skingbranding-banner

Jednoduchá domácí výroba boilies: Luxusní rollbal za pár stovek! S tímhle jde výroba raz dva


Domácí výroba boilies patří k oblíbeným činnostem rybářů přes dlouhou zimu. Tak ono se není čemu divit! Jaro je aktuálně pořádně daleko, přesto přípravu na začátek nové sezóny není radno podceňovat, a proto hodně rybářů v zimě koulí vlastní boilies, na které pak chytá krásné kapry. Aby šla domácí výroba boilies co nejpohodlněji a nejrychleji, je dobré mít po ruce nějaký kvalitní rollbal na domácí boilies. Jedná se o šikovný nástroj, se kterým je rybář schopen vyrobit hodně kuliček za pár okamžiků. Ale jaký rollbal na domácí boilies vybrat? Dneska si jeden levný rollbal ukážeme

Domácí výroba boilies je mezi rybáři oblíbená zejména proto, že rybář si svou nástrahu dělá podle vlastního uvážení. To znamená, že rybář ví přesně, co v dané kuličce bude. Takže se nemusí strachovat toho, že by v jeho nástrahách na kapry bylo něco, co tam nechce mít. Velkou výhodou domácí výroby boilies je i to, že rybář si může vyrobit přesně takové kuličky, jaké chce – co se velikosti týče. Díky velkému výběru průměrů rollbalů je možné vyrábět jak malé kuličky do studené vody (na začátek sezóny, anebo do zimy), tak pořádně velké koule na velké kapry…

 

Rollbal na boilies GARDNER Longbase

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový rollbal pro výrobu domácího boilies od anglické značky GARDNER mají velmi v oblibě i česko-slovenští rybáři. Důvodem je především nízká cena! I když tento rollbal na výrobu domácího boilies je od anglické značky GARDNER, tak přesto je dostupný za opravdu libovou cenu. Ale bacha! To neznamená, že by tento nástroj nenabízel kvalitní vlastnosti. To ani náhodou!

S tímto rollbalem se skvěle pracuje. Pohyblivá část se velmi pohodlně drží, takže výroba kuliček boilies je krásně rychlá a komfortní. Rollbal GARDNER Longbase je vyroben z kvalitního materiálu který vydrží i dlouhodobé používání. Tenhle rollbal vydrží fakt dlouhou a tvrdou práci při výrobě domácího boilies!

Rybáři na tomto konkrétním rollbalu od anglické firmy GARDNER mají rádi to, že tento nástroj je k dostání v několika průměrech. Takže rybář si může vybrat přesně takový rollbal, který pro výrobu daného domácího boilies potřebuje. Skvělou zprávou je, že tyto rollbaly jsou k dostání i v malých 12 a 16 milimetrových velikostech, takže rybář si může vyrobit i malé kuličky do studené vody.

VIDEO: Jak vypadá práce s levným rollbalem GARDNER Longbase? Mrkněte na video!

Nechybí ale ani nejpoužívanější průměry 18 a 20 mm. Právě takto velké kuličky rybáři velmi rádi používají přes celou rybářskou sezónu. Takže pokud si v pohodlí domova chcete vyrobit zrovna takto velké boilies, ta možnost tady je! No, a pro vyznavače skutečně velkých kaprů jsou pak připravené i rollbaly o velikosti 22 a 24 mm, díky kterým může rybář vyrobit velké koule na velké kapry! Paráda!

Pokud patříte mezi ty rybáře, kteří si rádi v pohodlí domova vyrábí své vlastní boilies, pak se rozhodně podívejte na tyto rollbaly od anglické značky GARDNER. Levné rollbaly na výrobu domácího boilies Longbase jsou ideálním pomocníkem, který výrazně urychlí výrobu kuliček boilies. Velkou výhodou těchto šikovných pomocníků je to, že nabízí opravdu kvalitní materiály, hromadu průměrů, a hlavně – že jsou dostupné za rozumné peníze…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

TOTÁLNÍ VÝRPODEJ: Nadupané kaprové navijáky za super nízkou cenu! Obrovská zásoba cívky!

admin | přečteno: 289x | 18.01.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS leží poslední kusy nadupaných …

Tajný trumf na kapry do ledové vody: Geniální tekutina z Anglie, která pracuje i v mrazivé vodě!

admin | přečteno: 9098x | 16.01.2021 | 2 komentáře

Lov kaprů ve studené vodě není úplně jednoduchou disciplínou. Důvod …

Rybářské firmy zešílely? TOP navijáky na kapry, které by mohly stát půl výplaty, ale nestojí

admin | přečteno: 3327x | 14.01.2021 | Žádné komentáře

Některé navijáky na kapry budí zvláštní emoce! Co tím myslíme? …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.