Domů Novinky Organizátor demonstrace Dytrych vyzývá předsedu: Přijďte na demonstraci! Předstupte před členskou základnu!

Organizátor demonstrace Dytrych vyzývá předsedu: Přijďte na demonstraci! Předstupte před členskou základnu!

- Reklama -

Předseda Českého rybářského svazu Karel Mach v minulých dnech nabídl společné jednání s organizátorem demonstrace proti vedení ČRS Josefem Dytrych. Předseda ČRS po Dytrychovi požaduje, aby doložil jeho kritická tvrzení na adresu vedení. Organizátor demonstrace se ale s předsedou setkat nechce. Alespoň ne teď. A namísto toho Dytrych zve předsedu Českého rybářského svazu Karla Macha na demonstraci před členskou základnu. Přijme pozvání?  

„V současné době si myslím, že je to nevhodné, výzva předsedy jako taková je další krok k tomu, jak členskou základnu umlčet. Nevěřím tomu, že je to míněné upřímně, i když rád bych, ale tak jak mi píše pan Mach, nechal si to schválit Radou ČRS,“ říká Josef Dytrych.

„Pokud by mi pan Mach nabídl některé věci – ne mezi čtyřma očima – ale uděláme to před médii, před členskou základnou, uděláme to veřejně, s veřejným přenosem, tak bych měl důvěru. Ale tady to nezaznělo! Zazněl jenom návrh. A proč ten návrh zazněl těsně před demonstrací?“ vysvětluje svůj postoj Dytrych.

Celá situace vypadá, že se dostala do slepé ulice, protože Josef Dytrych momentálně odmítá se s předsedou Machem setkat. Jenže! Na konci přiloženého video organizátor demonstrace Dytrych připouští, že se s vrcholným představitelem rybářů setká – ale až po protestu, který proběhne na konci března před budovou ČRS. Nakonec Josef Dytrych pozval všechny vrcholné představitele ČRS na demonstraci, aby došlo k „prolomení ledů“. Přijdou?

 

Demonstrace bude na konci března!

„Protest proti vedení Českého rybářského svazu bude 30. 3. 2019 v sobotu 11:30 hodin. Místo demonstrace je budova Českého rybářského svazu Nad Olšinami 282/31, Praha 10, Vinohrady,“ napsal konkrétní informace Josef Dytrych.

„Vážení rybáři, přátelé, a známí Petrova cechu. Rozhodl jsem se uspořádat pokojnou demonstraci na základě současné situace v Českém rybářském svazu. Místo je jasné – před objektem ČRS. Během této pokojné demonstrace bude předložen požadavek rybářů vedení Českého rybářského svazu, a taktéž tisková konference, kde vystoupí některé osobnosti Českého rybářského svazu,“ napsal před několika dny Josef Dytrych na Facebooku.

Redakce InRybar.cz

ilustrační foto: Catch and Release CZ

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -