DomůAkční nabídkaLIKVIDACE SKLADU: Luxusní kaprové děličky FOX s obrovskou slevou! Poslední kusy!

LIKVIDACE SKLADU: Luxusní kaprové děličky FOX s obrovskou slevou! Poslední kusy!

- Reklama -

Milovníci kaprařiny pozor! Na rybářském e-shopu Chyť a pusť momentálně probíhá zimní výprodej rybářského vybavení. Jen nyní si můžete obstarat některé položky výrazně levněji. Jako například špičkové kaprové děličky FOX! Ano, na rybářském e-shopu Chyť a pusť jsou k dostání skutečně parádní proutky, které nyní můžete získat s pořádnou slevou! Ušetřete balík peněz! Upozorňujeme, že se jedná o totální likvidaci skladových zásob, proto je počet kusů značně omezen. Děkujeme za pochopení…

 

Kaprové děličky FOX (slevy až 40 %)

Výrobky jsou dostupné na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší ceny na trhu!

Na rybářském e-shopu Chyť a pusť je momentálně k dostání hned několik modelů kaprových děliček. Musíme začít jedním klenotem! V regálech totiž leží poslední 2 kusy kaprových děliček FOX Horizon X4 v délce 12 ft a gramáži 3 lb. Právě tyto hodnoty jasně naznačují, že se jedná o prut vhodný jak k dalekým hodům, tak i k vyvážení. Na tomto prutu milujeme jeho blank, který je krásně akční, rychlý a jemný, přitom neskutečně pevný. Tohle je prostě TOP prut na kapry!

Velmi zajímavá je například i dělička FOX Torque, která je k dostání v délce 12 ft a gramáži 3 lb. Jedná se tak o dokonalý univerzál, který je vhodný jak pro daleké nahazování, tak se s ním i velmi dobře vyváží. Navíc, blank prutu je krásně jemný (přitom pevný), takže rybář krásně cítí každý výpad zdolávané ryby. Tenhle prut je fakt luxusní! Na e-shopu Chyť a pusť si jej můžete pořídit se slevou 40 %!

Další hodně zajímavou děličkou je prut FOX Warrior S Spod. Jak už název napovídá, tak tento prut je vhodný pro práci s krmnou raketou. Prut nabízí dostatečnou gramáž pro nahazovaní s pořádně naloženou krmnou raketou. Navíc, díky délce prutu budete s krmnou raketou nahazovat opravdu hodně daleko a přesně. Luxus! Tato udice je nyní na e-shopu Chyť a pusť k dostání za nepřekonatelně nízkou cenu!

Pokud nyní pátráte po levných kaprových děličkách, které vám přitom nabídnou vynikající vlastnosti, pak se rozhodně podívejte do nabídky zlevněných prutů na Chyť a pusť! Můžete tam najít skutečné klenoty, které jsou nyní k dostání za naprosto famózní ceny. Ale znova: Nezapomeňte, že v regálech leží poslední kusy!

Výrobky jsou dostupné na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší ceny na trhu!

 

Velký zimní výprodej: Slevy na pruty, navijáky, camping, vlasce, bižuterii!

Rybářský e-shop Chyť a pusť čistí sklady! Nyní můžete sehnat celou řadu rybářského vybavení od nejrůznějších výrobců za opravdu velmi výhodné ceny. K dostání jsou zlevněné navijáky, pruty, camping, vlasce, šňůrky, anebo třeba bižuterie. A bacha! Tyhle produkty jsou od velmi renomovaných firem. Kvalita zaručena! Nyní za super nízké ceny!

Zlevněné rybářské produkty od nejrůznějších značek si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -