skingbranding-banner

Levný spacák pro rybáře za pár korun! Obrovský spacák, do kterého se vleze i hodně urostlý rybář


Spacák pro rybáře patří k nejdůležitějším součástem campingové výbavy. Je to jednoduché: Pokud rybář spí v nekvalitním spacáku, pak se spánek u vody mění v hotové peklo. Není nic horšího! Proto je dobré věnovat výběru rybářského spacáku větší pozornost. Na druhou stranu: Neznamená, že ten nejdražší spacák je tím nejlepším. To ani náhodou! Na rybářském trhu jsou levné spacáky pro rybáře, které jsou k dostání za rozumné peníze, přitom nabízí fakt zajímavé vlastnosti. Pojďme se teď na některé z nich podívat blíže…

 

Spacák pro rybáře Giants Fishing 5 Season Maxi

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejpopulárnějších spacáků pro rybáře na česko-slovenském trhu. A ono se není vůbec čemu divit. Tento rybářský spacák od české značky Giants Fishing nabízí celou řadu TOP vlastností, přitom jeho cena je lákavě nízká. Co na tomto spacáku zaujme každého jako první? Jednoznačně jeho rozměry. Tento spacák měří 220 x 100 x 8 centimetrů, takže se v něm naprosto pohodlně vyspí i hodně urostlý rybářů. I když má rybář nějaké to kilečko navíc, tak to nevadí – spacák díky velkému rozměru nebude rybáře nikde svírat. Bomba!

Snad každý rybář si u těchto spácáků 5 Season Maxi od české značky Giants Fishing zamiloval jeho vnitřek. Proč? Uvnitř spacáku je totiž nádherně příjemný microfleece, který je krásně hebký, přitom má skvělé vlastnosti. V tomto microfleecu se velmi pohodlně spí, protože krásně drží teplo, přitom ale spolehlivě odvádí přebytečnou vlhkost, když se například rybář potí. K maximálnímu tepelnému komfortu přispívá i duté vlákno, kterým je tento spacák vyplněný. Spacák má tepelný komfort do -15 stupňů Celsia, extrém je do -20 stupňů Celsia.

Na spacáku pro rybáře Giants Fishing 5 Season Maxi velmi oceňujeme i jeho vnější vrstvu. Ta je potažena materiálem, který se nazývá Pech Skin (broskvová kůže). Jedná se o nešustící materiál, který je velmi odolný. Materiál Peach Skin je nepromokavý, takže se dovnitř spacáku nedostane žádná vlhkost. Ovšem je krásně dýchatelný, takže povrch spacáku umožňuje to, aby se zevnitř úspěšně odváděla přebytečná vlhkost. Takže rybář spí v maximálním pohodlí.

Rybářský spacák Giants Fishing 5 Season Maxi nabízí ještě celou řadu zajímavých vychytávek – vnitřní kapsu na mobilní telefon, na zip odnímatelný polštářek, převleky na obou stranách spacáku pro jeho připevnění k lehátku, středový popruh pro fixaci spacáku k lehátku. A nesmíme zapomínat ani na to, že ke spacáku rybář dostane praktickou přepravní tašku. Super!

Pokud hledáte levný spacák pro rybáře, který ale nabídne TOP kvalitu, pak se rozhodně podívejte na tento od české firmy Giants Fishing. Jedná se o skvělý rybářský spacák, ve kterém vám bude pořád teplo, a který nabízí fakt obrovský prostor. To vše za super nízkou cenu!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Spacák pro rybáře Giants Fishing Extreme 5 Season Sleeping Bag

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Další dokonalý spacák od české značky Giants Fishing, který si česko-slovenští rybáři nesmírně oblíbili. A to zejména proto, že tento spacák je dostupný za fakt luxusně nízkou cenu. Co vlastně nabízí? Spacák má rozměry 210 x 95 x 7 centimetrů, takže je vhodnější i pro menší rybáře, kteří nechtějí přespříliš velký spacák.

Na povrchu spacáku naleznete populární materiál Peach Skin, který je nepromokavý a dýchatelný, takže dovnitř se nedostane žádná voda, a ta přebytečná se ze spacáku velice rychle dostane pryč. Díky tomu je spánek ve spacáku pro rybáře Extreme 5 Season Sleeping Bag maximálně komfortní. Tohle je prostě paráda!

Spacák pro rybáře je uvnitř prošitý microfleecem, který je nádherně příjemný na dotek. Jedná se o materiál, která skvěle drží teplo, ale zároveň odvádí přebytečnou vlhkost. Uvnitř spacáku je duté vlákno. Tento spacák od české značky Giants Fishing má tepelný komfort do -12 stupňů Celsia, extrém je do -20 stupňů Celsia.

Samozřejmě, i tento spacák pro rybáře nabízí praktické vychytávky: Převleky na obou stranách spacáku pro jeho uchycení k lehátku, středový popruh pro lepší fixaci, odnímatelný polštářek, anebo kapsu na zip na mobilní telefon. A navíc ještě rybář dostane přepravní tašku.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Teplo v -20 stupních Celsia? TOP rybářský oblek (bunda+kalhoty) za super nízkou cenu

admin | přečteno: 982x | 27.11.2020 | Žádné komentáře

Rybářské obleky pro rybáře, které kombinují jak kvalitní rybářskou bundu, …

CENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Nadupaný stojan na pruty za pár stovek! Platí jen do tohoto pátku!

admin | přečteno: 397x | 26.11.2020 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS můžete nyní sehnat luxusní …

BRUTÁLNÍ SLEVA: Nadupaný spacák do silného mrazu! V tomhle vám bude pořád teplo!

admin | přečteno: 1238x | 25.11.2020 | Žádné komentáře

Kvalitní spacák pro rybáře je základem pro pohodlný pobyt u …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.