DomůAkční nabídkaKarel Nikl radí: Jak mít hromadu záběrů během krátké chvíle? Vyzkoušejte tenhle...

Karel Nikl radí: Jak mít hromadu záběrů během krátké chvíle? Vyzkoušejte tenhle fígl!

- Reklama -

Dnešní uspěchaná doba má bohužel vliv i na čas, který můžeme strávit na rybách. Tohle prostě bohužel zná celá řada rybářů: Než se splní všechny denní povinnosti, tak na ryby zbývá jen krátká chvíle. Ale i za tu krátkou chvíli můžete udělat celou řadu záběrů! Jak? To vám ukáže velezkušený kaprař Karel Nikl v novém videu. Tento ostřílený kaprař, který má na kontě celou řadu kapitálních ryb, používá speciální nástrahu pro rychlé chytání. A tu si dneska ukážeme…

Znáte to taky? Člověk přijede z práce, ještě je nutné se věnovat domácím záležitostem, a až pak je možné jet na ryb. Kolik času zbývá? Dvě, možná tři hodinky? Kdekdo by si řekl, že za tak krátký čas si nejde zachytat. Ale chyba lávky! Například Karel Nikl v novém videu ukazuje speciální fígl, díky kterému si perfektně zachytáte hromadu ryb. Stačí použít jednoduchou montáž, a pak atraktivní nástrahu s krmením. A už to jezdí, a už to sviští!

VIDEO: Podívejte se na tipy a triky Karla Nikla pro rychlé chytání ryb v krátkém časovém intervalu  

 

NIKL Attract Hookers

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičková nástraha pro rychlé chytání ryb. A nejen kaprů! Nástraha NIKL Attract Hookers velmi chutná jak kaprům, tak i cejnům, tloušťům a dalším rybím druhům. Tato nástraha je tady pro všechny rybáře, kteří si chtějí prostě rychle zachytat. Je tady pro ty rybáře, kteří si chtějí užívat blažený pocit ze zdolávání co nejčastěji, i když mají třeba jen málo času.

Nástraha NIKL Attract Hookers je tolik účinná díky několika vlastnostem. Zaprvé: Tato nástraha se skládá z nadupaných směsí, které dokážou ve vodním prostředí vytvořit neuvěřitelně zajímavou pachovou stopu. Další důležitou vlastností je „práce“ ve vodě. Attract Hookers začíná pořádně „makat“ ihned po vhození do vody, kdy začíná uvolňovat nejen silnou vůni, ale rovněž se začíná rozpadat povrch nástrahy. Tohle je pro ryby naprosto neodolatelné!

K bleskurychlému chytání ryb přispívají i průměry, ve kterých je Attract Hookers od Karla Nikla vyráběno. Tato nástraha je k dostání v průměrech 14 a 18 mm, což jsou průměry vhodné právě pro rychlé chytání ryb. Pokud rybář chce mít políčeno na všechny rybí druhy, pak stačí pod háček napíchnout 1 nástrahu o průměru 14 mm. Jestli má rybář spadeno na větší ryby, pak může pod háček nabít třeba dvě 18 mm nástrahy. Možností je „nekonečno“!

Na nástrahách Attract Hookers od kolínského šéfkuchaře Karla Nikla máme rádi i to, že je k dostání ve všech populárních příchutích. Rybáři si tuhle nástrahu mohou vybírat ve všech populárních příchutích, ve kterých se vyrábí například i boilies od Karla Nikla. Co doporučujememy? Jednoznačně Gigantiku! Tahle příchuť je prostě TOP! Rozhodně vyzkoušejte…

Tato nástraha nemá tvar kuličky, ale válečku – jedná se tedy o dumbells. Kdekdo by si mohl pomyslet, že se jedná o klasickou peletu, ale není tomu tak! Attract Hookers má prostě mnohem lepší vlastnosti při lovu ryb než klasická peleta, takže je třeba rozlišovat.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -