skingbranding-banner

Legendární naviják na kapry SHIMANO za super cenu! Do tohohle stroje se zamilujete!


Navijáky na kapry SHIMANO patří k tomu nejlepšímu, co může rybářský trh nabídnout. Tyhle stroje se vyznačují vysokou kvalitou a odolností, kterou ocení každý rybář na těžkých vodách. V takových podmínkách se totiž šlendrián a nekvalita neodpouští! Není proto divu, že navijáky na kapry SHIMANO jsou mezi rybáři tolik oblíbené, protože právě na ně se mohou rybáři vždy spolehnout. Hodně lidí je přesvědčeno o tom, že tyhle kaprové navijáky jsou k dostání jen za horentní sumy. Není tomu tak! Lze si obstarat i takové modely, které jsou cenově dostupnější, takže ta prvotní investice není tolik brutální. Jaký naviják SHIMANO například myslíme?

 

Naviják na kapry SHIMANO Speedmaster 14000

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je nástupce legendárního a veleúspěšného modelu SHIMANO Speedcast, který dlouhá léta pomáhal tisícům rybářů po celém světě k vytouženým úlovkům. A pak v roce 2019 spatřil světlo světa právě tento model navijáku SHIMANO Speedmaster, který nabízí výrazná vylepšení a zdokonalené funkce.

Tento naviják na kapry nabízí precizní chod, ke kterému přispívají 4+1 ložiska, která se starají o to, aby vše běželo jako švýcarské hodinky. Tělo je zhotoveno z materiálu XT-7, který nabízí vysokou odolnost, což zaručuje dlouhodobou životnost a bezproblémové používání. Všechny důležité „vnitřnosti“ jsou uložené v krásně designovaném těle, které vypadá opravdu fantasticky!

Navijáku SHIMANO Speedmaster 14000 dominuje mohutná cívka. Ta je navržena tak, aby se z ní dobře odvíjel vlasec při nahození. Hlavně s co nejmenším třením, což výrazně prodlužuje délku hodu. Cívka je opravdu hodně prostorná, vleze se na ni například 550 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,35 mm, anebo třeba 300 metrů 0,45 mm. Tyhle parametry dávají tušit, že s tímto navijákem si perfektně zachytáte i na velkých vodních plochách, kde je zapotřebí vyvážet daleko.

Na navijáku SHIMANO Speedmaster nejvíce ceníme přední brzdu. Ta je opravdu perfektní! Brzda se velice dobře ovládá, a to díky rozměrnému ovladači. Ten se skvěle a pohodlně drží i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce, anebo třeba rukavice při zimním rybolovu. Brzda navijáku SHIMANO Speedmaster okamžitě reaguje i na nejjemnější pohyby ze strany rybáře, což je zásadní pro úspěšné zdolání divokého kapra.

Konkrétně tento model navijáku si rybáři mohou vybrat ve dvou barevných variacích. K výběru je krásně matný naviják (XTC). Elegantní tmavá barva s několika stříbrnými doplňky vypadá fakt fantasticky. Pokud jste fanoušky světlejšího zbarvení, pak si můžete vybrat model XSC. Záleží jen na vašem vkusu!

Naviják na kapry SHIMANO Speedmaster nabízí opravdu hromadu perfektních vlastností, které při lovu kaprů oceníte. Je to spolehlivý stroj, který vás nikdy nenechá ve štychu! Přitom to nejlepší na těchto navijácích je to, že jsou k dostání za opravdu libové peníze. Za tuhle cenu navijáky v takové kvalitě budete hledat stěží. Rozhodně se na ně podívejte blíže!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

admin | přečteno: 270x | 24.02.2021 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být …

Vylepšená klasika na kapry: Modré rohlíkové boilies s vůní švestek! Stojí pár korun!

admin | přečteno: 2483x | 23.02.2021 | Žádné komentáře

Rohlíkové boilies je osvědčenou klasikou pro chytání kaprů na položenou, …

Šílený výprodej boilies: Brutální sleva na TOP české kuličky na kapry! Poslední kusy!

admin | přečteno: 3690x | 22.02.2021 | 1 komentář

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá šílený výprodej …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.