skingbranding-banner

INFISH.CZ DOPORUČUJE: Revoluční nástraha na kapry za super cenu!


Pelety na kapry patří v poslední době k nejúčinnějším nástrahám. Jenže rybářský trh v současnosti nabízí v drtivé většině pelety na kapry, které nastražíte pouze pod háček. Naštěstí firma KAPRPRO přišla s revoluční novinkou! Firma nyní vyrábí perfektní měkčené peletky, které lze nastražit rovnou na háček! Měkčené peletky jsou k dostání na InFish.cz.

Velkou výhodou je, že měkčené peletky od firmy KAPRPRO jsou vyráběné v drobných průměrech. Díky tomu na ně můžete ulovit celou škálu kaprovitých ryb – od kaprů, až po cejny, líny, plotice nebo perlíny. Měkčené peletky KAPRPRO jsou malé, měkčené nástrahy se zajímavou „gumovou“ konzistencí. Díky jedinečnému složení tak měkčené peletky vydrží na háčku velice dlouhou dobu!

mikropeletymikropelety_KAPRPROFirma KAPRPRO je renomovaným distributorem prvotřídních rybích mouček. A právě z těchto surovin vyrábí i měkčené peletky. Spojením těch nejkvalitnějších rybích mouček a důmyslných výrobních postupů vznikla perfektní nástraha, jejíž účinnost na kaprovité ryby je až obdivuhodná. Měkčené peletky jsou k dostání hned v 6 příchutích – halibut, játra/česnek, švestka/krab, scopex/kalamár/robin red, jahoda/med a černá oliheň.

AKCE S INFISH.CZ: Internetový obchod InFish.cz nyní rozdává dárky! Objednejte si 3 balení měkčených peletek libovolných příchutí, a získejte obalovací rybí moučku zcela ZDARMA! Navštivte InFish.cz a získejte luxusní dárek!  

rybi_moucka_64mikropelety_mouckaMěkčené peletky KAPRPRO lze díky jejich složení nastražit přímo na háček. Jejich počet volíme podle cílené ryby. Jednoduše řečeno, pokud vyrazíme na kapry, pak na háček nastražíme více peletek, než v tom případě, kdy chceme ulovit velkou plotici nebo perlína. Výhodou je to, že měkčené peletky KAPRPRO bez problémů nastražíte i pod háček. Díky jejich drobnému průměru tak můžete pod háčkem vytvořit neodolatelný řetízek, který nepřehlédne žádná ryba!

Rybi_mouckyPro ještě větší účinnost doporučujeme měkčené peletky KAPRPRO obalit v některé z rybích mouček. Tím vznikne na nástraze neodolatelný sypký obal, který se bude po vhození do vodního prostředí pozvolna rozpadat. Takto atraktivní nástraha funguje i na ty největší kapry!

obalovane_mikropeletyAKCE S INFISH.CZ: Internetový obchod InFish.cz nyní rozdává dárky! Objednejte si 3 balení měkčených peletek libovolných příchutí, a získejte obalovací rybí moučku zcela ZDARMA! Navštivte InFish.cz a získejte luxusní dárek! 

O výrobku: Balení – 100 ml, 6 příchutí, cena – 59 korun, výrobce – KAPRPRO

rybarske-potreby-praha-6Kompletní sortiment výrobků od firmy KAPRPRO naleznete i v rybářských potřebách v Praze 6. Naše prodejna leží na ulici Bělohorská 8 v Praze 6. Přijďte k nám na návštěvu a vyberte si účinné nástrahy na kapry.

Váš InFish.cz Tým

Štítky:
Rubrika: Akční nabídka

Nové články v rubrice

VIDEO: Geniální návazec na velké kapry! Úspěšný lov kaprů ve sloupci a na hladině!

admin | přečteno: 412x | 21.05.2018 | Žádné komentáře

Voda se otepluje. Sluneční paprsky se intenzivně opírají do vodní …

Masakr! Obrovské bivaky pro několik rybářů za pár korun! Poslední kusy!

admin | přečteno: 63x | 21.05.2018 | Žádné komentáře

Rybářský e-shop HIKI.cz si připravil další „lahůdku“. Rybáři na tomto …

NÁVOD: Jak vyrobit geniální nástrahu z drobného partiklu? Tohle funguje na zkušené a opatrné kapry!

admin | přečteno: 1910x | 17.05.2018 | Žádné komentáře

Partikl. Směs semen a zrn, kterou si „nenechá ujít“ žádný …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Pokud náš zpravodaj již odebíráte a chcete jej odebírat i nadále, budeme od Vás potřebovat souhlas se zpracováním osobních údajů. Stačí pouze, abyste níže zadali svůj email a znovu potvrdili odběr zpravodaje. V opačném případě Vám již od 25.5.2018 nebudeme moci zpravodaj zasílat.

Pokud jste již klikli na tlačítko "SOUHLASÍM" v emailu se zpravodajem, pak na tuto zprávu nereagujte.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.