DomůAkční nabídkaKrvavá pochoutka na sumce: Účinná nástraha na sumce „nacucaná“ krví! To je...

Krvavá pochoutka na sumce: Účinná nástraha na sumce „nacucaná“ krví! To je smrad!

- Reklama -

Lov sumců na pelety je velmi oblíbenou rybářskou disciplínou. Milovníci sumců totiž zjistili, že pokud použijí ty správné pelety na sumce, pak je úlovek stejně bohatý jako při lovu na rybu nebo rousnice. Ale samozřejmě! Při chytání sumců na pelety je důležité používat takové druhy, které obsahují vysoký podíl rybích mouček a dalších živočišných surovin. Na trhu se navíc objevují neustále nové a nové druhy pelet na sumce. Zajímavé jsou například pelety na sumce s vysokým obsahem krve (a dalších živočišných složek), které ve vodě vytváří neuvěřitelně silnou pachovou stopu. Tohle je hodně zajímavá nástraha na vousaté dravce…

Sumec, stejně jako ostatní dravci, se při hledání potravy řídí mimo jiné i čichem. Právě čich jim pomáhá efektivněji hledat potravu, na kterou by zaútočili. Proto je důležité, aby nástraha na sumce vydávala i výrazný živočišný odér. Takže pokud se rozhodneme lovit na pelety na sumce, pak je důležité, aby takový nástraha (a krmení) vydávala silný masový smrad. A k tomu výrazně napomůže hned několik surovin. Všechny tyto zajímavé dobroty pro sumce jsou obsaženy i v těchto peletách, které si nyní představíme…

 

Sumcové pelety Cat Fish Pellets

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové pelety na sumce, které obsahují celou řadu atraktivních masových surovin. Tyto sumcové pelety jsou narvané například vysokým podílem krve, která ve vodě vytváří naprosto neodolatelnou pachovou stopu. Na tohle zareaguje každý sumec! Další suroviny, které v těchto sumcových peletách najdeme, jsou například tekutá játra, rybí protein a mnoho jiných dobrot. Znova: Díky tomu tyto pelety vytvoří ve vodním prostředí silnou pachovou stopu, která zláká nejednoho sumce i z velké vzdálenosti.

Tyto sumcové pelety obsahují ještě jeden trumf. Už výše jsme si řekli, že sumci se při hledání potravy řídí i čichem. Ono je to logické! Pokud uhyne nějaká ryba, pak začne díky unikátním bakteriím vydávat zcela specifický puch. A právě tyto bakterie a kyseliny jsou obsaženy v těchto peletách na sumce. Díky tomu tato nástraha tak vydává signál jednoduše dostupné kořisti, na kterou sumci okamžitě reagují. Tohle je fakt perfektní věc!

Obrovskou předností těchto pelet je jejich výdrž ve vodě. Když se podíváte na nejrůznější halibutové, lososové a jiné masové pelety, tak ty většinou vydrží v teplé vodě jen několik hodin. Jenže! Sumcové pelety Cat Fish Pellets díky složení dokážou i v teplé vodě pracovat minimálně 24 hodin. Takže rybář tak může tuto nástrahu nahodit (vyvézt) k nadějné překážce, a tam tuhle nástrahu mít celý den. Luxus!

U pelet bývá velkým „problémem“ to, že láká i ostatní druhy ryb. Takže když člověk loví na vodách, které jsou silně zarybněné „bílou“ rybou, pak takové rybaření je k zbláznění. Ovšem u těchto pelet nehrozí, že byste chytali menší ryby. Proč? Protože jejich průměr je neuvěřitelných 38 mm, takže jsou skutečně určené především pro lov sumců. A pokud chce mít rybář stoprocentní klid, pak stačí pod háček dát více pelet na sumce. Tím vznikne sousto, na které nebudou mít menší ryby žádný nárok.

Tyto pelety na sumce jsou skutečně perfektní nástrahou pro ty rybáře, kteří mají lov sumců na pelety v oblibě díky pohodlnosti a jednoduchosti. Pokud si tedy chcete zachytat krásné sumce na pelety, pak rozhodně vsaďte na tuhle krvavou nástrahu, která vydává velmi silný odér! Tyto pelety na sumce jsou opravdu božské!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

 

Predator Booster

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Zcela unikátní živočišný booster na zatraktivnění nástrah na dravce. Tento booster je složen z nejrůznějších živočišných surovin – zejména z rybího louhu – takže ve vodním prostředí vydává naprosto unikátní pachovou stopu. Predator Booster vydává podobný pach, jako uhynulá rybka, na což sumci perfektně reagují.

Použití boosteru je naprosto jednoduché. Prostě tekutinu v rozumném množství nalijte na pelety a pořádně promíchejte. Co se stane? Tekutina se dostane na všechny pelety, které následně budou vydávat ještě silnější zápach. Bacha! Při přípravě doporučujeme zalité pelety nechat alespoň 15 minut odstát, aby se do nich tato tekutina pořádně „zažrala“. Díky tou vznikne naprosto unikátní krmení na sumce, které funguje!

Ilustrační foto: archiv

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -