Domů Tagy Lov sumce

Tag: lov sumce

- Reklama -

Nejsmradlavější nástraha na kapry? Krvavá nástraha páchne jako „mrtvá ryba“

Nedávno vývojáře napadlo, že v jejich portfoliu chybí NUTRIGO, které by rybářovi „utrhlo nos“. A proto se na rybářském trhu objevila nástraha NUTRIGO Predator.

VIDEO: Brutální útoky sumců na hladině! Může být v rybaření větší adrenalin?

Z těchto útoků od sumců běhá mráz po zádech! Člověk by si kolikrát myslel, že sumci jsou tajemní noční dravci, kteří útočí jako nějaká příšera. Jenže!

Jednoduchý lov sumce na položenou po bouřce! Krásné rybaření plné adrenalinu

Lov sumce na položenou nebývá ve znamená těch největších ryb. Ovšem pokud se chce rybář pobavit, pak si po bouřce může nachytat celou řadu menších sumců.

Giga sumec z Česka o váze 95 kilo a délce 251 čísel! Mrkněte na fotky fascinujícího obra!

Rybář Michal Staněk zažil životní výpravu! Tenhle lovec totiž dokázal na jezeře Poděbrady, které leží nedaleko Olomouce, ulovit fascinujícího sumce!

VIDEO: Monstrózní sumec o váze 138 kilo a délce 278 čísel? Mrkněte na video z Bulharska

Země z východu Evropy nabízí řadu obrovských vod, o kterých se tuší, že skrývají velké sumce. Jako například tohoto, kterého natočili v Bulharsku.

Jednoduchý lov sumce po bouřce

Lov sumce nemusí znamenat jenom chytání na brutálně odolné vybavení. Pokud se rybář zrovna nehoní za rekordy, pak může chytat sumce i na obyčejné náčiní.

VIDEO: Sumec útočí na holuby u vody! Podaří se mu nějakého ulovit?

Sumci neútočí jen na bezbranné ryby, ale nepohrdnou třeba ani ptákem. A nemusí jít zrovna o nějaký vodní druh, u kterého by to člověk čekal nejvíce.

VIDEO: Nový Jakub Vágner? Mladý rybář chytil nádherného sumce na české vodě

Mladý rybář Matěj Houška přišel s novým rybářským filmem! Tentokrát se ale nezaměřil na chytání mazaných ryb na zapomenutých lokalitách, ale vydal se na sumce.

VIDEO: Sumec o délce 254 čísel! Potápěči natočili gigantického dravce

Potápěči při podvodních „toulkách“ kolikrát narazí i na pořádná monstra! Jako třeba na vousatého sumce o délce 254 centimetrů!

VIDEO: Obrovské hejno sumců! Nádherný rybí „tanec“, který jste ještě neviděli

Sumci jsou fascinující ryby! Každý pohled do jejich světa je úžasným zážitkem. Tak jako ve francouzské řece Rhoně, ve které sumci hromadně „tančili“.

VIDEO: Rybáři chytili giga sumce o váze 100 kilo! V jeho tlamě našli kormorána

Německý rybář Stefan Seuß dostal spolu s jeho kamarádem do lodě obrovského sumce o váze 100 kilo, v jehož tlamě našel uloveného kormorána!

Krvavé „bomby“: Nejlepší nástrahy na sumce plné krve a jater! Sumci to milují

Některé nástrahy obsahují obrovské množství živočišných surovin, které dokážou vysílat neodolatelné potravní signály. A na tohle sumci spolehlivě reagují!

VIDEO: Agresivní útoky sumců na hladině pod nohama! Z tohohle tuhne krev v žilách!

Sumci jsou prostě fascinující dravci! Rybářský svět ohromují od nepaměti jednak svou délkou, ale i váhou. Právě tyhle ryby patří k tomu největšímu a nejbojovnějšímu...

Jednoduchý lov sumce na žížalu na položenou! Jak na to?

Lov sumců na žížalu na položenou může být skvělým zpestřením v horkých letních vycházkách, kdy ostatní ryby nejsou tolik aktivní. Tahle rybařina vás chytne!

VIDEO: Bohumil Kuna je zpátky! Na Labi „drtí“ nádherné sumce a štiky

Po delší odmlce se znovu přihlásil známý rybář z Labe Bohumil Kuna. Bohumil Kuna se vydal na dravce s woblerem. A zadařilo se mu! Chytil štiku a sumce.
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -