Domů Novinky Co je to uvnitř? Rybáři hádají tajemnou náplň! Česká firma odtajňuje novou...

Co je to uvnitř? Rybáři hádají tajemnou náplň! Česká firma odtajňuje novou nástrahu na kapry

- Reklama -

Česká firma LK Baits zamotala celé řadě rybářů hlavy! Proč? Protože na sociálních sítích zveřejnila fotografie zajímavé nástrahy s tajuplnou náplní uvnitř. Firma se rybářů zeptala, co si myslí, že je onou tajemnou náplní. A rybáři hádali od borůvky, švestky, meruňky, chilli papričky až po rybíz. Těch tipů byla celá řada a dlouho mezi nimi nebyla správná odpověď. Až po delší době a celé řadě tipů se trefil jeden rybář. Co je tedy uvnitř nové nástrahy od LK Baits?

„Připravovaná novinka od LK Baits brzy v prodeji! Ještě ji nikdo nepoznal!“ napsala firma LK Baits na Facebooku. A právě tahle „výzva“ spustila obrovskou lavinu nejrůznějších tipů, co je uvnitř nástrahy. Třešeň, švestka, patentka, červený rybíz, mirabelka, jahoda a mnoho dalšího. Rybáři stříleli tipy od pasu a snažili se přijít na správnou odpověď. „Samá voda!“ odpověděla firma LK Baits.

Následovala další fotografie s jinak zbarvenou nástrahou. „A zase si zahrajeme! Ještě ji nikdo neuhádl. Tak snad dnes,“ vyzvala firma LK Baits k „druhému kolu“ tipování. Mezi výše zmíněnými tipy se objevily i zajímavosti jako čokoláda, levandule, lesní ovoce, marmeláda, hrozinka, chilli papričky, borůvka nebo brusinka. „Bingo! Jeden z vás se trefil!“ uvedla firma LK Baits, jenže neřekla, co je tím správným tipem.

Nástraha na první pohled vypadá opravdu zajímavě. Okolo – na první pohled – vlhkého středu je vytvořena zajímavá vrstva z drobných částeček. Jak vidno ze dvou fotografií, tak tyto vrchní vrstvy budou dostupné v několika zbarveních. Ale co je uvnitř? To se rybářská veřejnost brzy dozví. Jeden rybář se totiž zeptal, kdy bude nová nástraha v oběhu. „Počítáme, že do 14 dní,“ prozradila firma LK Baits.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -