DomůAkční nabídkaJahodové nástrahy na kapry: Tajný trumf na největší kapry, na který všichni...

Jahodové nástrahy na kapry: Tajný trumf na největší kapry, na který všichni zapomněli!

- Reklama -

Je to už pořádně dávno! Ale pamětníci si asi ještě vzpomenou, že jahodová příchuť byla u zrodu moderní kaprařiny. Právě jahodové esence byly mezi prvními, které se při výrobě boilies používaly. A byl to obrovský hit, který má na kontě nespočet obrovských kaprů! Nádherné ryby! Pak ale došlo k útlumu. Na trh se totiž ve velkém začaly tlačit masové koule, díky kterým vznikl nový trend. A na jahodu se zapomnělo. Jenže to je špatně! Právě tato příchuť pořád patří k tomu nejlepšímu!

Pamatujete? Čeští výrobci, kteří s výrobou boilies teprve začínali, měli v nabídce jen pár příchutí. Třeba vanilku nebo scopex, někdo ještě možná anýz. A určitě si vzpomenete, že v titěrné nabídce byly i jahodové kuličky. Nádherně sladká vůně každého „pohladila“ ve tváři, takže rybáři si ji okamžitě zamilovali. A nejen oni, ale samozřejmě i ryby! Na jahodové boilies se už před dávnými lety chytala skutečná monstra…

Ale jak už jsme řekli: Pak přišly na trh masové příchutě – halibut, oliheň, ryba. Ano, ano, pamětníci si určitě pamatují, že už v pradávné době byl na trhu legendární krab. Jenže to bylo pro fajnšmekry! Ta skutečná „masová vlna“ přišla mnohem později, a ta jahodu prostě vytlačila. Rybáři chtěli něco jiného! A navíc! Na masové koule to taky skvěle jezdilo. Braly na ně obrovské ryby.

Jak se říká: Stará láska nerezaví! A jahoda se vrací! Ten comeback není tak důrazný jako v prvopočátcích moderní kaprařiny, ovšem kapraři především v létě dávají jahodě zase přednost. A ono není divu! Nádherně sladká esence, kterou doplňují například mléčné bílkoviny ve směsi, jsou prostě magnetem na obrovské ryby! A hlavně v době, kdy většina rybářů „jede“ na mase. Teď se vyplatí být „jiný“, vsadit na starou, ale sakra osvědčenou, věc. Tak proč nechytat na jahodu?

 

Boilies LK Baits ReStart Wild Strawberry

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové jahodové boilies od českého výrobce LK Baits. Toto boilies je naprosto famózní v tom, že obsahuje geniální a zcela unikátní esenci, kterou se český výrobce naučil dělat u legendy kaprařiny z Anglie – u Kevina Maddocka. Právě jeho esence patří k tomu nejlepšímu na světě! Nádherně jemná vůně jahodové esence, která je přitom neuvěřitelně koncentrovaná, takže ve vodním prostředí vytváří silnou pachovou stopu. Tuhle ovocnou dobrotu si nenechá ujít žádný kapr!

Další obrovskou zbraní tohoto boilies je směs. Ta obsahuje ty nejlepší suroviny pro lov kapitálních kaprů. Tak například: Boilies LK Baits ReStart Wild Strawberry má základ ve směsi HNV s vyváženou nutriční hodnotou. Dále v boilies naleznete kvalitní mléčné porteiny, ale i masové moučky, které „vysílají“ pachy rybiny. Super! Vše pak doplňuje již legendární tekutá potrava All Amino Nutric.

Toto boilies si mezi rybáři okamžitě získalo obrovskou popularitu. Nádherné červené kuličky, které jdou vidět na (téměř) jakémkoliv terénu, jsou prostě TOP! Ano! Na barvu taky nezapomínejte – červená je kontrastní zbarvení, takže jde výborně vidět jak na zarostlém, tak kamenitém nebo zaneseném dně. Další důležité plus!

Pokud hledáte kvalitní boilies pro lov kapitálních kaprů, rozhodně mrkněte na toto od LK Baits. Doporučujeme k němu přidávat jen malé množství (ideálně ovocného) krmení. Naprosto dostatečné je k boilies přidávat trochu krmení třeba v PVA punčoše. Na tohle boilies si zachytáte!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -