DomůAkční nabídkaKapraři pozor! Výhodné slevy na nadupané spacáky FOX! Ušetřete balík peněz!

Kapraři pozor! Výhodné slevy na nadupané spacáky FOX! Ušetřete balík peněz!

- Reklama -

Chladné noci u vody jsou za dveřmi. S ubývajícími slunečními paprsky logicky ubývá i tepla. Je nutné se připravit! Za pár týdnů to u vody nebude bez kvalitního spacáku nic moc. Teď máte šanci na výhodný nákup! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhají super slevy! A zlevněné jsou i nadupané spacáky pro rybáře. Vyberte si nějaký spacák od renomovaného výrobce, využijte slevu a ušetřete balík peněz! Výrazná sleva na rybářské spacáky trvá jenom do tohoto pátku!!!

Upozornění: Uvedené ceny na e-shopu jsou BEZ SLEVY!!! Sleva se aktivuje až v košíku po zadání kódu VYLOVSKLADU. Akce platí pouze do tohoto pátku a jen na označené zboží štítkem „slevový kód“!!!

 

Spacák FOX ERS 3 Full Fleece Sleeping Bag

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Poslední 3 kusy na skladě!!! NEZAPOMEŇTE UPLATNIT SLEVU – VLOŽ KÓD „VYLOVSKLADU“

Geniální spacák od renomované firmy FOX, který je ideální i pro pobyt u vody za velice nepříznivých podmínek. Díky TOP materiálům a zpracování nabízí tento spacák FOX obrovský tepelný komfort a pohodlí. Vnitřek spacáku je „vycpaný“ pohodlným a krásně teplým fleecem, který slibuje klidný a ničím nerušený spánek.

Obrovským plusem tohoto spacáku jsou komfortní rozměry. Délka spacáku činí 220 centimetrů, takže rybář se může do tohoto spacího pytle krásně „zabalit“. Šířka spacáku je potom 103 centimetrů – rybáře tak nikde nic nesvírá ani netahá, ve spacáku se dá krásně převalit. Navíc, prostorný spacák zabraňuje nadměrnému pocení. Na tohle pamatujte!

Velice příjemné jsou i detaily – například popruhy pro upevnění k lehátku, elastické kapsy pro připevnění k lehátku, kapsa na polštář pro pohodlnější spánek a vyztužení krční páteře, boční kapsy ze síťoviny pro uložení drobností, které je nutno mít po ruce atd.

Upozornění: Využijte slevu! Použitím slevového kódu VYLOVSKLADU ušetříte hodně peněz, takže tento spacák vás vyjde výrazně levněji! Ale pozor! Kód platí pouze do tohoto pátku!!!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Spacák Giants Fishing RWX 5 Seasson Sleeping Bag

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Musíme vás ukázat i tento TOP spacák pro rybáře od českého výrobce Giants Fishing. Jedná se o nejvyšší modelovou řadu spacáků od této firmy, která nabízí výborné vlastnosti a komfort i při pobytu v opravdu extrémních podmínkách.

Na tomhle spacáku je naprosto dokonalé to, že se skládá z několika vrstev. Díky tomu si tak rybář může „navolit“ tepelný komfort spacáku do aktuálních podmínek. Dalším obrovským plusem je, že vnější vrstva je nepromokavá (materiál DWP-TEX), přitom ale nádherně „dýchá“, takže z rybářského spacáku se efektivně odvádí přebytečná vlhkost.

Tepelný komfort je -12˚C, extrém do -20˚C. Takže pokud jezdíte na ryby i v říjnu, listopadu či prosinci, sáhněte po této kvalitě! Délka spacáku je 220 centimetrů, což rybářovi dovoluje se pořádně „zachumlat“ a přikrýt si hlavu při spánku za nízkých teplot. Šířka spacáku je potom 100 centimetrů, což je dostatečný rozměr i pro opravdu urostlé rybáře.

Nezapomeňte využít slevový kód VYLOVSKLADU. Po vložení tohoto kódu dostanete super výhodnou slevu!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu! 

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -