Domů Novinky NASAZOVÁNÍ RYB: Do svazových revírů putovaly první ryby letošní sezóny! Kde všude...

NASAZOVÁNÍ RYB: Do svazových revírů putovaly první ryby letošní sezóny! Kde všude se nasazovalo?

- Reklama -

Některé rybářské organizace mají první letošní nasazování ryb již úspěšně za sebou. O nasazování ryb informoval Středočeský územní svaz, který do některých revírů rozvážel pstruhy duhové. Z ostatních územních svazů zatím nemáme o nasazování ryb žádné informace, což je ale logické. Ta skutečná vlna prvních jarních nasazování teprve přijde. Přesto! Zajímavou statistiku o nasazování ryb zveřejnil Severočeský územní svaz…

Nasadili jsme duháky. Dne 14. 2. 2020 jsme provedli zarybnění pstruhy duhovými, celkem 300 kg o průměrné hmotnosti 0,35 kg na kus. Duháci byli nasazeni na Dvorce – 200 kg a do Smilovic – 100 kg.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Stojan na pruty za pár stovek! Kvalita za pár korun!

Informace o zarybnění chovných rybníků SÚS provozovaných v režimu rybníkářství.
Dne 30. 1. 2020 – revír Božkov – 200 kg pstruha duhového. Dne 31. 1. 2020 – revír Dvorce – 200 kg pstruha duhového. Rachyně rovněž 200 kg pstruha duhového. Velikost vysazených pstruhů se pohybuje v průměru od 0.3 – 0.4 kg / ks.

Věděli jste, že Severočeský územní svaz již několikátým rokem zarybňuje revíry línem výhradně v tržních velikostech? V roce 2019 bylo distribuováno přes 10 000 kg lína o průměrné velikosti 0,28 kg/ks. Línům se u nás velice daří, podařilo se zvrátit trend úbytku této krásné ryby v našich revírech. Další zajímavá data a informace budeme průběžně zveřejňovat.

Lipan podhorní, kdo by již dle např. hřbetní ploutve nepoznal tuto nádhernou rybu? Za poslední tři roky distribuoval Severočeský územní svaz do svých revírů cca 70 tisíc kusů těchto krasavců. Vysazujeme pouze v jarních měsících, a to především roční a dvouleté ryby, ne mladší.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Stojan na pruty za pár stovek! Kvalita za pár korun!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Středočeský územní svaz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -