DomůAkční nabídkaJe to tady! Brutální nášup rybářských novinek NASH! Co předvedla věhlasná firma...

Je to tady! Brutální nášup rybářských novinek NASH! Co předvedla věhlasná firma z Anglie?

- Reklama -

Mezi milovníky kaprů byste jen těžko hledali někoho, kdo by neznal anglickou firmu NASH. Tato věhlasná společnost, kterou milují rybáři po celém světě, má mnoho fanoušků i v Česku nebo na Slovensku. A těm teďka udělal velkou radost výživný přísun TOP novinek, které si okamžitě získaly velký zájem. Není se co divit! Anglická firma NASH na česko-slovenském trhu představila TOP rybářský camping, anebo praktickou taškovinu pro rybáře. Co tedy anglická firma NASH rybářům všechno ukázala? Pojďme se na některé novinky podívat blíže…

 

Rybářské lehátko NASH Scope Ops 4 Fold Sleep System MK II

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Patříte k těm rybářům, kteří mají už dost lehátek, které se během několika výprav prohnou, jejich matrace se zdeformuje, anebo se někde ohne konstrukce lehátka? Pokud hledáte rybářské lehátko, které vydrží „celý život“, pak se rozhodně podívejte na tuto novinku od firmy NASH! Lehátko pro rybáře Scope Ops 4 Fold Sleep System MK II nabízí TOP vlastnosti, díky kterým si tuhle rybářskou postel okamžitě zamilujete. Čím začít?

Rybáře na první pohled okamžitě zaujme například bytelná konstrukce. Ta je vyrobena z masivní oceli, takže rybář má stoprocentní jistotu, že se nic nezlomí, nic se neohne. A vše bude sloužit bezproblémově dlouhé roky. Tohle je prostě jistá sázka na kvalitu! Tohle rybář ocení především při dlouhodobých výpravách k vodě, na kterých je zapotřebí kvalitní postel, aby si rybář pořádně odpočinul.

VIDEO: Jak vypadá lehátko pro rybáře NASH Scope Ops 4 Fold Sleep System MK II?

Obrovskou předností je samozřejmě měkoučká matrace, která připomíná „domácí postel“. Rybář se díky měkké matarci pohodlně vyspí a načerpá síly během odpočinku. Toto lehátko nabízí spací systém, který se skládá i z nadupané přikrývky, která je vyplněna dutými vlákny. Toto vlákno je velmi oblíbeným izolačním materiálem, který udrží rybáře v teple a v suchu. Prostě paráda!

Chcete fakt kvalitní rybářské lehátko? Pak se podívejte na toto od anglické společnosti NASH. Tahle postel nabízí maximální pohodlí, které jen tak nějaká postel nenabídne. Je třeba si „spočítat“ jestli se už konečně nevyplatí investovat do rybářského lehátka, které vydrží fakt dlouhé roky. Co myslíte?

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Voděodolná pouzdra NASH

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Taky vás štve, když vás u vody přepadne nečekaný liják, který promočí veškerá pouzdra tak, že pomalu nejdou usušit. A pak všechno začne krásně zatuchat, pouzdra najednou divně páchnou a rybář je z toho kolikrát úplně paf! Tak třeba tohle se vám nestane s voděodolnými pouzdry od anglické firmy NASH. Ta totiž na četné žádosti ze strany rybářů přichází s TOP voděodolnými pouzdry.

Rybáři si mohou tato pouzdra vybírat v celé řadě provedení. Je možné sáhnout po ležatých pouzdrech, po stojatých pouzdrech. Na výběr jsou i voděodolná pouzdra s různě řešenými víky. Těch možností je fakt celá řada! A suprovou zprávou je i to, že jednotlivé řady pouzder jsou cenově rozdílné, takže rybář si může vybrat i cenově dostupnější kousky. Super!

VIDEO: Jak vypadají nová voděodolná pouzdra pro rybáře NASH? 

 

Novinky NASH 2021: Nejlevněji na PARYS!

Tohle byla jen ochutnávka nových produktů, které dorazily na česko-slovenský trh. Pokud si chcete prohlédnout mnohem více novinek od anglické společnosti NASH, pak se rozhodně podívejte níže! Firma NASH totiž předvedla další typy rybářských lehátek, zajímavé bivaky, pouzdra na pruty, anebo rybářské oblečení. Nezapomínejte na to, že novinky NASH 2021 naleznete za super nízké ceny na rybářském e-shopu PARYS!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Rybářské novinky NASH 2021! Mrkněte na nové věci pro rybáře!

 Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -