Domů Akční nabídka LIKVIDACE SKLADU: Luxusní kaprařská taška za pár korun! Sleva více jak 2700...

LIKVIDACE SKLADU: Luxusní kaprařská taška za pár korun! Sleva více jak 2700 korun!

- Reklama -

Kapraři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výprodej populárních tašek Prologic Commander Cube Bag. Jedná se o velmi prostorné tašky, které rybářovi slibují ohromnou spoustu místa na drobné nezbytnosti. Nyní si můžete tuto kvalitní tašku od firmy Prologic pořídit doslova „za hubičku“. Sleva u největší tašky Prologic činí více jak 2700 korun! Ale pozor! Jedná se o výprodejovou akci! Počet kusů je značně omezen a velice rychle se tenčí. Neprováhejte jedinečnou šanci na skvělý nákup!!!

 

Taška Prologic Commander Cube Bag

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní taška pro rybáře Prologic Commander Cube Bag je nyní k dostání na e-shopu PARYS za fakt luxusní cenu! Přitom se jedná o velmi povedenou tašku pro rybáře! Taška má charakteristický, hranatý tvar, který výrazně napomáhá ke snadné přepravě například v plném kufru vozidla. Taška má postranní vertikální stěny, díky kterým krásně drží tvar, a díky kterým se do tašky vleze celá řada věcí – ideálně menší pouzdra s olovy, bižuterií a další nezbytnosti.

Taška má ve vrchní část dvě menší tašky, které lze nosit i samostatně (viz video). Tyto menší úložné prostory jsou naprosto geniální například pro uložení zátěží, cívek s navazovacími materiály, anebo menších potřeb. Pod dvěma vrchními taškami pak najdete jednu velkou, která je vhodnější pro úschovu a přepravu větších věcí – například kufříku se signalizátory atd.

Taška má ve spodní části zesílené dno, takže ji můžete pokládat i na mokré a blátivé podklady (jde velice dobře omýt). Navrchu tašky pak najdete nepromokavou vrstvu, která vydrží i prudší liják u vody. Tohle je hodně praktické! Samozřejmostí je pak polstrovaný popruh pro pohodlné nošení tašky na rameni.

Taška Prologic Commander Cube Bag je dostupná ve dvou velikostech. Menší velikost (M) má rozměry 45 cm (délka), 43 cm (šířka) a 29 cm (výška). Větší taška (L) je pak 38 cm vysoká, 54 cm široká a 56 cm dlouhá. Přitom větší taška vyjde jen o 50 korun dráže – ano, určitě doporučujeme tu větší tašku!

Tato taška od firmy Prologic je k dostání za fakt luxusní peníze! Jedná se přitom o kvalitní produkt z pevného a odolného materiálu, který vydrží i používání v těžkých podmínkách. Ale bacha! Upozorňujeme, že se jedná o výprodej těchto tašek – proto rozhodně neotálejte s rozhodováním o koupi, aby vám ji někdo „nevyfoukl“.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYSza nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -