skingbranding-banner

VIDEO: Hit rybářského internetu! Čeští kapraři natáčí TOP videa (nejen) o lovu kaprů!


Petr Novotný je v česko-slovenské kaprařské komunitě zavedenou „značkou“. Tento kaprař na internetu zveřejňuje například nádherné fotografie, které mají obrovskou kvalitu a jsou velmi originální. Není proto divu, že tento kaprař baví tolik lidí. Teď se Petr Novotný a spol. rozhodli, že budou natáčet suprová videa na YouTube. A jejich kanál si okamžitě našlo přes tisíc lidí! Podívejte se na jejich úžasnou práci, která vás bude bavit!

Tohle je teda podívaná! Na videích od Petra Novotného, který je hlavní tváří značky SINGLEPLAYER, nás neskutečně baví ty promakané záběry. Na videu jde vidět, že tohle prostě prošlo rukama velkých profíků! Skvělé videa! Není proto divu, že ihned po spuštění získal tento nový rybářský kanál přes 1000 odběratelů, a jejich počet nadále roste. Paráda!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Špičkový vlasec na kapry! 1200 metrů za 199 korun!

Na luxusní práci Petra Novotného a jeho kolegů se můžete podívat například v perfektním videu Prosincový lov kapra. V tomto videu kromě užitečných informací dostanete i nádherný vizuální zážitek. Prostě luxusní video!

Petrovi a jeho parťákům přejeme, aby jim jejich nový kanál na YouTube dobře šlapal, a aby vydávali pořád tak kvalitní videa. Tohle na české scéně chybí! Jen tak dále! A pokud chcete nový kanál na YouTube podpořit, určitě klikněte na tlačítko Odebírat – díky tomu vám neunikne žádné nové video. Příjemnou podívanou!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Budou rybáři platit přes 1000 korun za členské známky? ČRS hlasitě mluví o změně Stanov!

admin | přečteno: 3202x | 25.02.2020 | 1 komentář

V kuloárech Českého rybářského svazu se stále hlasitěji mluví o změně …

Rybáři zuří: Další cyklostezka zdemolovala nádherný revír! Stavitelé vykáceli stromy na břehu

admin | přečteno: 5105x | 24.02.2020 | 6 komentářů

Rybáři z MO ČRS Sedlčany na Facebooku informovali o pokračující výstavbě …

Rybář chytal v únoru na nástražní rybičku: „Chytám tak normálně!“ hájil se před porybnými

admin | přečteno: 7265x | 24.02.2020 | 9 komentářů

Rybářská sezóna ještě ani pořádně nezačala a rybářská stráž z Jihočeského …

Komentáře

 • Video jako každý jiný. Nechápu co je na tom promakanýho. Hudba otřes. A těch pár zpomalenejch záběrů.

 • Kdo je Petr Novotný?

 • Není nad reklamu, aspoň to tam napište ať to není trapné…video jakých je tam hafo

 • Hele, nic proti němu (Novotnému) nemám, ale to video vážně není zas tak super, aby si zasloužilo tolik chvály (ale to je samozřejmě věc názoru). Nejsem hejtr, jen si nemyslím, že by předvedl něco tak úžasného, jak se nám článek snaží namluvit.

 • Tady je zase chytráků, že sem nedáte odkazy na vlastní videa, ať ten Petr ví, jak to kurňa točit líp, aby si to zasloužilo chválu… 🙂

  • Tak já kritizuju spíš ten přehnaně angažovaný článek (což je spíš reklama, nebo sponzorovaný obsah), než to video. A zároveň to vydávám za svůj názor, který nikomu necpu, tak co se ti nezdá.

   • Jen pro pořádek: Článek není sponzorovaný, není to reklama. Jen jsme byli nadšeni, že taková videa začínají tvořit i čeští rybáři.

    Pokud se Vám to zdá jako přehnaný hype, je to Váš názor – my jsme chtěli podpořit tvůrce tím, že pomůžeme šířit jejich práci… 🙂

    Krásný víkend!

    Redakce InRybar.cz

    • Jo, přesně jak píšu, jen můj názor. Jen můj logický názor na článek na stránce, která je jinak plná reklamních odkazů (což ale neodsuzuju… reklamu mají všechny stránky na internetu). Pořád to však není nic víc, než jen slušně vyjádřený názor.

     • A my za slušně vyjádřený názor děkujeme… 🙂

      Krásný den!

      Redakce InRybar.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.