skingbranding-banner

Jednoduché grilování ryb: Super levný gril na ryby, který si můžete vzít přímo k vodě! Bezpečný k okolí!


Grilování ryb patří k oblíbeným způsobům přípravy jídla přímo na rybách u vody. Není prostě nic lepšího, než vzít ulovenou rybu, tu naporcovat a pěkně čerstvou ugrilovat. Mňam! To je pochutina! Hodně lidí od této gastronomické radosti odrazuje to, že grily bývají těžké. A když rybář najde nějaký lehký gril, pak bývá nestabilní, takže dokonce i nebezpečný k okolí. Dneska si ale ukážeme levný gril na ryby, který je navržen tak, aby byl maximálně stabilní, a aby ohniště bylo bezpečně odděleno od okolního prostředí. Navíc, i když se jedná o menší gril na ryby, tak na něm najednou připravíte hromadu chutného jídla…

 

Pop Up Grill

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Perfektně praktický gril na ryby, který je nádherně skladný, přitom ale na něm můžete grilovat, vařit nebo smažit spoustu jídla. Gril je navržen tak, aby rybářovi nabídl hned několik možností přípravy pokrmu. Je možné například připravit klasický gril, a poté na něm ugrilovat buďto rybu, anebo třeba kusy masa či uzeniny.

Velmi populární je ale i ta možnost, že si rybář sundá jen část s oválným roštem, který umístí nad otevřený oheň (vhodné v kempech). A poté už na rošt stačí dát buďto rybu, maso, uzeninu, anebo na něj položit pánvičku a udělat si nějakou chutnou dobrotu. Těch možností je opravdu hodně a to je obrovskou předností tohoto levného grilu.

Jak si můžete na přiloženém videu prohlédnout, zcela největší předností Pop Up Grilu je jeho skladnost a nízké přepravní rozměry. Přepravní rozměry jsou pouhých 30 x 30 x 6 centimetrů. Váha je jen 1500 gramů. Příjemnou pozorností je to, že ke grilu dostanete praktické přepravní pouzdro, ve kterém budete gril jednoduše vozit k vodě. Paráda!

Musíme zmínit i velkou stabilitu celého grilu. Gril má tři pevné nožičky, které pevně udrží celý gril i v tu chvíli, kdy je velmi naložený nejrůznějším jídlem. Nosné nožičky na grilu jsou zhotoveny tak, aby byly stabilní na jakémkoliv typu povrchu. Takže ať už budete grilovat na blátivém, kamenitém nebo zarostlém terénu, gril bude vždycky pevně stát. Super!

Pop Up Gril je zhotoven z kvalitní ocele, na které je speciální nátěr. Díky tomu tak tento gril vydrží i dlouhodobé a časté používání při přípravě pokrmů na rybách. Plusem jsou také silné „dráty“ použité na roštech a nohách, které dávají jistotu, že i tyto části vydrží dlouhodobé a časté používání. Tomuhle je zapotřebí při výběru grilu také věnovat pozornost…

Na grilu lze připravovat ryby, kusy masa, uzeniny, zeleninu, sýrové dobroty a mnoho dalších pokrmů. Gril je velmi oblíbený i pro vaření vody, anebo pro přípravu teplých nápojů, ať už čaje nebo kávy. Velkou předností je prostě široké využití, a proto rybáři tento gril velmi rádi vozí s sebou na rybářské výpravy. Luxus!

Pokud právě hledáte levný gril na ryby, na kterém připravíte celou řadu pokrmů, pak se rozhodně podívejte na tento Pop Up Gril. Obrovskou předností je, že je vyroben z kvalitního materiálu, že je perfektně skladný, ale přitom prostorný. A hlavně! Tento gril na ryby je dostupný za super nízkou cenu! Paráda!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

TOTÁLNÍ VÝRPODEJ: Nadupané kaprové navijáky za super nízkou cenu! Obrovská zásoba cívky!

admin | přečteno: 296x | 18.01.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS leží poslední kusy nadupaných …

Tajný trumf na kapry do ledové vody: Geniální tekutina z Anglie, která pracuje i v mrazivé vodě!

admin | přečteno: 9104x | 16.01.2021 | 2 komentáře

Lov kaprů ve studené vodě není úplně jednoduchou disciplínou. Důvod …

Rybářské firmy zešílely? TOP navijáky na kapry, které by mohly stát půl výplaty, ale nestojí

admin | přečteno: 3330x | 14.01.2021 | Žádné komentáře

Některé navijáky na kapry budí zvláštní emoce! Co tím myslíme? …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.