DomůAkční nabídkaKarel Nikl radí: Zaručené tipy a triky pro úspěšný lov velkých kaprů...

Karel Nikl radí: Zaručené tipy a triky pro úspěšný lov velkých kaprů v létě! Jak na to?

- Reklama -

Lov kaprů v létě je hodně specifickou disciplínou! Ostré sluneční paprsky totiž lákají kapry a amury k hladině, takže tyhle ryby jsou mimo dosah našich nástrah. Je to k zbláznění! Rybář kolikrát kouká na klidnou letní hladinu, pod kterou vidí obrovské stíny vyhřívajících se ryb. Co tím? Jednoduchým řešením je technika zvaná Zig Rig! Jedná se o perfektní rybařinu, díky které můžeme nachytat krásné kapry a amury i vysoko ve vodním sloupci, anebo až u hladiny. A jak zaujmout ryby? To vám prozradí ostřílený kaprař Karel Nikl…

Když někteří rybáři vidí klidnou letní hladinu, pod kterou stojí velké ryby, tak kolikrát ani nenahodí. Prostě si řeknou, že tohle stejně nemá cenu, tak proč by se snažili. Ovšem to je škoda! Ono kolikrát stačí použít nějakou montáž pro chytání kaprů a amurů na hladině nebo ve sloupci. A výsledek může být fantastický! Jak ale kapry a amury zaujmout, aby za vysokých teplot aktivně sbírali něco dobrého k snědku? To vám ukáže uznávaný kaprař Karel Nikl v novém videu!

VIDEO: Jak zaujmout kapry v horkém letním období?

 

NIKL Zig Mix

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičková vnadící směs pro chytání kaprů vysoko ve sloupci, anebo u hladiny. Toto krmení na kapry do teplé vody je oproti klasickým směsím postaveno tak, aby vydrželo co nejdelší dobu ve vrchních partiích vodního sloupce. Díky tomu tak můžete vytvořit neuvěřitelně atraktivní „mrak“, který zaujme každého kapra a amura.

Jak je možné, že toto krmení na kapry a amury se tak dobře drží vysoko u hladiny? Je to dáno složením tohoto krmení, které obsahuje takové suroviny, které jen velmi pomalu propadají ke dnu. Navíc! Pomalý propad krmení ke dnu můžete udělat tak, že tuto směs navlhčíte jen malým množstvím vody. Proč? Protože čím méně vody přidáte, tím pomaleji bude mix padat ke dnu.

Zig Mix od Karla Nikla je dodáván ve dvou příchutích. První mix je k dostání v legendární příchuti NIKL 68, která má krásně světlé zbarvení. Díky tomu se tak ve sloupci utvoří neuvěřitelně atraktivní světlý mrak. Tohle je luxusní! Druhou příchutí je Red Spice v červeném zbarvení, která má na kontě taky celou řadu krásných kaprů. Bomba!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

NIKL Zig Booster

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový doplněk k výše představenému NIKL Zig Mixu. Díky tomuto boosteru může rybář vyrobit neuvěřitelně atraktivní kaši, která na vodní hladině, a následně i ve sloupci, vytvoří neuvěřitelně hustý mrak. Takové krmné místo nenechá chladným žádného kapra nebo amura. Navíc! Booster má velmi intenzivní vůni, takže na krmném místě vytvoří koncentrovanou pachovou stopu, která dokáže přilákat kapry i amury z větší vzdálenosti.

NIKL Zig Booster obsahuje velkou část olejových složek, které skvěle pracují ve vrchních částech vodního sloupce. Další část pak tvoří těžší částice, které po vhození do vody začnou pomalu klesat ke dnu. Skvěle vymyšleno! NIKL Zig Booster je dodáván v totožných příchutích jako mixy představené výše. Rybáři si tak můžou vybrat booster v příchuti NIKL 68 nebo Red Spice.

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -