Domů Akční nabídka LEVNÁ VÝROBA BOILIES: Luxusní suroviny na výrobu boilies za bezkonkurenčně nejnižší ceny!

LEVNÁ VÝROBA BOILIES: Luxusní suroviny na výrobu boilies za bezkonkurenčně nejnižší ceny!

- Reklama -

Zima je jedním z nejlepších období pro výrobu boilies. Proč? Rybáři mají hromadu času na přípravu na novou sezónu. A proto milovníci kaprů právě teď nejčastěji vyrábí nové várky čerstvého boilies. Rybářský e-shop InFish.cz tak spustil pro rybáře výhodné akce na luxusní suroviny pro výrobu boilies. Vyberte si zlevněné suroviny pro výrobu boilies a vytvořte si doma kvalitní nástrahu na kapry. Rybářský e-shop InFish.cz vám s výrobou vašeho boilies pomůže!

Rybářský e-shop InFish.cz připravil pro milovníky kaprů celou řadu kvalitních surovin za bezkonkurenčně nejnižší ceny. Nyní tak můžete získat kvalitní tekuté atraktory a živočišné moučky od renomovaných výrobců. Tyto atraktory a moučky jsou prvotřídními surovinami pro domácí výrobu boilies. Nepropásněte slevovou akci na InFish.cz! Akce platí jen do 15. ledna, anebo do vyprodání zásob!!!

 

Rybí moučky pro výrobu boilies

Sleva: až 16 %

Výrobky jsou k dostání na InFish.cz

Při objednávce nad 700 Kč doprava ZDARMA

lososova_mouckaRybí moučky nemohou při výrobě kvalitního masového boilies chybět. A proto jsme pro vás připravili jedinečnou akci, kdy si můžete zakoupit výrazně zlevněné rybí moučky nejrůznějších druhů. Tyto moučky pochází od renomovaných výrobců z Dánska a Německa. Jedná se o kvalitní a přírodní suroviny!

rybi_moucka_64Na InFish.cz si můžete zakoupit rybí moučky nejrůznějších druhů. Nabízíme lososovou moučku, tuňákovou moučku, rybí moučku 70 % LT, rybí moučku 70 % PRIME a rybí moučku 64 %. Na všechny moučky máme nyní výhodné akce! Proto nepropásněte šanci výhodného nákupu kvalitních surovin na výrobu boilies!

 

Tekuté atraktory pro výrobu boilies

Sleva: až 27 %

Výrobky jsou k dostání na InFish.cz

Při objednávce nad 700 Kč doprava ZDARMA

liver_boosterTekuté atraktory jsou při výrobě boilies velice důležité. Zesilují chuť a vůni boilies, a také mají vliv na jeho konečnou konzistenci a vlastnosti. Nyní můžete na InFish.cz zakoupit hned několik tekutých atraktorů od renomovaného výrobce JET FISH se zajímavými slevami. Garantujeme vám, že nabízené položky nenajdete nikde levněji!

Pro výrobu boilies si můžete vybrat z těchto tekutých atraktorů – ATRAKT DIP, LIVER BOOSTER + DIP nebo SWEET LIQUID. Všechny tyto tekuté atraktory použijete buďto při výrobě vašeho boilies, anebo klidně i při samotném lovu kaprů v průběhu sezóny. Jedno je jisté – takovou slevu na tyto položky vám nikdo nedá! Tak tuhle šanci nepropásněte…

Přejeme příjemný nákup!

Váš InFish.cz

FOTO: InFish.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -