Domů Akční nabídka „Krvavé“ krmení na kapry: Geniální krmení, které napodobuje přirozenou potravu kaprů!

„Krvavé“ krmení na kapry: Geniální krmení, které napodobuje přirozenou potravu kaprů!

- Reklama -

O kaprech se moc dobře ví, že milují masovou potravu. Však také proto tyto ryby s tak velkou intenzitou filtrují nejrůznější nánosy bahna, ve kterých hledají bezobratlé živočichy. Škebličky, patentky, anebo další bezobratlé živočichy. Proto je velmi rozumné do krmení přidávat takové složky, které tuto přirozenou potravu kaprů velmi věrně napodobují. Pojďme si ukázat zajímavé krmení na kapry, které je složeno z „masa“. Tohle funguje na ty největší kapry!

Jak takové masové krmení používat? Ideální je s pomocí takového krmení vytvářet malá krmná místečka, která nebudou tak intenzivně lákat menší ryby. Jak by to tedy mělo vypadat? Naprosto dokonalý postup je dát toto masové krmení do PVA sáčku, který připevníte k montáži. Po vhození do vody se okolo naši nástrahy vytvoří naprosto geniální krmné místo, které věrně napodobuje třeba „kapsu“ s patentkami. Tohle žádný kapr neodmítne!

Doporučujeme do masového krmení přidávat i tvrdší a hrubší krmení v menším množství. Co například? Například 5 až 10 vytvrzených kuliček boilies, které jsou silně selektivní. Ano! Právě takové boilies nemají moc v oblibě menší kapři nebo „bílá“ ryba. Kdežto trofejní kapři takové boilies milují. Pokud nechcete přidávat boilies, zkuste třeba tygří ořech, který je také velmi selektivní. Tyto suroviny normálně hoďte do masového krmení do PVA sáčku a připevněte k montáži.

 

Syrový krill Munch Baits

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové masové krmení na trofejní kapry! Tohle krmení má základ v syrovém krillu, který patří k těm nejvíce používaným „surovinám“ (v různých podobách) ve světě kaprařiny. A ono se není čemu divit! Právě krill obsahuje celou řadu nadupaných, nutričně bohatých látek, které kapři prostě milují. Ryby totiž okamžitě ucítí, že se jedná o „maso“, takže věřte, že takovou potravu nenechají ležet jen tak ladem. To ani náhodou!

Obrovskou výhodou tohoto krmení je to, že „voní“ po mase. Syrový krill má pro kapry velmi intenzivní pach, který se dobře šíří i za nízkých teplot. Díky tomu tak ve vodním prostředí vzniká silná pachová stopa, která dokáže přilákat i pasivnější rybu. Tohle je prostě paráda!

Z našeho pohledu je velice dobré s tímto krmením chytat poblíž potopených překážek. Právě zde totiž ryby hledají přirozenou potravu, takže pokud narazí na vámi vytvořené masové místečko, je z poloviny vyhráno! Pokud zvolíte taktiku lovu kaprů u potopených překážek, tak není nutné krmit ve velkém množství. Ryby jsou prostě zvyklé tady hledat bezobratlé živočichy, chce to jen trochu trpělivosti.

Použití tohoto syrového krillu je naprosto jednoduché. Trochu jej nalijte do PVA sáčku, do kterého pak vložte i hrubší krmení (vytvrzené boilies, pelety, tygří ořech). PVA sáček pak připevněte k montáži. Díky tomuto postupu vytvoříte naprosto nepřekonatelné lovné místo, které bude lákat i ty největší kapry. Luxus!

Co je to vlastně krill? Krill jsou drobouncí živočichové, kteří žijí v arktických vodách v obrovském množství. I když se jedná o velmi drobné, bezobratlé živočichy, tak přesto je na nich závislá obrovská spousta zvířat. Od ryb, po vodní ptáky, až po majestátné velryby. Lidé pak zjistili, jakou krill má nutriční hodnotu, a proto se velmi intenzivně používá pro výrobu třeba právě rybích krmiv. Krmiv, která rybám tolik chutnají!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Rudý smrad Red Stench Munch Baits

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Neláká vás masové krmení? Pak vyzkoušejte jinou absolutní bombu na velké kapry! Co je tohle krmení? Jedná se o vynikající návnadu, která má základ ve zkvašených chilli papričkách, mastných kyselinách a aromatických látkách. Díky tomu tak vzniklo velmi intenzivní krmení na kapry s velmi silnou pachovou stopou. Tohle je fakt síla!

Toto speciální krmení na kapry je silně selektivní. To znamená, že jej moc nemusí menší kapři a „bílá“ ryba, ale velcí kapři jej milují. Proč je toto krmení tolik selektivní? Protože má velmi štiplavou a ostrou chuť. Tohle malí kapři nemají moc rádi! Díky tomuto krmení tak můžete vytvořit geniální návnadu na ty největší kapry. Bomba!

Kromě silného pachu a chutě má toto krmení ještě jednu velkou výhodu. Jakou? Výraznou barvu! Díky výraznému zbarvení tohoto krmení můžete vytvořit velmi zajímavé lovné místečko, které půjde vidět z velké vzdálenosti. Rudý smrad Munch Baits jde velmi dobře vidět na (téměř) všech typech terénů – jak na zarostlém, zaneseném, tak i kamenitém. Super!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -