skingbranding-banner

Lepší než boilies? Podceňovaná nástraha na největší kapry za pár korun! Tohle zaručeně funguje


Když se v současné době mluví o těch nejlepších nástrahách na velké kapry, pak drtivá většina rybářů zmíní boilies. Ano, boilies je skutečně geniální nástraha, která má na kontě obrovskou spoustu gigantických kaprů. Ovšem, na rybářském trhu je i jedna „nenápadná“ surovina, která patří k tomu nejlepšímu pro lov velkých kaprů. Jedná se o velmi selektivní nástrahu (i návnadu), která menším kaprům nebo bílé rybě moc nešmakuje. Přitom ti největší kapři se po téhle dobrotě můžou utlouct! O čem to mluvíme? No přece o tygřím ořechu!

Tu situaci zná každý rybář, který někdy chytal na řece, anebo třeba na silně zarybněném stojáku: Pěkně si rozkrmíte lovné místo, třeba partiklem nebo peletami, a začnete chytat. Záběr sice máte hodně, což o to, ale především od menších kaprů nebo cejnů, tloušťů a velkých plotic. Tohle je k zbláznění! Existuje vůbec surovina, která dokáže těmto rybám „odolat“, a která spíše láká ty největší ryby? Ano! Je to už zmíněný tygří ořech.

Tygří ořech je pro lov velkých kaprů opravdu geniální. A to zejména proto, že je tvrdý jako kámen. Ale právě takovou konzistenci velcí kapři milují (proto se častokrát při jejich lovu používá tvrzené boilies). Tygří ořech je perfektní nejen jako nástraha, ale také návnada. Ale bacha! Při krmení ho nepoužívejte mnoho. To ne! Ideální je na lovné „místo“ poslat maximálně 3 krmné rakety s tygřím ořechem, klidně ale méně.

Díky tomu na našem lovném místě vznikne „koberec“ z tvrdých kuliček, který bude lákat velké kapry. Chcete, aby tygřák byl ještě více lákavý pro velké kapry, a ještě více selektivní, takže se jej menší ryby ani nedotknou? Pak tygří ořech namočte do koncentrovaného CSL (ideálně česneková příchuť). Tento postup zajišťuje, že dostanete opravdu silně selektivní nástrahu/návnadu, která bude určena primárně na velké ryby. Fakt to funguje!

Tahle nástraha/návnada je opravdu ideální na silně zarybněné lokality. Pokud se chystáte na řeku, slepé rameno, ale i stoják, kde je hodně cejnů, tloušťů nebo velkých plotic, ale i menších kaprů, pak určitě tygří ořech vyzkoušejte. Tohle je jeden ze způsobů, jak se tohoto „otravování“ zbavit. Luxus!

 

Tygří ořech Standard

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Suprový tygří ořech, který je dostupný za opravdu libovou cenu! Balení obsahuje kvalitní tygří ořech vysoké kvality, díky čemuž za rozumnou cenu dostanete perfektní nástrahu/návnadu na velké kapry. V balení naleznete tygří ořechy o velikosti 6 až 12 mm – tahle různorodost je velkou výhodou, pro kapry je to velmi atraktivní…

Příprava tohoto tygřího ořechu je naprosto jednoduchá: Nasypte jej do nádoby s vodou a nechte ho namáčet 24 hodin. Poté tygří ořech přelijte do hrnce a vařte jej po dobu 30 minut. Pozor! Hlavně z uvařeného tygřího ořechu nevylévejte tu vyvařenou vodu! Jedná se totiž o velmi lákavou tekutinu pro kapry. Vše nechte zchladnout a odstát, dokud nevznikne „hustá medovina“. Po tomto jednoduchém procesu dostanete geniální nástrahu/návnadu na ty největší kapry za pár korun! Luxus!

Chcete, aby tygří ořech vydával silnou vůni? Pak po uvaření a přelití tygřího ořechu (i s vodou!) do kbelíku vše zalijte koncentrovaným CSL. Doporučujeme česnekovou příchuť! Díky tomu totiž tygří ořech bude vysílat ještě koncentrovanější pachovou stopu, což dokáže přilákat kapry i z velké vzdálenosti. Tohle je fakt jednoduché, přitom zatraceně účinné! Rozhodně vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

CSL Booster

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Skvělé CSL za naprosto bombastickou cenu! Perfektní tekutý atraktor pro zatraktivnění (nejen) tygřího ořechu. Základ tohoto CSL Boosteru je v derivátu z fermentované kukuřice, takže rybář má jistotu, že v této tekutině je obrovské množství esenciálních aminokyselin. Díky tomu tento booster dokáže ve vodním prostředí vytvořit velmi koncentrovanou pachovou stopu, která zaujme i pasivnější ryby.

Nejlepší na tomto atraktoru je to, že je k dostání v celé řadě příchutí. Znova: Pro zatraktivnění zmíněného tygřího ořechu doporučujeme jednoznačně CSL s příchutí česneku. Právě tento česnekový booster má opravdu hodně silnou vůni, která působí selektivně. Takže díky tomu se takto nadipovanému tygřímu ořechu budou vyhýbat menší ryby, ovšem velcí kapři tohle fakt milují.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Lov candátů na přívlač: Geniální napodobení přirozené kořisti! TOP nástrahy na candáty

admin | přečteno: 1691x | 23.09.2020 | Žádné komentáře

Lov candátů na přívlač je opravdu krásnou rybolovnou disciplínou. Rybář …

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané kaprové děličky za méně jak 1000 korun! Kvalita za super cenu

admin | přečteno: 3918x | 21.09.2020 | Žádné komentáře

Už jsou zase skladem! Na rybářském e-shopu PARYS jsou zase …

Špičkový vlasec pro daleké nahazování: Tenhle vlasec vydrží i pořádný nápor při prudkém hodu!

admin | přečteno: 2539x | 18.09.2020 | Žádné komentáře

Podzimní lov kaprů patří k těm nejvíce úspěšným obdobím v rybářském roce. …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.