skingbranding-banner

Karel Nikl představuje nejlevnější boilies! Kilo masových kuliček stojí jen pár korun


Levné boilies na kapry je častým tématem posledních sezón. Požadavky rybářské veřejnosti nutí rybářské firmy tlačit cenu boilies na kapry směrem dolů. A některé firmy přistupují k těmto přáním zákazníků skutečně zodpovědně. Jako například firma Karla Nikla. Uznávaný kaprař a závodník Karel Nikl totiž přišel na trh s novým levným boilies na kapry, které nabízí velmi zajímavé vlastnosti, přitom jeho cena je skutečně příznivá. O jaké boilies jde? Pojďme se na něj podívat blíže…

Ten aktuální trend je jasný: Výrobci jsou nuceni pod tlakem přání rybářů snižovat ceny boilies. Přitom je ale nutné nabídnout takové boilies, na které budou kapři spolehlivě brát. A poslední roky ukazují, že ono to jde! Trh postupně zaplavují levné kuličky, které ale mají na kontě celou řadu obrovských kaprů. Na tuto „vlnu“ levného boilies naskakují i známé a renomované firmy, které patří k těm nejzvučnějším výrobcům na našem trhu. Třeba firma Karla Nikla. Co tento uznávaný kaprař nabízí?

 

Boilies NIKL Economic Feed

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je ono! Jedny z nejlevnějších kuliček z uznávané dílny firmy NIKL. Jedná se o levné boilies, které je k dostání za fakt zajímavé peníze, přitom tyto kuličky mají základ v kvalitních surovinách. Výsledkem tak je, že toto boilies ve vodě krásně pracuje, pro kapry je velmi atraktivní a lehce stravitelné. Navíc, kuličky jsou napuštěny lákavými esencemi (je na výběr ze 3 příchutí), které ve vodním prostředí vytváří silnou pachovou stopu, jež dokáže přilákat kapry i z větší vzdálenosti.

Jelikož je toto boilies opravdu cenově dostupné, je vhodné jej používat při masivnějších krmných kampaních. S tímto boilies můžete například na lovném místě vytvářet neodolatelné krmné „koberce“. A jak to udělat, aby to fungovalo co nejlépe? Boilies jednoduše vysypte do kbelíku a zalijte jej boosterem, ideálně pak namočené kuličky jen „pocukrujte“ levným method mixem. Vše pořádně promíchejte a nechejte ideálně 30 až 60 minut odstát. Po této době následně dostanete geniální návnadu, která zaujme každého kapra!

Kuličky můžete i mechanicky upravit. Nejlepší je část kuliček rozkrájet, další část rozdrtit v krushi, a poslední část nechat v celku. Tímto tak dostanete velmi různorodou návnadu, která ve vodním prostředí vytvoří geniální krmný „koberec“, který navíc díky boosteru a method mixu ve vodě vytvoří silnou pachovou i „kouřovou“ (z drobných částic mixu) stopu. Super! Tohle funguje!

Boilies NIKL Economic Feed je sice cenově dostupné, ovšem to nic nemění na tom, že tyto kuličky ve vodě skutečně šlapou! Však taky, toto boilies bylo zrozeno v „kuchyni“ kaprařské legendy Karla Nikla, takže kvalita a vysoká účinnost jsou zaručeny!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies NIKL MGS

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ano ano uznáváme, toto boilies rozhodně nepatří k těm nejlevnějším. Ovšem jde o natolik zajímavou novinku (stejně jako boilies NIKL Economic Feed), že jsme se rozhodli vám tyto kuličky představit blíže. O jaké boilies se jedná?

Boilies NIKL MGS patří ke klenotům letošního roku. Tyto kuličky mají základ v koncentrovaných rybích moučkách, které samy o sobě mají velmi specifický pach a vysokou nutriční hodnotu. Ale! Tyto složky, které kapři doslova milují, jsou doplněny i o koření, které dávají tomuto boilies unikátní šmrnc. Výsledkem je tak TOP nástraha na velké kapry, která ve vodě vytváří luxusní pachovou stopu, a která ve vodě krásně pracuje.

A právě „mechanické“ vlastnosti tohoto boilies jsou jeho velmi silnou zbraní. O čem to mluvíme? Na povrchu boilies NIKL MGS naleznete rozpustnou vrstvu, která po vhození do vody okamžitě vypouští všemožné atraktivní látky. Kulička tak krásně pracuje, čímž láká kapry. Tohle boilies je proto velmi vhodné pro rychlé chytání, kdy máme na rybaření třeba jen několik málo hodin. Super!

Z našeho pohledu jde o hit letošního roku! Toto boilies nabízí opravdu luxusní základ a skvělé vlastnosti ve vodě. Výsledkem je tak nástraha, která zaručuje úspěch i při minimálním krmení, a prostě v těch chvílích, kdy nemáme tolik času. Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

Tajný fígl na největší dravce: Gumová nástraha, která smrdí jako „mrtvá rybička“!

admin | přečteno: 1092x | 24.11.2020 | Žádné komentáře

Dravé ryby se kromě zraku řídí při lovu kořisti samozřejmě …

TOTÁLNÍ VÝRPODEJ: Brutální slevy na nadupané kaprové děličky z Anglie! Ideální pro daleké hody!

admin | přečteno: 2623x | 23.11.2020 | Žádné komentáře

Dělené pruty na kapry patří odjakživa k tomu nejžádanějšímu zboží mezi …

Čeští rybáři jako „dojné krávy“? Značková rybařina FOX vychází v zahraničí o tisíce korun levněji!

admin | přečteno: 8580x | 20.11.2020 | Žádné komentáře

Značkové rybářské vybavení předních světových výrobců je pochopitelně velmi populární …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.