Domů Akční nabídka LIKVIDACE SKLADU: Luxusní sleva na nadupaná křesla pro rybáře FOX! Poslední kusy!

LIKVIDACE SKLADU: Luxusní sleva na nadupaná křesla pro rybáře FOX! Poslední kusy!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském s-ehopu PARYS momentálně probíhá totální likvidace skladových zásob značkových křesel FOX! Právě tato luxusní křesla od renomované anglické společnosti FOX se vyznačují prvotřídním zpracování, skvělými materiály a obrovskou kvalitou. Nyní si takové křeslo pro rybáře můžete obstarat výrazně levněji! A to díky slevové akci na rybářském e-shopu PARYS. Ale bacha! Jedná se o likvidaci skladových zásob! Po vyprodání nebudou tato křesla za tuto cenu již k dispozici…

 

Křeslo pro rybáře FOX R2 Khaki Recliner

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové křeslo pro rybáře od anglické společnosti FOX! Toto rybářské křeslo normálně stojí i přes 3500 korun, ovšem na PARYS jej můžete nyní sehnat podstatně levněji! Toto křeslo FOX se nám zamlouvá hned díky několika vlastnostem. Zaprvé: Nosnost křesla je 150 kilo, takže i když máte nějaké to kilečko navíc, nevadí to. Tohle křeslo unese i pořádně urostlého rybáře.

Výška opěradla je 57 centimetrů, šířka sedáku činí 59 centimetrů a výška sedáku je 39 až 47 centimetrů. Tohle jsou dostatečné rozměry pro maximálně pohodlné posezení u vody. Velký komfort při sezení zaručují i rozměrné opěrku pod ruce, o které se můžete krásně opřít. Paráda! K naprosto pohodlnému posezení výrazně přispívá i hustá, pěnová matrace s mikro-fleece materiálem. Tohle je fakt blaho!

Křeslo nabízí jednoduchou, ale bytelnou konstrukci z kvalitní oceli. Najdete na něm 4 plně nastavitelné nohy s velkými patkami, které výrazně pomáhají k dokonalé stabilitě i na hodně těžkém terénu. I když budete sedět na rozbláceném a nerovném povrchu, nevadí to. S tímhle křeslem si nastavíte přesně takovou polohu, abyste seděli co nejpohodlněji. Samozřejmostí je i nastavení opěradla přesně do takové polohy, která bude pro vás nejpříjemnější.

Toto rybářské křeslo je fakt boží! Je vyrobeno z perfektních materiálů, takže slibuje dlouhodobou životnost a skvělé pohodlí u vody. Nyní si toto křeslo pro rybáře můžete obstarat za naprosto fantastickou cenu. Ale bacha! V regálech leží posledních kusy!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Křeslo pro rybáře FOX EOS 3

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Druhý model zlevněného křesla od anglické firmy FOX, které je nyní k dostání na PARYS za výrazně lepší cenu. Na ostatních e-shopech toto křeslo stojí i 2600 korun, ovšem na PARYS vychází podstatně levněji. Ale zase: Počet zlevněných kusů je výrazně omezen!

Co se nám na tomhle křesle kromě nízké ceny opravdu líbí? Jendoduchá konstrukce! Toto křeslo nabízí jednoduchou – ale bytelnou – konstrukci, díky které jej okamžitě postavíte a zase sbalíte. Vše během několika vteřin. Tohle nás fakt baví!

Křeslo pro rybáře FOX EOS 3 nabízí i krásné rozměry pro pohodlné sezení. Šířka je 53 centimetrů, hloubka sedáku činí 41 čísel a výška zad je komfortních 64 centimetrů. Výšku si pak můžete zvolit od 40 do 51 centimetrů. Tohle jsou plně dostačující rozměry i pro hodně urostlého rybáře! A právě tyto rozměry slibují maximálně pohodlné posezení u vody. Bomba!

I na tomto křesle naleznete 4 nastavitelné nohy, takže i když budete sedět na hodně nerovném povrchu, tak i přesto si můžete nastavit takovou polohu, která bude co nejvíce komfortní. Samozřejmostí jsou i rozměrné patky, které brání tomu, aby se křeslo zabořovalo do měkkého terénu. A hlavně přispívají k velké stabilitě i na měkkém a kluzkém povrchu. Super!

Tohle křeslo se nám opravdu líbí! Je skladné, lehké, přitom ale bytelné a velmi prostorné. A hlavně! Nyní je na PARYS dostupné za fakt libové peníze! Ale bacha: Tahle zlevněná křesla rychle mizí! V regálech leží poslední kusy!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -