Domů Akční nabídka Lov štik na rybičku na vyvěšenou: Jaký štikový prut na vyvěšenou vybrat?

Lov štik na rybičku na vyvěšenou: Jaký štikový prut na vyvěšenou vybrat?

- Reklama -

Lov štik na rybičku na vyvěšenou patří k velmi oblíbeným metodám lovu těchto zubatých predátorů. Tímto způsobem totiž velice účinně prochytáme místa v okolí břehu, kde se štiky stahují za drobnými rybičkami. Lov štik na vyvěšenou nebo vyvěšenku je velmi oblíbený třeba na řekách, anebo na pískovnách. Prostě na místech, kde se břeh rychle svažuje do větší hloubky. Pro lov štik na vyvěšenou se používají speciální pruty, které jsou dlouhé, přitom krásně lehké.

Jak vlastně lov štik na vyvěšenou funguje? Pro lov štik tímto způsobem lovu potřebujeme dlouhou udici (od 5 do 7 metrů). Použijeme klasickou montáž se splávkem, kdy na háček napíchneme živou rybičku. Tu jednoduše položíme blízko břehu (na délku prutu), a prut vložíme do speciální vidličky. Díky tomu bude prut vodorovně ležet nad hladinou. Tento způsob lovu je extrémně účinný při lovu v blízkosti příbřežních překážek (vodní trávy, padlé stromy), anebo při chytání v blízkosti výmolů a hran na řekách nebo pískovnách. Nezapomínejte! Při lovu v blízkosti břehu je nutné být potichu!   

 

Štikový pru na vyvěšenou MIVARDI Predator Tele

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejpopulárnějších prutů pro lov štik na vyvěšenou na rybářském trhu. Proč? Tento prut je velice oblíbený především díky povedené konstrukci. Štikový prut na vyvěšenou MIVARDI Predator Tele má „základ“ v bolonězce, ovšem blank prutu je značně zesílený, což výrazným způsobem napomáhá k úspěšnému zdolání i velké a divoké štiky.

Pro výrobu tohoto štikového prutu byl využit carbon, což je materiál, který se vyznačuje pevností a odolností, ale také velmi nízkou váhou. A ano, nízká váha hraje při lovu štik na vyvěšenou zásadní roli. Nezapomínejte, že tento prut měří výrazně více než ostatní pruty (nejdelší model měří 7 metrů). Takže díky nízké váze se i s takto dlouhým prutem bezvadně manipuluje.

Na tomto prutu máme velice rádi jeho akci. I přes velkou délku je prut nádherně jemný, takže rybář v něm cítí každý výpad zdolávané štiky. Zdolávat na tomto prutu štiku +80 centimetrů je opravdu nádherným zážitkem. Přesto, tento prut na vyvěšenou je dostatečně tuhý, aby byl zásek do tvrdé štičí mordy úspěšný.

Pokud hledáte štikový prut na rybičku na vyvěšenou, pak sáhněte po tomto. Je opravdu kvalitní dobře se s ním chytá, a hlavně – nestojí moc peněz. Tenhle fakt doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Držák prutu na vyvěšenou Zfish Rod Holder

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Pokud chcete pohodlně chytat štiky na vyvěšenou, pak budete potřebovat i tento držák prutu. Jedná se o velice důležitou pomůcku, která napomůže k tomu, že prut bude vodorovně nad hladinou vody. Tím pádem tak můžete velice komfortně a účinně chytat štiky u břehu. Super!

Tento držák prutu na vyvěšenou Zfish Rod Holder je stabilní na (téměř) jakémkoliv povrchu. Vysokou stabilitu zajišťuje především dvojitý hrot. Co se týče konstrukce: Ta je bytelná a pevná, takže prut nádherně drží i na těžkých terénech, ale i při nepříznivých podmínkách (např. za větru). Největším plusem je, že rybář si může nastavit požadovaný úhel prutu. Paráda!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -