Domů Akční nabídka Láska na první pohled! Anglické děličky na kapry NASH, které nabízí neuvěřitelný...

Láska na první pohled! Anglické děličky na kapry NASH, které nabízí neuvěřitelný požitek z lovu!

- Reklama -

Lov kaprů lze pojmout několika způsoby. Rybář si může pořídit takové kaprové děličky, které jsou tvrdé jako latě k rajčatům, takže z celého zdolávání kapra nic moc nemá. Anebo si pořídí takové dělené pruty na kapry, které mají neuvěřitelnou akci blanku, takže ucítí každý výpad ryby. Pokud se vám líbí více ta druhá možnost, pak máme pro vás velmi zajímavý tip na TOP kaprové dělené pruty od anglické firmy NASH. Jedná se o neuvěřitelně rychlé pruty, se kterými si užijete hromadu zábavy. 

 

Kaprový dělený prut NASH Dwarf Shrink

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální dělené pruty na kapry od anglické společnosti NASH, které si oblíbily tisíce rybářů po celé Evropě. Vzhledem k tomu, že tyto dělené pruty NASH Dwarf Shrink se vyrábí především v kratších délkách, tak jsou jako dělané na řeky, anebo menší revíry. Pruty na kapry Dwarf Shrink jsou perfektní i pro chytání na zarostlých vodách, anebo na těžkých terénech, protože se s nimi i tady skvěle manipuluje. To samé platí při chytání kaprů z lodě – díky kratší délce jsou tyto pruty pro tento typ lovu jako stvořené. Pecka!

Ale nenechte se zmást! I když tyto pruty jsou spíše kratší, tak s nimi nahodíte opravdu daleko. Zejména pak s děličkami o gramáži 3 a 3,5 libry, se kterými při volbě správné zátěže nahodíte i 100 metrů daleko. Další varianty jsou pak měkčí, rybář si může vybrat pruty i o gramáži 2 lb.

Na těchto prutech opravdu milujeme jejich blank. Ten totiž nabízí neuvěřitelnou akci jak při nahození, tak zdolávání ryby. Díky rychlé akci je síla rybáře při hodu okamžitě přenesena do montáže, která tak letí skutečně daleko. Akce prutu je ale pak skvělá i při zdolávání ryby. Navíc, blank je opravdu tenoulinký, takže v něm ucítíte každý výpad zdolávaného kapra. Tohle je fakt zážitek!

Na prutu se nám líbí i to, jak si s ním anglický výrobce pohrál, tohle je prostě NASH styl! Například pruty mají luxusní sedlo na naviják s tenkým EVA lemem. Sedlo je opravdu kvalitní a naprosto bezproblémově udrží i velký kaprový naviják. Sedlo spolu s rukojetí vypadají opravdu exkluzivně! Rukojeť prutu je potažena na dotek příjemným materiálem, který neprokluzuje ani v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce.

Samozřejmostí jsou potom i super kvalitní očka, která jsou obráceně vyvázaná. Očka jsou po blanku rozmístěna tak, aby vedla navazovací materiál při hodu bez přebytečného tření. Díky tomu tak montáž letí ještě dále! Na prutech je přední naváděcí očko, které brání zamotání. Očka jsou na blanku uvázána opravdu pevně, takže vydrží i pořádně hutný nápor při zdolávání divokého kapra. Naprosto perfektní!

Dělené pruty na kapry NASH Dwarf Shrink nabízí úplně jinou dimenzi lovu kaprů. Tyto krátké dělené pruty na kapry jsou postaveny tak, aby si rybář užil každé zdolávání jakéhokoliv kapra. I když nebudete mít na háčku životní kus, přesto si souboj s rybou užijete na maximum. A přesně o tohle u těchto kaprových děliček jde – o maximální zážitek z lovu kaprů. Pokud si tedy chcete prožít nezapomenutelné souboje s divokými kapry, pak se na tyhle udice rozhodně podívejte. Jsou fantastické!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -