Domů Novinky Pytláci natáhli sítě v potoce pod rybochovným zařízením! Další pytláky zadržela rybářská stráž...

Pytláci natáhli sítě v potoce pod rybochovným zařízením! Další pytláky zadržela rybářská stráž na nádrži

- Reklama -

Rybáře ze severu Čech trápí pytláci se sítěmi. První síť se objevila v Chabařovicích, kde pytláci natáhli síť v potoce nedaleko rybochovného zařízení. Rybáři tuhle síť zlikvidovali. Skvělou práci pak odvedli porybní z místní organizace Litoměřice. Na tamní chovné nádrži se rybářské stráži povedlo zadržet pytláky s vrhací sítí. Prosíme rybářskou veřejnost, aby měla oči otevřené! Pokud budete svědky řádění pytláků, pak prosím neprodleně volejte buďto rybářskou stráž, anebo rovnou policii…

Hodně „důmyslně“ to měli vymyšlené pytláci, kteří natáhli síť pod rybochovným zařízením Chabařovice. Pytláci po celé délce potoka natáhli síť, a zřejmě měli spadeno na ryby, které z rybochovného zařízení „uprchly“. Tak to alespoň na první pohled vypadá…

„Pytláci si nedají pokoj! Nalezeno asi 1 kilometr na potoce pod rybochovným zařízením Severočeského ÚS v Chabařovicích. Pracovníky územního svazu byla síť zlikvidována,“ napsal Severočeský územní svaz na stránkách na Facebooku.

Ten člověk, který by si pomyslel, že tento případ je ojedinělý, pak by se bohužel spletl. Netrvalo to nikterak dlouho a Severočeský územní svaz informoval rybářskou veřejnost o tom, že rybářská stráž z Litoměřic zadržela pytláky na rybochovné nádrži. Tentokrát s vrhací sítí, se kterou chtěli chytat ryby tak, jak to rozhodně dovoleno není. Naštěstí ale zásah porybných byl bleskurychlý, takže pytláci nakonec skončili v rukou policie.

„Další dobrá práce rybářské stráže z MO Litoměřice. Na chovné nádrži se podařilo zadržet pytláky s vrhací sítí. Případem se zabývá Policie České republiky, která byla na místo přivolána,“ uvedl Severočeský územní svaz.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Severočeský ÚS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -