DomůAkční nabídkaLETNÍ VÝPRODEJ: Obrovské slevy! Rybářské bivaky za pár korun!

LETNÍ VÝPRODEJ: Obrovské slevy! Rybářské bivaky za pár korun!

- Reklama -

Sehnat kvalitní rybářský bivak se neobejde bez většího „zásahu“ do úspor. Ale! Rybářský e-shop PARYS připravil naprosto brutální výprodej bivaků pro rybáře. Nyní tak můžete získat perfektní bivak na ryby za skvělou cenu. A navíc ušetříte balík peněz! Tuhle nabídku si nenechte upláchnout! Bivaky bleskurychle mizí…

Firma Prologic patří ke stálicím rybářského trhu. Kromě hromady rybářského vybavení prvotřídní kvality tato společnost produkuje i luxusní bivaky na ryby. Rybářský e-shop PARYS na posledních pár kusů těchto bivaků dal velmi výrazné slevy. Na skladě ještě několik kusů těchto výborných bivaků leží. Ale pospěšte si. Zájem ze strany rybářů je obrovský!

 

bivak_prologicBivak Prologic ENS Bivvy One Man

Sleva: 61%

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající bivak od firmy Prologic, který je výbornou variantou pro kratší vycházky k vodě. Obrovskou předností tohoto bivaku je jednoduchá konstrukce, která dovoluje tento bivak okamžitě postavit a zase sbalit. Stabilitu navíc zajišťuje i to, že tento bivak lze „ukotvit“ k lehátku, což dodává ještě lepší stabilitu v extrémních podmínkách (zejména v silném větru).

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

Tento bivak má velmi kvalitní povrch, který nepropustí žádnou vodu ani za těch nejsilnějších lijáků. Do tohoto bivaku se bez nejmenších problémů vleze lehátko, a přesto ještě zbude dostatek místa na další věci, které si s sebou berou kapraři k vodě. Navíc, přední část bivaku se dá zvětšit, což poskytuje další úložný prostor pro rybářské věci, které jsou tak chráněné před deštěm a větrem.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

prologic-bivakBivak Prologic Spider Trio 

Sleva: 56%

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tento model bivaku pro rybáře od firmy Prologic máme raději. Je sice o 300 korun dražší, přesto z našeho pohledu nabízí mnohem více „muziky“. Zejména rozměry jsou naprosto parádní. Délka bivaku je 160 centimetrů, šířka 220 centimetrů a výška 130 centimetrů. Tohle je plně dostačující obytný prostor i při delších pobytech u vody. Paráda!

Na tomto bivaku máme dále rádi velmi jednoduchou konstrukci, díky které bivak okamžitě postavíte a složíte. Sám výrobce uvádí: „Hlavním úmyslem při vývoji nového rámu bylo vyhnout se všem odnímatelným spojům, které znepříjemňují sestavování bivaku. Rám nového Spider Trio je sestaven ze tří spojených dílů. Nejsou zde žádné jiné díly, které musí být připojeny.“ Super! Navíc, váha bivaku je příjemně nízká.

I tento bivak má velmi kvalitní povrch, který zabraňuje tomu, aby na rybáře pršelo. Rybář je tak u vody neustále v suchu, a to i za těch nejsilnějších dešťů! Součástí bivaku je i zazipovatelná podlažka. Příjemnou zprávou je, že rybář má možnost si dokoupit i zimní přehoz.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -