DomůAkční nabídkaLegenda se vrací! Extrémně odolné hlásiče FLACARP od geniálního konstruktéra Tomáše Flajzara

Legenda se vrací! Extrémně odolné hlásiče FLACARP od geniálního konstruktéra Tomáše Flajzara

- Reklama -

Je jen málo rybářů, kteří by neznali Tomáše Flajzara. Geniálního konstruktéra rybářské elektroniky, který se zapsal nesmazatelným písmem do české rybařiny. Tomáš Flajzar se v posledních letech stáhl do ústraní a nebylo o něm příliš slyšet. To je ale už minulostí! Nyní se pustil do nového projektu, který se jmenuje FLACARP. Ano! Hádáte správně, jde o špičkové rybářské hlásiče, které nabízí TOP kvalitu a spolehlivost. Prostě, zlaté české ručičky! Pojďme se na některé modely podívat zblízka…

 

Rybářský hlásič FLCARP F1 s RGB diodou a vysílačem signálu

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Vlajková loď nové značky FLACARP! Tohle je naprosto dokonalý signalizátor záběru, na který se můžete vždy spolehnout. Začněme odolností: Obal hlásiče je vyrobený z extrémně odolného materiálu, který vydrží i velmi hrubé zacházení. Chcete důkaz? Pak se podívejte na video (odkaz níže), ve kterém Tomáš Flajzar jezdí po hlásiči s mohutným SUV. Takhle si představujeme odolnost!

Hlásič FLACARP F1 je prostě famózní, napěchovanými zajímavými detaily. Tak například: Rybář si může volit nejen barvu RGB diod, ale také si může zvolit intenzitu jejich jasu. Takže se vám nestane – jako u jiných hlásičů – že by vás ostré světlo třeba oslňovalo. Ne! Prostě si to nastavíte podle svých požadavků.

TEST HLÁSIČE: Vydrží hlásič FLACARP to, když na něj někdo najede robustním SUV?

U výrobků Tomáše Flajzara bylo vždy zvykem to, že se skládaly z kvalitních komponentů s vysokou odolností a životností. Ani tady tomu není jinak. Třeba kladka, která snímá odvíjení vlasce, je vybavena kovovou oskou. To naprosto výrazně zvyšuje životnost hlásiče. Dalším „drobností“, která má na životnost hlásiče pozitivní vliv, je obvodové těsnění. Takže neexistuje způsob, jak by se k citlivým „vnitřnostem“ dostala voda. Luxus!

Ještě zmiňme další vlastnosti: Hlásič nabízí snímání vlasce s rozlišením potahu od 1,4 mm, hlásič vyhodnocuje zpětný směr (padák), hlásič nabízí regulaci hlasitosti a výšku tónu, hlásič je vybaven funkcí MUTE (vypnutí zvuku signalizátoru a vysílání příposlechu), konektor pro připojení swingeru a mnoho dalších geniálních vlastností.

Hlásič nabízí i vysílač příposlechu. Tento vysílač, který je integrován v signalizátoru, má dosah neuvěřitelných 1,5 kilometru! Signál vyhodnocuje přijímač FLCARP RFX. Tohle je naprostá bomba!

Na první dobrou se může zdát, že tento hlásič je cenově nákladnější. Když si ale vaši investici přepočítáte na počet sezón, kdy vám bude tento hlásič spolehlivě sloužit, pak není co řešit. Tohle jsou signalizátory, do kterých se vyplatí investovat!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářský hlásič FLACARP F3 s RGB diodou

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejzajímavějších nových modelů od Tomáše Flajzara. A ano, přiznáváme, že je to i proto, že tento hlásič je nejlevnější z celé řady. Přesto! Tento hlásič nabízí naprosto dokonalé vlastnosti, které by u jiných výrobců bylo k dostání za podstatně vyšší cenu.

Asi největší předností tohoto hlásiče je výdrž. Podle výrobce baterka v hlásiči FLACARP F3 vydrží až několik let! Tohle má být jedna z největší předností této značky – extrémní výdrž baterky, i když budete hlásič používat v hodně těžkých podmínkách a velice často a dlouho.

U hlásičů od Tomáše Flajzara jsme vždy cenili obrovskou odolnost. Ne jinak tomu bude i u jeho nových hlásičů FLACARP. Ty jsou vyrobeny z extrémně odolných materiálů, které bez nejmenších obtíží vydrží jak silné lijáky, tak sněhové vánice, anebo třeskuté mrazy. Prostě bomba! Obrovskou odolnost pak umocňuje i obvodové těsnění, které zamezuje tomu, aby se dostalo cokoliv „škodlivého“ dovnitř hlásiče.

K vlastnostem: I když jde o základní model této nové řady, přesto nabízí řadu pozoruhodných vlastností. Co například? Přepínání citlivosti ve dvou stupních, možnost změny barvy RGB diod, regulace hlasitosti, regulace výšky tónu, konektor pro připojení swingeru a mnoho dalšího.

Tento nový signalizátor FLACARP F3 s RGB diodou je skvělou investicí! Za vaše peníze dostanete TOP produkt, který nabízí perfektní vlastnosti, obrovskou odolnost, extrémní výdrž baterie nebo krásný design. To vše za velmi rozumnou cenu! Pokud tedy hledáte nový a spolehlivý hlásič, už nehledejte – právě jste ho našli…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -