Domů Akční nabídka Jednoduchá výroba: „Krvavá“ obalovačka na kapry, která extrémně páchne! Výroba trvá jen...

Jednoduchá výroba: „Krvavá“ obalovačka na kapry, která extrémně páchne! Výroba trvá jen pár minut

- Reklama -

Kapři milují masovou potravu. Však taky proto s takovou vervou hledají bezobratlé živočichy v nánosech na dnech našich revírů. Kapři totiž „vědí“, že tato potrava jim dodá tolik potřebnou energii, a že je nutričně velmi bohatá. Proto se při lovu velkých kaprů vyplatí používat takové suroviny, které mají základ v „mase“. Právě masové složky dokážou vydávat nezměnitelné potravní signály, které okamžitě zaujmou kapry okolo. Tomuhle žádná ryba neodolá!

Pokud rybář zapojí svou fantazii, pak může z těchto masových složek vytvářet neuvěřitelné věci. Jako třeba „krvavou“ obalovačku na nástrahy, kterou lze buďto obalovat boilies, anebo ji můžeme také přidávat do PVA punčochy jako krmení. Způsobů použití je prostě celá řada. Tou podstatnou věcí je, že budeme mít k dispozici takovou návnadu, která má základ v „čerstvém mase“, které vydává velmi silnou pachovou stopu a nutriční signály.

Jak tuhle návnadu/nástrahu používat? Znova: Nejlepší je touto obalovačkou obalit nástrahu. A poté jí trochu přidat do PVA punčochy, kterou připevníme k montáži. Tento postup nám zajistí, že na lovném místě vytvoříme lákavé krmné místečko, které bude cítit po „mase“. Díky tomu, že použijeme takto koncentrované krmení na kapry, tak není nutné jej používat ve velkém množství. Stačí málo! Pojďme se podívat, jak tuto návnadu/nástrahu během několika minut vyrobit.

 

Co budeme potřebovat?

Belachan

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičková masová surovina, která bude sloužit jako základ celé obalovačky. Co je to vlastně belachan? Jedná se o fermentované krevety. Ano! Hádáte správně! Tahle věc díky procesu fermentace neuvěřitelně páchne. A proto belachan patří k nejvíce páchnoucím surovinám na rybářském trhu! Jenže právě tento koncentrovaný odér milují ti největší kapři. Belachan dokáže i ve studené vodě vytvořit neuvěřitelně silnou pachovou stopu, která zláká kapry okolo. Silný pach spolu s masovým základem dělá z belachanu TOP návnadu/nástrahu na velké kapry, a proto z něj uděláme základ celé obalovačky.

 

Patentkový komplex

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Další vynikající masová surovina, kterou budeme pro výrobu obalovačky na kapry potřebovat. Co tento patentkový komplex obsahuje? Pochopitelně patentky, ale také například hemoglobin, což je protein obsažen v červených krvinkách. Díky tomu tento patentkový komplex má velmi zajímavé zbarvení a unikátní živočišný pach. Naprostá dokonalost! Proč tento komplex použijeme do obalovačky? Protože tato návnada velmi věrně napodobuje patentková pole, a to tak, že vysílá totožnou pachovou stopu. Tohle žádný kapr neodmítne…

 

CSL Bloodworm

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající CSL, kterým budeme celou obalovačku zalévat. Díky této tekutině budeme schopni rozmělnit belachan, ze kterého následně uděláme základ celé obalovačky. Velkou předností CSL ale samozřejmě je, že výrazně napomůže k tomu, aby obalovačka vydávala ještě silnější pach. Celá návnada tak bude velmi intenzivně vydávat nutriční signály, které dokážou přilákat kapry i z větší vzdálenosti. Paráda! Pro výrobu této masové obalovačky doporučujeme příchuť Bloodworm & GLM.

 

Postup výroby

Výroba celé masové obalovačky je naprosto jednoduchá. Vezmeme si kostku belachanu, ze které odkrájíme požadované množství. Poté kousky belachanu zalijeme trochou CSL Bloodworm. Díky tomu belachan trochu rozmělníme, z čehož vznikne slibný základ celé návnady. Následně ještě přidáme patentkový komplex, díky čemuž dostaneme naprostou masovou bombu!

Je zapotřebí si dávat maximální pozor na množství tekutých složek, které do základu obalovačky budeme přidávat. Pokud to přeženeme, pak se může stát, že bude obalovačka příliš řídká a nebude na nástraze držet. Pokud se tak stane, odkrojte zase kus belachanu a tím celou obalovačku zase zahustíte.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -