DomůAkční nabídkaKrmná „raketa“ na krmné koule: Jak nahodit kouli z krmení 100 metrů...

Krmná „raketa“ na krmné koule: Jak nahodit kouli z krmení 100 metrů daleko?

- Reklama -

Jemnější krmné směsi jsou velmi oblíbenými návnadami pro chytání kaprů. Právě tenhle typ krmení je absolutně dokonalý pro takzvané rychlé chytání, kdy krmná směs dokáže velmi rychle přilákat velké množství mlsných ryb. Při chytání s takovým krmením je někdy komplikované jej dostat do větší vzdálenosti. Ten důvod je jednoduchý: V momentě, kdy se při nahazování do montáže s krmením „opřeme“, tak se může koule krmení rozlámat na kusy. A to je špatně, protože v blízkosti naší nástrahy nebude nic zajímavého, a naše návnada bude rozeseta všude kolem. Existuje ale šikovná pomůcka pro házení koulí z krmení i do velkých vzdáleností…

 

Kulová raketa na krmné koule Crash Ball

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Perfektní krmná pomůcka pro házení krmných koulí i do velkých vzdáleností. Ani s těmi nejlepšími praky nedopravíte krmnou kouli tak daleko, jako s touto „raketou“ na krmné koule. Ano! Jde především o to, že krmná koule je po celou dobu letu schovaná v této „raketě“, takže krmení se tak nerozpadne na menší kousky. Tohle je fakt luxus!

Výrobce udává, že tuto „raketu“ na krmné koule je možné nahazovat do vzdálenosti až 100 metrů daleko. Pokud rybář použije správný typ udice na házení s raketami, pak takových vzdáleností dosáhne s „prstem v nose“. Tento typ krmné pomůcky má totiž skvělý aerodynamický tvar, díky kterému letí opravdu daleko. Navíc, naplněná „raketa“ má dostatečnou váhu pro daleké hody. Super!

VIDEO: Jak funguje „raketa“ na krmné koule Crash Ball? Podívejte se na video!

Velkou předností je patentovaný systém otvírání, který spolehlivě otevře „raketu“ na krmné koule při dopadu o vodní hladinu. V momentě, kdy pomůcka do vody narazí, tak se spolehlivě otevře. Tento patentovaný systém je velmi praktický i při plnění „rakety“, kdy díky magnetům se spolehlivě zavře a pevně drží. Velkou předností je i maximální těsnost při zavření „rakety“, což dovoluje použití i řidších krmných směsí (např. při chytání ve sloupci).

S touhle pomůckou dostanete kouli krmení i 100 metrů daleko…

Další velkou výhodou této „rakety“ na krmné koule je to, že lze použít velmi široké spektrum návnad. Kromě jemných krmných směsí, lze používat i řidší návnady, které by na krmítku vůbec nedržely. Navíc, díky vysoké těsnosti „rakety“ se rybáři naučili přidávat i velké množství červů, kteří by v krmení na normálním krmítku nedrželi a při letu by vypadli. Těch možností použití je opravdu široké množství.

Tato kulová krmná „raketa“ na koule z krmení je maximálně vhodná na ty lokality, kde nemůžeme používat čluny nebo zavážecí loďky na ryby. Díky této šikovné pomůcce je rybář schopný velmi rychle a jednoduše připravit atraktivní krmné místečko, které velmi rychle najdou mlsné ryby. Stačí si prostě připravit krmení, z něj udělat krmné koule, a ty velmi rychle „poslat“ do vody. Tohle je fakt luxus!

Geniální věc i na krmení s červy!

Krmnou „raketu“ na jemné krmení rybáři oceňují i na rozlehlých vodách, na kterých je důležité nahazovat daleko. Právě při dalekých hodech je riziko rozpadnutí krmné koule velmi vysoké, ovšem s touto pomůckou to nehrozí! Pokud hledáte jednoduchý způsob toho, jak si připravit lákavé krmné místo na ryby, pak se rozhodně podívejte na tuto šikovnou pomůcku. Tohle je fakt hodně zajímavá vychytávka.

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -