalamár/robin red, jahoda/med a černá oliheň.

AKCE S INFISH.CZ: Internetový obchod InFish.cz nyní rozdává dárky! Objednejte si 3 balení měkčených peletek libovolných příchutí, a získejte obalovací rybí moučku zcela ZDARMA! Navštivte InFish.cz a získejte luxusní dárek!  

rybi_moucka_64mikropelety_mouckaMěkčené peletky KAPRPRO lze díky jejich složení nastražit přímo na háček. Jejich počet volíme podle cílené ryby. Jednoduše řečeno, pokud vyrazíme na kapry, pak na háček nastražíme více peletek, než v tom případě, kdy chceme ulovit velkou plotici nebo perlína. Výhodou je to, že měkčené peletky KAPRPRO bez problémů nastražíte i pod háček. Díky jejich drobnému průměru tak můžete pod háčkem vytvořit neodolatelný řetízek, který nepřehlédne žádná ryba!

Rybi_mouckyPro ještě větší účinnost doporučujeme měkčené peletky KAPRPRO obalit v některé z rybích mouček. Tím vznikne na nástraze neodolatelný sypký obal, který se bude po vhození do vodního prostředí pozvolna rozpadat. Takto atraktivní nástraha funguje i na ty největší kapry!

obalovane_mikropeletyAKCE S INFISH.CZ: Internetový obchod InFish.cz nyní rozdává dárky! Objednejte si 3 balení měkčených peletek libovolných příchutí, a získejte obalovací rybí moučku zcela ZDARMA! Navštivte InFish.cz a získejte luxusní dárek! 

O výrobku: Balení – 100 ml, 6 příchutí, cena – 59 korun, výrobce – KAPRPRO

rybarske-potreby-praha-6Kompletní sortiment výrobků od firmy KAPRPRO naleznete i v rybářských potřebách v Praze 6. Naše prodejna leží na ulici Bělohorská 8 v Praze 6. Přijďte k nám na návštěvu a vyberte si účinné nástrahy na kapry.

Váš InFish.cz Tým

Rubrika: Akční nabídka
Štítky:

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Levné kaprové děličky z karbonu, které váží jen 290 gramů! Skvělá akce blanku

admin | přečteno: 711x | 14.04.2021 | Žádné komentáře

Kaprové dělené pruty jsou díky svým vlastnostem velmi populárními udice …

Dokonalá práce českých vývojářů: Inteligentní rybářské hlásiče, které reagují na okolí! Co nabízí?

admin | přečteno: 4943x | 13.04.2021 | 1 komentář

Rybářské hlásiče jsou oblíbenou součástí rybářské výbavy. Právě tato rybářská …

VÝPRODEJ: Nadupaný stojan na pruty od německé značky! Nyní za super nízkou cenu!

admin | přečteno: 3111x | 12.04.2021 | Žádné komentáře

Stojany na pruty patří k velmi populárním součástem rybářské výbavy. Právě …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.