Domů Akční nabídka LIKVIDACE SKLADU: Masakr! Rybářská křesla a lehátka FOX výrazně levněji! Poslední kusy!

LIKVIDACE SKLADU: Masakr! Rybářská křesla a lehátka FOX výrazně levněji! Poslední kusy!

- Reklama -

Rybářský camping od věhlasné společnosti FOX patří k tomu nejžádanějšímu na česko-slovenském trhu. A ono se není čemu divit! Právě tohle vybavení totiž nabízí obrovskou kvalitu a skvělé vlastnosti u vody. Rybář se tak může na toto vybavení na 100 % spolehnout! Věděli jste, že rybářské vybavení FOX lze nakupovat výrazně levněji? Ano! Můžete ušetřit pořádný balík peněz! Stačí jen vědět, kde toto značkové vybavení nakupovat. Pojďte, ukážeme vám to…

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

NOVINKA: Nově zásilky z rakouského e-shopu HIKI.cz vozí spolehlivý přepravce PPL. Zásilky tak chodí mnohem rychleji a doručení je spolehlivější!

 

Rybářské křeslo FOX R3 Camo Reclinger  

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Špičkové křeslo pro rybáře FOX R3 Camo Reclinger je mezi rybáři oblíbené zejména proto, že nabízí opravdu hodně zajímavý prostor pro sezení. Šířka sedáku je 60 centimetrů, výška zádové části je 73 čísel. Díky těmto rozměrům si na tomto křesle pohodlně posedí i urostlý rybář. Super! Nosnost křesla je 150 kilo!

Obrovskou předností tohoto křesla je jeho konstrukce. Křeslo FOX R3 Camo Reclinger má bytelnou a pevnou konstrukci, která zaručuje maximální stabilitu i na hodně těžkém terénu. K perfektní stabilitě přispívají například i široké koncovky, které krásně drží i na měkkém terénu. Křeslo díky moderním materiálům váží jen 7,5 kila! Bomba!

Toto křeslo pro rybáře normálně stojí okolo 4500 korun. Ovšem ne na HIKI.cz! Na tomto rybářském e-shopu můžete toto rybářské křeslo sehnat výrazně levněji!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Lehátko FOX R1 Camo Compact

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Luxusní rybářské lehátko od společnosti FOX, které je mezi rybáři velmi oblíbené díky jednoduché konstrukci bez nastavovacího šroubu. Ta slibuje okamžité postavení a složení lehátka, přitom stabilita konstrukce je opravdu luxusní! Navíc, lehátko nabízí velmi zajímavé rozměry (205 centimetrů délka, 85 čísel šířka). Na této posteli se tak pohodlně vyspí i urostlejší rybář.

Konstrukce je šestinohá. Nosné nohy mají široké koncovky, které zaručují luxusní stabilitu i na těžkém terénu. Ať už budete nocovat na bahně, anebo na kluzkých kamenech, tahle postel bude držet jako „přibitá“. Na tomto lehátku samozřejmě velmi ceníme i krásný camo design, který vypadá opravdu velmi luxusně! Super!

Toto lehátko na jiných e-shopech stojí okolo 5000 korun. Na HIKI.cz jej můžete získat podstatně levněji! Ten rozdíl je fakt obrovský!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro. Dopravu zajišťuje spolehlivý dopravce PPL.

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -