skingbranding-banner

Láska na první pohled! Anglické děličky na kapry NASH, které nabízí neuvěřitelný požitek z lovu!


Lov kaprů lze pojmout několika způsoby. Rybář si může pořídit takové kaprové děličky, které jsou tvrdé jako latě k rajčatům, takže z celého zdolávání kapra nic moc nemá. Anebo si pořídí takové dělené pruty na kapry, které mají neuvěřitelnou akci blanku, takže ucítí každý výpad ryby. Pokud se vám líbí více ta druhá možnost, pak máme pro vás velmi zajímavý tip na TOP kaprové dělené pruty od anglické firmy NASH. Jedná se o neuvěřitelně rychlé pruty, se kterými si užijete hromadu zábavy. 

 

Kaprový dělený prut NASH Dwarf Shrink

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální dělené pruty na kapry od anglické společnosti NASH, které si oblíbily tisíce rybářů po celé Evropě. Vzhledem k tomu, že tyto dělené pruty NASH Dwarf Shrink se vyrábí především v kratších délkách, tak jsou jako dělané na řeky, anebo menší revíry. Pruty na kapry Dwarf Shrink jsou perfektní i pro chytání na zarostlých vodách, anebo na těžkých terénech, protože se s nimi i tady skvěle manipuluje. To samé platí při chytání kaprů z lodě – díky kratší délce jsou tyto pruty pro tento typ lovu jako stvořené. Pecka!

Ale nenechte se zmást! I když tyto pruty jsou spíše kratší, tak s nimi nahodíte opravdu daleko. Zejména pak s děličkami o gramáži 3 a 3,5 libry, se kterými při volbě správné zátěže nahodíte i 100 metrů daleko. Další varianty jsou pak měkčí, rybář si může vybrat pruty i o gramáži 2 lb.

Na těchto prutech opravdu milujeme jejich blank. Ten totiž nabízí neuvěřitelnou akci jak při nahození, tak zdolávání ryby. Díky rychlé akci je síla rybáře při hodu okamžitě přenesena do montáže, která tak letí skutečně daleko. Akce prutu je ale pak skvělá i při zdolávání ryby. Navíc, blank je opravdu tenoulinký, takže v něm ucítíte každý výpad zdolávaného kapra. Tohle je fakt zážitek!

Na prutu se nám líbí i to, jak si s ním anglický výrobce pohrál, tohle je prostě NASH styl! Například pruty mají luxusní sedlo na naviják s tenkým EVA lemem. Sedlo je opravdu kvalitní a naprosto bezproblémově udrží i velký kaprový naviják. Sedlo spolu s rukojetí vypadají opravdu exkluzivně! Rukojeť prutu je potažena na dotek příjemným materiálem, který neprokluzuje ani v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce.

Samozřejmostí jsou potom i super kvalitní očka, která jsou obráceně vyvázaná. Očka jsou po blanku rozmístěna tak, aby vedla navazovací materiál při hodu bez přebytečného tření. Díky tomu tak montáž letí ještě dále! Na prutech je přední naváděcí očko, které brání zamotání. Očka jsou na blanku uvázána opravdu pevně, takže vydrží i pořádně hutný nápor při zdolávání divokého kapra. Naprosto perfektní!

Dělené pruty na kapry NASH Dwarf Shrink nabízí úplně jinou dimenzi lovu kaprů. Tyto krátké dělené pruty na kapry jsou postaveny tak, aby si rybář užil každé zdolávání jakéhokoliv kapra. I když nebudete mít na háčku životní kus, přesto si souboj s rybou užijete na maximum. A přesně o tohle u těchto kaprových děliček jde – o maximální zážitek z lovu kaprů. Pokud si tedy chcete prožít nezapomenutelné souboje s divokými kapry, pak se na tyhle udice rozhodně podívejte. Jsou fantastické!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

admin | přečteno: 472x | 24.02.2021 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být …

Vylepšená klasika na kapry: Modré rohlíkové boilies s vůní švestek! Stojí pár korun!

admin | přečteno: 2809x | 23.02.2021 | Žádné komentáře

Rohlíkové boilies je osvědčenou klasikou pro chytání kaprů na položenou, …

Šílený výprodej boilies: Brutální sleva na TOP české kuličky na kapry! Poslední kusy!

admin | přečteno: 3822x | 22.02.2021 | 1 komentář

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá šílený výprodej …

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.