DomůAkční nabídkaJednoduché grilování ryb: Super levný gril na ryby, který si můžete vzít...

Jednoduché grilování ryb: Super levný gril na ryby, který si můžete vzít přímo k vodě! Bezpečný k okolí!

- Reklama -

Grilování ryb patří k oblíbeným způsobům přípravy jídla přímo na rybách u vody. Není prostě nic lepšího, než vzít ulovenou rybu, tu naporcovat a pěkně čerstvou ugrilovat. Mňam! To je pochutina! Hodně lidí od této gastronomické radosti odrazuje to, že grily bývají těžké. A když rybář najde nějaký lehký gril, pak bývá nestabilní, takže dokonce i nebezpečný k okolí. Dneska si ale ukážeme levný gril na ryby, který je navržen tak, aby byl maximálně stabilní, a aby ohniště bylo bezpečně odděleno od okolního prostředí. Navíc, i když se jedná o menší gril na ryby, tak na něm najednou připravíte hromadu chutného jídla…

 

Pop Up Grill

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Perfektně praktický gril na ryby, který je nádherně skladný, přitom ale na něm můžete grilovat, vařit nebo smažit spoustu jídla. Gril je navržen tak, aby rybářovi nabídl hned několik možností přípravy pokrmu. Je možné například připravit klasický gril, a poté na něm ugrilovat buďto rybu, anebo třeba kusy masa či uzeniny.

Velmi populární je ale i ta možnost, že si rybář sundá jen část s oválným roštem, který umístí nad otevřený oheň (vhodné v kempech). A poté už na rošt stačí dát buďto rybu, maso, uzeninu, anebo na něj položit pánvičku a udělat si nějakou chutnou dobrotu. Těch možností je opravdu hodně a to je obrovskou předností tohoto levného grilu.

Jak si můžete na přiloženém videu prohlédnout, zcela největší předností Pop Up Grilu je jeho skladnost a nízké přepravní rozměry. Přepravní rozměry jsou pouhých 30 x 30 x 6 centimetrů. Váha je jen 1500 gramů. Příjemnou pozorností je to, že ke grilu dostanete praktické přepravní pouzdro, ve kterém budete gril jednoduše vozit k vodě. Paráda!

Musíme zmínit i velkou stabilitu celého grilu. Gril má tři pevné nožičky, které pevně udrží celý gril i v tu chvíli, kdy je velmi naložený nejrůznějším jídlem. Nosné nožičky na grilu jsou zhotoveny tak, aby byly stabilní na jakémkoliv typu povrchu. Takže ať už budete grilovat na blátivém, kamenitém nebo zarostlém terénu, gril bude vždycky pevně stát. Super!

Pop Up Gril je zhotoven z kvalitní ocele, na které je speciální nátěr. Díky tomu tak tento gril vydrží i dlouhodobé a časté používání při přípravě pokrmů na rybách. Plusem jsou také silné „dráty“ použité na roštech a nohách, které dávají jistotu, že i tyto části vydrží dlouhodobé a časté používání. Tomuhle je zapotřebí při výběru grilu také věnovat pozornost…

Na grilu lze připravovat ryby, kusy masa, uzeniny, zeleninu, sýrové dobroty a mnoho dalších pokrmů. Gril je velmi oblíbený i pro vaření vody, anebo pro přípravu teplých nápojů, ať už čaje nebo kávy. Velkou předností je prostě široké využití, a proto rybáři tento gril velmi rádi vozí s sebou na rybářské výpravy. Luxus!

Pokud právě hledáte levný gril na ryby, na kterém připravíte celou řadu pokrmů, pak se rozhodně podívejte na tento Pop Up Gril. Obrovskou předností je, že je vyroben z kvalitního materiálu, že je perfektně skladný, ale přitom prostorný. A hlavně! Tento gril na ryby je dostupný za super nízkou cenu! Paráda!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -